320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kont kõikvõimalikele urisevatele antifadele, Flora teemas on hetkel täitmisel lehekülg punasemiootikutele õudu, religioosset viha ja hambaidkrigistavalt unetust külvava numbriga 818
    Väga hea!

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Küsimus: palun ütle mulle üks NORMAALNE põhjendus miks sa sellist OT sitta siia täiesti lambist kopeerisid?
      ballack - tutvustan teistelegi Sinu lugemiseelistusi.
      ja muud flora fännkonda puudutab see täpselt niipalju - keegi vist ei protestinud kui peeti delfit paremaks spogl... blogist. - seega vaikiv heakskiit? et siis selline kvaliteedijärjestus on igati okei?

      ja - jalgpallist kirjutava inimese järjekindel mõnitamine on samuti te meelest okei? Teie seas polnud ju kedagi kes ütleks - jah, meil on lahkarvamusi, aga me klaarime selle ära ja EI HAKKA sellepärast mõnitama "oma", so jalgpalli inimest?

      seega - näiteks Pullerits on oodatud kõikidele meistriliiga mängudele aga RdS ei ole, kas nii on teie meelest normaalne "vihkamise järjekord"? mitte et ma kindlasti tahaks seda muuta, aga aru saada tahaks sellest loogikast küll.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kont kõikvõimalikele urisevatele antifadele, Flora teemas on hetkel täitmisel lehekülg punasemiootikutele õudu, religioosset viha ja hambaidkrigistavalt unetust külvava numbriga 818

        Muuseas kui tavapublikut punasest laternast ja fännitult atraktiivitu Jõhvi ei köitnud, siis 21% (41) 198-st end kohale vedanud publikust kogunes Flora fännisektorisse.
        Kui välja jätta kolm kohtumist, kus publik kampaaniatega staadionile kutsuti (fännisektor 5-7%), on Flora fännisektori täituvus olnud 18-27 % kogu publikust..
        ei viitsi googeldada mis teema selle 818ga florakatel on (midagi 18. augustiga seotut?), aga võrdluseks KuPS-HJK mängul oli 3679 pealtvaatajat.

        uhkeldada 41 poolehoidjaga... see pidi olema miski must huumor vist?
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          ei viitsi googeldada mis teema selle 818ga florakatel on (midagi 18. augustiga seotut?)
          Belgia siseminister Patrick Dewael keelas jalgpallifännidel kanda särke, millele on peale kantud number 18 või 88.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            seega - näiteks Pullerits on oodatud kõikidele meistriliiga mängudele aga RdS ei ole, kas nii on teie meelest normaalne "vihkamise järjekord"? mitte et ma kindlasti tahaks seda muuta, aga aru saada tahaks sellest loogikast küll.

            Minu teada pole Priit poiss väga aktiivne flora mängude külastaja niikuinii. Kas siis keegi on tal üldse ML i mängudele soovitanud mitte tulla v? Ja Priidu näol tegu on siiski oma rahva inimese urisemisega. Siin on ikka väga suur vahe sees.

            Kommentaar


              Chac,

              keegi ei mõnita kedagi - lihtsalt X tuli võõrasse kloostrisse oma põhikirjaga ning soovis meile elu õpetada. Miks see hakkas nii äkki teda erutama tont seda teab - ju siis vähe sellest kuulsusest mis tal praegu on. Pmst ka ansambel Repsekt on oma kuulajate seas nagu väga populaarne seega las ta siis olla. X'ga oli peetud kõnelusi, selle tulemuseks sündis pakt, et pmst teiste klubide või fännide arutelusse mees ei tohi sekkuda. Lisaks sellele siiani ei saa aru miks siin foorumis reklaam on tasuta - peaks vist ennast veits ka reklaamiMa - RAHVUSVAHELISED KONTEINERIVEOD EL-SRÜ-EL, EL-EL - KIIRE, SOODNE, MUGAV! - aga nagu näeme peab X pakti reeglitest üsna nü omapäraselt kinni.

              Sina, Chac, ära ole kellegi advokaat, vabatahtlik advokaat!

