320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Jürgenson on universaalne äärekaitsja, nii paremal kui vasakul. Ja pigem ma arvan, et Kams hakkab hoopis Allikuga paremal äärel maid jagama.
    Kams on üldse täielik universaalnahaal. Mina olen teda Flora eest (vist küll olude sunnil) näinud ründes ka mängimas

    Kommentaar


      Kas äkki midagi ei klapi siin või mul on lihtsalt väsinud silmad?

      7/2/2015, Flora peaks mängima Sisehallis k19 Paide vastu (http://www.jalgpall.ee/hall_matches.php?tournament=A)
      Aga 15 minutit varem, pall on juba mängimas Tammeka ja Pärnu vahel (http://www.jalgpall.ee/hall_matches.php?tournament=B).
      Asjad on kaks:

      1) üks aeg on vale
      2) Tammeka mäng kestab ainutl 15 minutit...
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Kas äkki midagi ei klapi siin või mul on lihtsalt väsinud silmad?

        7/2/2015, Flora peaks mängima Sisehallis k19 Paide vastu (http://www.jalgpall.ee/hall_matches.php?tournament=A)
        Aga 15 minutit varem, pall on juba mängimas Tammeka ja Pärnu vahel (http://www.jalgpall.ee/hall_matches.php?tournament=B).
        Asjad on kaks:

        1) üks aeg on vale
        2) Tammeka mäng kestab ainutl 15 minutit...
        Parandasin õigeks, Flora algus peaks olema 20:30.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Parandasin õigeks, Flora algus peaks olema 20:30.
          Aitäh!
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Mis keskkaitsepaar siis järgmine hooaeg Floral olema hakkab? Hetkel on valikus - Baranov, Juha, Vihmann, Sinisalu ja Õunap. Pole just väga julgustav seis. Baranovi parimad omadused tulevad minuarust välja paremkaitses, Juha võib küll keskel mängida, aga duublis rohkem vasakkaitsjana tegutsenud. Puhtakujulised keskkaitsjad vaid Vihmann, Sinisalu ja Õunap?

            Jäägrit pole mõtet pakkuda, küll see jaanuaris kuskil välismaal maandub.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              As anticipated few days ago by Rumori (full story here) Taavi Rähn is about to move to Indonesia. The arrival of Taavi Rähn was confirmed by Persija Jakarta's coach, Rahmad Darmawan, to the Indonesian media as the 33-time capped international shall arrive in Jakarta on Christmas day.
              33?

              101010

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                33?

                101010
                once a year. from the birth. yolo.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Kui siin nüüd Indoneesia meediat google'iga tõlkida, siis pole esialgu siirdumisest juttugi. Valik on tema ja ühe Burkina Faso mehe vahel, Rähn läheb lihtsalt testimisele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    33?

                    Oh, jah
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Mis keskkaitsepaar siis järgmine hooaeg Floral olema hakkab? Hetkel on valikus - Baranov, Juha, Vihmann, Sinisalu ja Õunap. Pole just väga julgustav seis. Baranovi parimad omadused tulevad minuarust välja paremkaitses, Juha võib küll keskel mängida, aga duublis rohkem vasakkaitsjana tegutsenud. Puhtakujulised keskkaitsjad vaid Vihmann, Sinisalu ja Õunap?

                      Jäägrit pole mõtet pakkuda, küll see jaanuaris kuskil välismaal maandub.
                      Juha on valmis, mulle jättis väga hea mulje. Kõrval küll Baranov. Ma ei ütleks et see peaks olema PL parim kaitse, aga kui Mets-Rähn lasti sisse 33, eeldan et peaks olema halvem. Sellega, Flora peaks alati palju värava looma.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Mis haters gonna hate? Ajakirjanikult oodatakse ju õiget informatsiooni.

                        Kommentaar


                          Ma sain väga hästi aru, milles probleem seisnes. Aga ma ei nõustu ikkagist sellega, et sa nüüd inimesi mölisejateks kutsud. Ise eksid ja siis ründad verbaalselt teisi? Vahet pole, kas saad Flora fännidega läbi või mitte (pigem mitte vist?), siis miks sa annad inimestele motiivi ennast veelgi halvemasse valgusesse seada?

                          Vabandage OT eest!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio
                            Selle pärast: http://www.rumodispo.com/transfersnews/rahn-indonesia
                            Oli päris selge et oli segadus
                            See mölisejate väike rühm on juba tuntud...
                            Tundtud oled hoopis sina oma faktivigade pooles
                            Võta üks Sonja komm
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio
                              Selle pärast: http://www.rumodispo.com/transfersnews/rahn-indonesia
                              Oli päris selge et oli segadus
                              See mölisejate väike rühm on juba tuntud...
                              Sa oleksid eelistanud, et keegi poleks midagi maininud ning faktivig aolekski sisse jäänud?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X