320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere tulemast tagasi, Gert!!!

    Kommentaar


      Väga hea täiendus Florale! Eks peab veel täiendusi tooma ja osad vanad minema saatma! Kas järgmiseks hooajaks palgatakse peatreener ka?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Millega ta tagasi meelitati? Või SJK ei tahtnud lepingut pikendada?

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Kas järgmiseks hooajaks palgatakse peatreener ka?
          Ouch...

          Kommentaar


            Minu meelest on Hurda kritiseerimine küll jabur. Jah, tema mängujärgsed kommentaarid on tihtilugu naljakad, aga minu hinnangul on tegemist esimese eestlasest treeneriga, kellega on võimalik ka suuremas pildis edu saavutada. Tänapäeva jalgpall on läinud nii teaduslikuks, et akadeemiline ja filosoofiline lähenemine on ka meie jaoks ainuke võimalus edu saavutada. Floras toimub süstemaatiline töö ning julgen välja öelda, et järgmise kolme aasta jooksul kui loos veidi soosib, jõuab Flora ka Euroopas alagrupiturniirile. Lisaks usun, et Florast sirgunud mängijatel on ka välismaal palju kergem läbi lüüa kui konkurentide omas igapäeva treeninguid praktiseerivad pallurid.

            Hurdal on kasutada esineliku meeskondadest kõige viletsam materjal.

            Kommentaar


              Huvi pärast, ole hea, Mario, põhjenda viimast rida.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Floras toimub süstemaatiline töö ning julgen välja öelda, et järgmise kolme aasta jooksul kui loos veidi soosib, jõuab Flora ka Euroopas alagrupiturniirile. Lisaks usun, et Florast sirgunud mängijatel on ka välismaal palju kergem läbi lüüa kui konkurentide omas igapäeva treeninguid praktiseerivad pallurid.
                No ei, lihtsalt ei. Parimal juhul tulevad nad Eesti meistriks, aga mitte rohkem. Ja üldiselt, mille pealt see kolme aastaga alagruppi jõudmine peaks tulema, kui ise ka ütled, et materjal on sitt? Allikute ja Luigenditega võib alagrupist kolme aasta jooksul ainult unistada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Huvi pärast, ole hea, Mario, põhjenda viimast rida.
                  Kvaliteedi hindamine on subjektiivne ja see on kõigest minu arvamus, aga eks nii mõndagi ütleb ka see, et koondisesse kuulub florakatest ainult Mets, kuigi eestlasi on meeskonnas oluliselt rohkem kui näiteks Kaljul või Levadial, kes saavad uhkustada mitmete koondislastega.

                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  No ei, lihtsalt ei. Parimal juhul tulevad nad Eesti meistriks, aga mitte rohkem. Ja üldiselt, mille pealt see kolme aastaga alagruppi jõudmine peaks tulema, kui ise ka ütled, et materjal on sitt? Allikute ja Luigenditega võib alagrupist kolme aasta jooksul ainult unistada.
                  Jah, see oli suur avaldus, aga Flora meeskond koosneb hetkel enamjaolt toorikutest, kellest on õnnestumise korral võimalik vorpida hästi töötav meeskond, kes suudab ka tugevate meeskondade vastu palliga mängida. Kas see ka realiseerub, on muidugi omaette küsimus, aga niimoodi jalgpalli mängides, nagu Kalju ja Levadia seda teevad, nii me jäämegi Euroopas keskmikelt, nagu Sparta, Plzen jne, välja korjama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kvaliteedi hindamine on subjektiivne ja see on kõigest minu arvamus, aga eks nii mõndagi ütleb ka see, et koondisesse kuulub florakatest ainult Mets, kuigi eestlasi on meeskonnas oluliselt rohkem kui näiteks Kaljul või Levadial, kes saavad uhkustada mitmete koondislastega.
                    Noooooh... Siinkohal ma tõmbaks mõned jooned. Minu nägemuse kohaselt on edukaim koondise kasvulava praegu hoopis Levadia (Morozov, Pikk, Artjunin, Antonov) ja Flora ning Kalju sörgivad Metsa ja Kallastega neil sabas. Bärengrubi, Šišovi, Ahjupera jpt Kaljus madistavate "vanade" koondislaste esiletoomine selles kontekstis ei saa küll olla aluseks klubi sita materjali ja sellest tuleneva koondise kasvulava ahtakesesuse vahel võrdusmärgi tõmbamiseks (seda enam, et need koondislased, kellega sa "uhkustad" on mitmed hoopis vanad florakad ). Sama hästi võiks koondisele "toodetud" mängijatest Flora võtmes rääkides tuua kilbile Rähni, Mošnikovi, Posti...