              Kommentaar


                Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                Chac,

                keegi ei mõnita kedagi - lihtsalt X tuli võõrasse kloostrisse oma põhikirjaga ning soovis meile elu õpetada. Miks see hakkas nii äkki teda erutama tont seda teab - ju siis vähe sellest kuulsusest mis tal praegu on.
                Oi oi keegi räägib kuulsust...

                https://www.facebook.com/FCFlora/pho...type=1&theater (vist perekonnanimi läks sassi seal...Ssss-tseperin)
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                  Mu sõber, mai reklaami ju ennast ega neid tegevusi - aga linkide eest suured tänud - lisan järjehoidjasse- näitan 30a prst lapselastele! Tänud veel kord!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                    Mu sõber, mai reklaami ju ennast ega neid tegevusi - aga linkide eest suured tänud - lisan järjehoidjasse- näitan 30a prst lapselastele! Tänud veel kord!
                    Pole tänu väärt, sõber...
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Rahu majas

                      800px-Steve_Jobs_and_Bill_Gates_(522695099).jpg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                        Chac,

                        keegi ei mõnita kedagi - lihtsalt X tuli võõrasse kloostrisse oma põhikirjaga ning soovis meile elu õpetada. Miks see hakkas nii äkki teda erutama tont seda teab - ju siis vähe sellest kuulsusest mis tal praegu on. Pmst ka ansambel Repsekt on oma kuulajate seas nagu väga populaarne seega las ta siis olla. X'ga oli peetud kõnelusi, selle tulemuseks sündis pakt, et pmst teiste klubide või fännide arutelusse mees ei tohi sekkuda. Lisaks sellele siiani ei saa aru miks siin foorumis reklaam on tasuta - peaks vist ennast veits ka reklaamiMa - RAHVUSVAHELISED KONTEINERIVEOD EL-SRÜ-EL, EL-EL - KIIRE, SOODNE, MUGAV! - aga nagu näeme peab X pakti reeglitest üsna nü omapäraselt kinni.

                        Sina, Chac, ära ole kellegi advokaat, vabatahtlik advokaat!
                        Wironia, mul on lubatud OMA arvamust avaldada, või see rikub teie "koguduse" põhikirja?

                        veelkord, siiamaani keegi flora fännidest pole öelnud et näiteks see flora fännide poolt avalikult levitatud pilt ei sobi avalikku foorumisse vms? hoopis vastupidi, palju heakskiitvaid kommentaare - ilmselt võib ja on isegi soositud seda pilti vabalt levitada nii eesti kui ka välismaistes meediakanalites, seostades seda flora fännkonnaga? niiöelda vaikiv heakskiit on mul või kellel iganes teisel selleks vist olemas?

                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          ei viitsi googeldada mis teema selle 818ga florakatel on (midagi 18. augustiga seotut?), aga võrdluseks KuPS-HJK mängul oli 3679 pealtvaatajat.

                          uhkeldada 41 poolehoidjaga... see pidi olema miski must huumor vist?
                          41 Flora fännisektoris on selle hooaja üks kehvemaid, korra Sportlandil kohtumises Tammekaga, oli Sektoris vähem - 36.
                          Samas on ka seesama 41 Eesti kontekstis märkimisväärne number, kui arvestada, et pea kõikidel PL klubidel valitseb fännisektoris ümmargune tühjus ja haudvaikus või võib fänne ühe-kahe käe sõrmedel kokku lugeda.

                          Vaat see ümmargune tühjus on must huumor....

                          KUPS-HJK mängul oli 3679 pealtvaatajat...aga näe Dortmund-Braunschweig mängul oli 80200 pealtvaatajat...ja seda 18. augustil

                          Kommentaar


                            Kindlasti on lubatud. Me elame rahvademokraatiamaal nii et laske aga käia! Kuid avalda nii nagu ei tekiks tunnet et oled troll või lihtsalt vähe ebaadekvaatne inimene. Ära õpeta elama ja keegi ei ytle kuhu minema peaks.
                            Ma ei usu et Teie poolt näiteks toodud pilt võib olla provokatiivse või muu taolise sisuga, sest pigem see tehtud puhtalt iroonia ja satiiriga. Ma arvan, et Teie ei peaks nii üle reageerima vaid vaadake elu natuke teise pilguga - siis on lihtsam ja lõbusam.
                            Muidu see on selline käitumine nagu Vsevivovi/Ansipi/M-L Sepperi oma....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              ballack - tutvustan teistelegi Sinu lugemiseelistusi.
                              ja muud flora fännkonda puudutab see täpselt niipalju - keegi vist ei protestinud kui peeti delfit paremaks spogl... blogist. - seega vaikiv heakskiit? et siis selline kvaliteedijärjestus on igati okei?

