320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas asjalik või mitte seda näitab vaid aeg.... meil kolmandas liigas pallib selline Skiperski, kes lõi 54 väravat 22 mängus.... Tundub ta soomlasest asjalikum olevat

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      http://soccernet.ee/floraga-treenib-...teinud-rundaja Flora jälle omale asjaliku Sommi välja sebinud.
      Kõva stats loomulikult, aga esmalt võtaks seda sama spektiliselt, nagu muu Euroopa peaks võtma meie Cekulajevsite ja Zahhovaikode väravakuninga tiitleid Eestis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        Kas asjalik või mitte seda näitab vaid aeg.... meil kolmandas liigas pallib selline Skiperski, kes lõi 54 väravat 22 mängus.... Tundub ta soomlasest asjalikum olevat
        Kui Kakkonenis 40 lõi siis meistriliigas lööb narva-paide-viljandi-pärnule mõnuga. Eesti kolmandat vs Soome Kakkoneni väga võrrelda ei kannata, aga ma usun et sa tead seda ise ka, trollid niisama pühapäeva õhtul. Muide ma saatsin sulle meili ka, aga sa pole mulle vastanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Kui Kakkonenis 40 lõi siis meistriliigas lööb narva-paide-viljandi-pärnule mõnuga. Eesti kolmandat vs Soome Kakkoneni väga võrrelda ei kannata, aga ma usun et sa tead seda ise ka, trollid niisama pühapäeva õhtul. Muide ma saatsin sulle meili ka, aga sa pole mulle vastanud.
          Kas Kakkonen on nii tugev liiga, et siis mees on asjalik? Üsna jõulise aga samas otsese mänguga liiga, kus tähtsam pole kui ilusti sa mängid vaid see kui hea füüsiline pool sul on.

          Ma ei näinud Su maili. Ausõna! Mulle tuleb päevas palju kirju võis see kahe silma vahele jääda või läks spämmikausta

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Kas Kakkonen on nii tugev liiga, et siis mees on asjalik? Üsna jõulise aga samas otsese mänguga liiga, kus tähtsam pole kui ilusti sa mängid vaid see kui hea füüsiline pool sul on.

            Ma ei näinud Su maili. Ausõna! Mulle tuleb päevas palju kirju võis see kahe silma vahele jääda või läks spämmikausta
            Davai ma panen uuesti.

            Ja et off topicuks ei läheks, siis Flora sucks !

            Kommentaar


              Kakkose komeet ja Soome madalamate liigades enim kõmu tekitanud Sakari Tukiainen on Soome meedia põhjal huvitava taustaga.

              17 aastaselt sai kaitsja ja poolkaitsjana alustanud Sakarile jalgpallist villand ja lõpetas Espoo PS juuniorite satsis mängimise ning treenimise. Sisuliselt 5 aastat ei mänginud, "5 vuotta lähinnä ryyppäsin ja sitten menin kokeilemaan futista uudestaan", 21-selt kutsus sõber teda Kuutosesse Helsinki Club Latino Espanyol, kus lammutas 17-st mängust 30 väravat. Kutsuti Kakkosesse, Helsinki FC Atlantis, ründajana 27 mängu ja 40 väravat.

              Sakari Tukiainen pelasi vähän yli vuosi sitten Suomen seitsemänneksi korkeimmalla sarjatasolla. Nyt hän harjoittelee AIK:ssa.

              Kommentaar


                Atlantise mängija-peatreener on meilegi tuttav endine Nõmme Kalju mängija Alan Arruda. Mingit aega kandis isegi kaptenipaela.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Kakkose komeet ja Soome madalamate liigades enim kõmu tekitanud Sakari Tukiainen on Soome meedia põhjal huvitava taustaga.

                  17 aastaselt sai kaitsja ja poolkaitsjana alustanud Sakarile jalgpallist villand ja lõpetas Espoo PS juuniorite satsis mängimise ning treenimise. Sisuliselt 5 aastat ei mänginud, "5 vuotta lähinnä ryyppäsin ja sitten menin kokeilemaan futista uudestaan", 21-selt kutsus sõber teda Kuutosesse Helsinki Club Latino Espanyol, kus lammutas 17-st mängust 30 väravat. Kutsuti Kakkosesse, Helsinki FC Atlantis, ründajana 27 mängu ja 40 väravat.

                  http://www.iltalehti.fi/jalkapallo/2...88823_jp.shtml
                  Kui siia lisada veel AIK eest kontrollmängus löödud 2 väravat, siis tuleks tõdeda, et väravakütt lööb igal pool väravaid, nagu Rimo Hunt, kes skooris II, Esi- ja Meistriliigas või Ronaldo, kes lööb ka kõikjal, kui MM vast välja jätta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Kas Kakkonen on nii tugev liiga, et siis mees on asjalik? Üsna jõulise aga samas otsese mänguga liiga, kus tähtsam pole kui ilusti sa mängid vaid see kui hea füüsiline pool sul on.
                    Kõlab nagu meie kõrgeim liiga.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Kõlab nagu meie kõrgeim liiga.
                      Ja publikunumbridki on sarnased

                      Kakkonen Itäinen - 280
                      Atlantis - 118

                      Kommentaar


                        Tukianinen is not a free agent, since he comes with a price tag.

                        Eks siis testiperiood näitab, kas on tegu piisavalt väärt mehega, et tema eest raha välja käia. Täitsa huvitav oleks sel juhul teada, mis summadest üldse jutt võiks olla.

                        Iseenesest üht ründajat oleks ju juurde vaja küll, arvestades asjaolu, et Prosa vist suisa suveni audis.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Sorry mu eilse skeptilise sõnavõtu pärast - lihtsalt tekkis see Jere Aallikko loo tõttu - U20'lane, mingi kohalik staar - tuli meile ja pfffffffff isegi duublis ei mänginud piisavalt....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            Sorry mu eilse skeptilise sõnavõtu pärast - lihtsalt tekkis see Jere Aallikko loo tõttu - U20'lane, mingi kohalik staar - tuli meile ja pfffffffff isegi duublis ei mänginud piisavalt....
                            Eks skepsis on alati õigustatud. "Uus poiss" peabki ennast alati tõestama.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar

                            Working...
                            X