                    Flora duublist on juba tulnud ja tuleb veelgi peale värsket verd. Toorest, tõsi. Kas kerge saab olema? Ei, kahtlemata mitte. Aga kehvast materjalist rääkimine on küll veidi liialdet.

                    Kommentaar


                      Värske intervjuu Tallinna Floraga 1aastase lepingu sõlminud Gert Kamsiga.

                      "SJK-ga olid mingit jutud, aga Floraga olid kah. Tundsin, et tahan Florasse tagasi tulla. LeBron James läks kah neljaks hooajaks Miami Heati, aga naasis nüüd Cleveland Cavaliersi," ütleb Kams väikese muigega.

                      Kaks aastat Soome klubis Seinäjoki JK mänginud Eesti jalgpallikoondise paremäär Gert Kams naaseb kodumaale – ta allkirjastas aastase lepingu talle 2006-2012 koduklubiks olnud Tallinna Floraga. 29aastase kogenud jalgpalluri naasmine tugevdab samaaegselt Florat ja Premium liigat tervikuna.

                      Kommentaar


                        Ma ei saa ka sellest Hurda kritiseerimisest aru. Tegu on alles esimest täispikka hooaega juhendava mehega Premium Liigas. Mida talle siis ette heidetakse? Kas meil on selline materjal, et oleksime pidanud sel hooajal puhta laua tegema?

                        Flora peaks hoidma ja ehitama, mitte lõhkuma.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Ma ei saa ka sellest Hurda kritiseerimisest aru. Tegu on alles esimest täispikka hooaega juhendava mehega Premium Liigas. Mida talle siis ette heidetakse? Kas meil on selline materjal, et oleksime pidanud sel hooajal puhta laua tegema?

                          Flora peaks hoidma ja ehitama, mitte lõhkuma.
                          Nahkpea ära pahanda,aga ainult mina kritiseerin , muidu kui kõik rahul oleks,oleks ka elu igavam
                          Mul tegelt savi kes Floras mängivad ja kes seal pingil nina nokib,kui FÄNNID on küll Eesti parimad!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Nahkpea ära pahanda,aga ainult mina kritiseerin , muidu kui kõik rahul oleks,oleks ka elu igavam
                            Mul tegelt savi kes Floras mängivad ja kes seal pingil nina nokib,kui FÄNNID on küll Eesti parimad!
                            Nojah, kriitika on edasiviiv jõud. Eks nagu mängijad, peavad ka noored treenerid oma kooliraha maksma ja kui Hurt 10 aasta pärast oma debüüthooajale tagasi mõtleb, siis näeb ehk paljutki, mida sai tehtud kogenematusest.

                            Tegu on tegelikult VÄGA potentsiaalika treeneriga, aga veel pole selliseid kogemusi seljataha kogunenud ja õpitakse eelkõige tehtud vigadest.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Ma ei saa ka sellest Hurda kritiseerimisest aru.
                              Eks kriitikat tuleb tema suunas selle iba pärast mida ta suust välja ajab. Selleks et lihtne asi välja öelda võiks ta oma mulliajamise asemel konkreetselt vastata. Seda huinamuinat jube kuulata...

                              Muidu on tegelikult tubli poiss, äkki saab isegi asja temast veel. Usun et ta potentsiaal realiseerub alles 3-4-5 hooaja pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Eks kriitikat tuleb tema suunas selle iba pärast mida ta suust välja ajab. Selleks et lihtne asi välja öelda võiks ta oma mulliajamise asemel konkreetselt vastata. Seda huinamuinat jube kuulata...

                                Muidu on tegelikult tubli poiss, äkki saab isegi asja temast veel. Usun et ta potentsiaal realiseerub alles 3-4-5 hooaja pärast.
                                Mängujärgsed intervjuud on ilmselgelt kõva näitaja (ükskõik mis treeneri puhul). Väga hästi on aru saada, et mees on mõtetega mujal.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X