320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Tee copy-paste minu postitusest kus ma ütlen, et ma loen Delfi kommentaariumi ja pean seda kõike normaalseks mis seal kirjutatakse (või siis neid mille sa siia kopeerisid!) Vaatame kas oled lugemisvõimetu või debiilik.

    "järjekindel mõnitamine" - kas sa oled idioot või oled rumori tallalakkuja??? Isik käis foorumit risustamas pikka aega mis paljudele-paljudele üldse ei meeldinud, siis tuli meile keeldusid jagama ja lisaks on oma kirjatükkides näidanud, et ei salli meid...ja sa tuled küsima, et miks me vaest makaroni sõimame???

    NORMAALSET põhjendust ma ikka ei näe miks sellist OT saasta täiesti lampi SIIA teemasse postitasid (isegi siis kui miskipärast peaks meeldima kõik mis Delfi kommentaariumis leidub)!
    Sina valisid delfi võrdlusaluseks sp. blogiga mitte mina.
    miks Sa valisid just delfi aga mitte näiteks postimehe, kesknädala või telegraaf.ee või veel midagi neljandat-viiendat - seda tead vaid sina ise. tõin täitsa juhuslikud mõned näited delfi esilehelt (valimata päeva või kaevumata kuskile sügavustesse) esile - ole hea too nüüd Sina mõned näited sp. blogist mida konkreetselt sa pead delfist halvemaks? siis tekib mingi argumenteeritud arutelu, mitte niisama lahmimine ja laimamine (stiilis "tallalakkuja", "makaron" jne)
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Chac, ära söö neid seeni enam.
      Tundub, et need pole kukeseened. Sind on turul petetud.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Minu arust oli irooniline,et chaci postitus oli lehekülje 818 avapostitus

        Kommentaar


          Millal siia mõni jalgpalliteemaline postitus ära eksis?

          Mõtlesin, et sai juba rahu majja, aga mõnel mehel on ikka väga igav ja vaja OT käima tõmmata. Ja kui sulle Flora fännid ei meeldi, siis hea küll, fänlus polegi mingi populaarsuskonkurss. Fänna siis kedagi, kus see 500-1000 sõbralikku nägu tooni annavad. On neid üldse või?
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Tõepoolest lõpetaks selle jura ära. Kui mõningatel pole peale Spogliatoio kedagi fännata, siis on see ikkagi tema isiklik probleem. Meile läheb korda rohkem see, et roosad notsud kaotasid kaks punkti.

            Kommentaar


              Lõpetage jama ära!

              Kunagi ammu salvestas FCF oma hümnilaulu Jalgpall on Flora. Aga kuna ma seda salvestust ei leidnud, siis lasen eetrisse midagi kotimaisemat

              Kommentaar


                Flora on teinud kõva arengu nii platsil kui tribüünil sel hooajal ja selle eest tuleb konkurente tunnustada! Soovitaks kõikidel osapooltel veidi pidurit panna vastandamisega. Soomlased vs Eestlase, oma klubi vs teised klubid jne. Meie kõigi huvides on see, et tribüünid täituksid ja ka vastasfännisektoris oleks laul üleval. Ainult nii tekib tõeline atmosfäär. Jääb üle vaid loota, et neist "ühekäe sõrmedel" fännisektoritest saavad ühel päeval vähemalt "kahekäe" omad ja üldse fännisektorita klubide pasunatega mudilased kunagi ka mõne laulu ära õpivad.. Edu!

                Kommentaar


                  Skandaalid jätkuvad...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                    Lõpetage jama ära!

                    Kunagi ammu salvestas FCF oma hümnilaulu Jalgpall on Flora. Aga kuna ma seda salvestust ei leidnud, siis lasen eetrisse midagi kotimaisemat

                    VIDEO

                    aga palun

                    Kommentaar


                      Fännid laulsid täna palli väravasse!

                      Kommentaar


                        Tulin täna seltskonnaga eesti ühte sümpaatsemat meeskonda jälgima aga pärast 10 minutit tahtsime kõik nahad tõmmata, sest fännid lasid kogu staadioni muna haisu täis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas neymarwQw Vaata postitust
                          Tulin täna seltskonnaga eesti ühte sümpaatsemat meeskonda jälgima aga pärast 10 minutit tahtsime kõik nahad tõmmata, sest fännid lasid kogu staadioni muna haisu täis.
                          Seda tossu oleme kasutanud üpriski harva, ning kuna uus püro kohale ei jõudnud siis lasime selle käiku uue lipu ristsetel. Ega see munahais meilgi just üleliia lemmik ei ole
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Alliku värav oli peaaegu nagu koopia Mülleri omast Brasiiliale

                            Kommentaar


                              Loodame, et saadetised kaugelt maalt on varsti kohal, sest õhus on Flora-Welco mäng.. Seda tulemöllu tuleks isegi vaatama!

                              Kommentaar


                                Flora - Visadus karikamängu väravad
                                PS mõned tõelised mammud ka!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X