320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    [ATTACH=CONFIG]3677[/ATTACH]

    selline pilt olemas
    Nagu noor Fidel
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Nagu noor Fidel
      Mütsiga siseruumides.. mats noh.

      Rein, mul just adi kotikest pole, kuid selline õla peale käiv väike kotike küll - kuhugi on vaja ju asjad panna, suvel ikka jube vähe taskuid kuhu asjad mahuks ja kuhu suuremad asjad mahuks pole sootuks.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Mütsiga siseruumides.. mats noh.

        Rein, mul just adi kotikest pole, kuid selline õla peale käiv väike kotike küll - kuhugi on vaja ju asjad panna, suvel ikka jube vähe taskuid kuhu asjad mahuks ja kuhu suuremad asjad mahuks pole sootuks.
        Aga kas sa võtaksid selle ka lavale kaasa?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Mütsiga siseruumides.. mats noh.

          Rein, mul just adi kotikest pole, kuid selline õla peale käiv väike kotike küll - kuhugi on vaja ju asjad panna, suvel ikka jube vähe taskuid kuhu asjad mahuks ja kuhu suuremad asjad mahuks pole sootuks.
          Kõlab nagu käekott.
          Küsi jõuluvanalt üks korralik seljakott, mahuvad ka suured aajad ära.

          e: et päris OT poleks , siis pakun et Flora jääb teiseks

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Mütsiga siseruumides.. mats noh.

            Rein, mul just adi kotikest pole, kuid selline õla peale käiv väike kotike küll - kuhugi on vaja ju asjad panna, suvel ikka jube vähe taskuid kuhu asjad mahuks ja kuhu suuremad asjad mahuks pole sootuks.
            Läheb ikka OT, aga tegu polnud nn. fag bagiga mis käib üle õla. See oli väikese sangaga kotike, mis meenutas pigem väravavahi kinnaste kotikest. Karikat vastu võtma minnes andis ta selle Teeveri kätte, kes selle maha pani Pärast üles võttis ja talle tagasi andis.

            Lisaks paar asja mis silma jäi. Palju kes medali kaela said, võtsid selle juba enne lavalt lahkumist kaelast ära. See jätab sellise mulje, et oma saavutust ei hinnata. Minu arust ebaviisakas käitumine ja oleks võinud vähemalt nii kaua kannatada kui oma kohale tagasi istutakse. Enamus muidugi nii ei käitunud, aga siiski oli selliseid inimesi piisavalt palju.

            Imestama pani ka see, et vähemalt üks ML meeskond ei suutnud oma esindajat lõpetamisele saata, et vastu võtta ML Fair Play 2 või 3 koha auhind. Pettumus, et esikolmikusse ei mahtunud?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
              [ATTACH=CONFIG]3677[/ATTACH]

              selline pilt olemas
              huvitav kas Luigend on ka islamiriigi sõjaväkke astunud? Üldjuhul ju peale sõjaväelaste mehed ruumides mütsiga ei käi.

              Kommentaar


                Tegelikult on Floras ainult intelligentsed härrasmehed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Kõlab nagu käekott.
                  Küsi jõuluvanalt üks korralik seljakott, mahuvad ka suured aajad ära.

                  e: et päris OT poleks , siis pakun et Flora jääb teiseks
                  On seljakott aga ega kogu aeg ju ka "langevari" seljas ringi käia ei taha. Pealegi on narr kui seljakott kaalub rohkem kui kraam seal sees. Ja loomulikult poleks keegi tahtnud näha Smiskot ka seljakotiga laval

                  Jah, Flora võidab teise koha.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Tegelikult on Floras ainult intelligentsed härrasmehed.
                    http://sport.err.ee/v/jalgpall/premi...8-4adc43dee963
                    Luigendi intelligentsuses ei tohiks kellelgi kahtlust olla. Rohkem kahtlusi võib aga olla härra maailmavaadete ja filosoofia suhtes. Olen veendunud, et ühe keskmise Eesti matsiga need ei kattu. Kahtlemata on tegemist põneva inimese ja mängumehega. Sooviks rohkem teada, mida noormees mõtleb.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mind ei riivanud Ma mõtlesin selle all seda, et ühte eestlast ei peaks pidevalt torkima teiste rahvuste "moemaitse" jm selline ehk ka mina ei tahtnud sind solvata.

                      Kommentaar


                        Ütleme nii, et Luigend võinuks siiski pärast põhikooli gümnaasiumisse minna, mitte jalgpallile keskenduda. Olnuks targem otsus ilmselgelt.

                        Kommentaar


                          Eesti meistriliiga senise hooaja põnevaima mängija, Tallinna Flora poolkaitsja Karl-Eerik Luigendi kreedo on tippjalgpalluri kohta väga ebatavaline: jalgpallimäng pole talle ei töö ega kinnisidee, vaid üks tore tegevus teiste toredate asjade – näiteks maalimine, luuletuste kirjutamine ja malemäng – kõrval.


                          Lisaks mees õpib EKA's mingit graafilist disaini vms

                          Kommentaar


                            Norbert Hurt: „On ülikoolis ise õpitud üle kuue aasta pedagoogikat. Ehk mis on kõige tähtsam: et mängijaid arendada, pean ma mõistma, kuidas inimene areneb. Ehk mõistma, kuidas inimene kõige paremini võtab infot omaks. Ja kuidas saada mängijast kätte just tema parimad omadused.“

                            Karl-Erik Luigend: "Saan areneda ka Tallinna vanalinnas jalutades. Ei pea trennis 1000 korda palliga latti tabama. Võin ühest jalutuskäigust saada tohutult inspiratsiooni, mille järgmisel päeval trennis või mängul ära realiseerin. Inimene võib areneda kogu aeg."

                            Pole neid kahte veel vanalinnas jalutamas ja koos arenemas näinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                              Lisaks mees õpib EKA's mingit graafilist disaini vms
                              Seal mingi põhikooli baasil vastuvõtt?

                              Kommentaar


                                http://soccernet.ee/floraga-treenib-...teinud-rundaja Flora jälle omale asjaliku Sommi välja sebinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X