                              ja - jalgpallist kirjutava inimese järjekindel mõnitamine on samuti te meelest okei? Teie seas polnud ju kedagi kes ütleks - jah, meil on lahkarvamusi, aga me klaarime selle ära ja EI HAKKA sellepärast mõnitama "oma", so jalgpalli inimest?

                              seega - näiteks Pullerits on oodatud kõikidele meistriliiga mängudele aga RdS ei ole, kas nii on teie meelest normaalne "vihkamise järjekord"? mitte et ma kindlasti tahaks seda muuta, aga aru saada tahaks sellest loogikast küll.
                              Tee copy-paste minu postitusest kus ma ütlen, et ma loen Delfi kommentaariumi ja pean seda kõike normaalseks mis seal kirjutatakse (või siis neid mille sa siia kopeerisid!) Vaatame kas oled lugemisvõimetu või debiilik.

                              "järjekindel mõnitamine" - kas sa oled idioot või oled rumori tallalakkuja??? Isik käis foorumit risustamas pikka aega mis paljudele-paljudele üldse ei meeldinud, siis tuli meile keeldusid jagama ja lisaks on oma kirjatükkides näidanud, et ei salli meid...ja sa tuled küsima, et miks me vaest makaroni sõimame???

                              NORMAALSET põhjendust ma ikka ei näe miks sellist OT saasta täiesti lampi SIIA teemasse postitasid (isegi siis kui miskipärast peaks meeldima kõik mis Delfi kommentaariumis leidub)!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                                Kindlasti on lubatud. Me elame rahvademokraatiamaal nii et laske aga käia! Kuid avalda nii nagu ei tekiks tunnet et oled troll või lihtsalt vähe ebaadekvaatne inimene. Ära õpeta elama ja keegi ei ytle kuhu minema peaks.
                                Ma ei usu et Teie poolt näiteks toodud pilt võib olla provokatiivse või muu taolise sisuga, sest pigem see tehtud puhtalt iroonia ja satiiriga. Ma arvan, et Teie ei peaks nii üle reageerima vaid vaadake elu natuke teise pilguga - siis on lihtsam ja lõbusam.
                                Muidu see on selline käitumine nagu Vsevivovi/Ansipi/M-L Sepperi oma....
                                minu arust see ei ole väga adekvaatne et inimesed tunnevad uhkust selle pildi üle. aga nagu näed siit foorumistki - nii on, tuntakse uhkust ja kiidetakse takka. küllap ma olen siis ebaadekvaatne kui vihkamiskampaaniale alla ei kirjuta.

                                kurdate ise ka et staadionid on tühjad... samas on siit vist läbi jooksnud statistika et ca 90% koondisemängude publikust ei ole valinud endale eestist klubi kellele kaasa elada. näiteks mina ka 1 neist.
                                flora - juhtkonna tasemel - on mulle sümpaane, eestimeelsus, jalgpalli laiapõhjaline ja süstemaatiline arendamine on õiged mõtted, õige suund, millele kirjutaks ise ka alla.
                                aga ma ei suudaks iial tunda ennast koduselt ja mugavalt selle seltskonnaga pildilt samal tribkaotsal fännamas... sry aga nii see lihtsalt on. ja see juhtum italianoga pole ju kaugelt mitte esimene selline.
                                millal tekib flora fännkonnas tooniandvaks selline mõistlik ja nö ehitav seltskond kes suudaks pildil olevad tüübid marginaliseerida ja luua tõeliselt sõbralik, üksteist innustav - heatahtlik õhkkond? selline organisatsioon kuhu kuulub mitte 50 aktiivset inimest vaid näiteks 500 v 1000? ..../just dreaming/
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X