320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmistel aastatel on alati taotlused rahuldatud.
    Miks seekord mitte?

    Üha kindlamini näib, et uus KRA peadirektor ja veendunud paragrahvifanatist bürokraadina...ei mingeid mõistlikke lahendusi

    Kas mõni Eesti jalgpallikoondislane on veel täislaks ajateenistuse läbinud?
    Pole nagu kuulnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Eelmistel aastatel on alati taotlused rahuldatud.
      Miks seekord mitte?

      Üha kindlamini näib, et uus KRA peadirektor ja veendunud paragrahvifanatist bürokraadina...ei mingeid mõistlikke lahendusi

      Kas mõni Eesti jalgpallikoondislane on veel täislaks ajateenistuse läbinud?
      Pole nagu kuulnud.
      Jah, ma olen sinuga nõus. 2014 märtsis ei saanud mitte ainult KRA uue peadirektori, EV sai uue kaitseministri ja ilmselgelt on nad koos selle välja mõelnud, sest neil pole midagi muud teha. Kuradi bürokraadid!!!
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Jah, ma olen sinuga nõus. 2014 märtsis ei saanud mitte ainult KRA uue peadirektori, EV sai uue kaitseministri ja ilmselgelt on nad koos selle välja mõelnud, sest neil pole midagi muud teha. Kuradi bürokraadid!!!
        KRA peadirektori pani paika paraku Urmas Reinsalu

        Kas tead mõnda Premium Liigas mänginud mängijat, kes on täislaks ajateenistuse läbinud?

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          KRA peadirektori pani paika paraku Urmas Reinsalu

          Kas tead mõnda Premium Liigas mänginud mängijat, kes on täislaks ajateenistuse läbinud?
          Tagumise otsa klubides on selliseid mehi ikka mitmeid.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            KRA peadirektori pani paika paraku Urmas Reinsalu

            Kas tead mõnda Premium Liigas mänginud mängijat, kes on täislaks ajateenistuse läbinud?
            Ma ei tunne kõiki PL mängijaid (õigemini ma tunnen mõnda üksikut), aga kindlasti on selliseid vendasid.

            Edit: minu postituse mõte oli, et vaheta plaati. Nagu püro, turvad ja õll suvel, katkine grammafon. Ütlesid korra ära, saime aru. Okei, ütled korra veel, pole hullu, aga kogu aeg sama jauramist kuulda on väsitav.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              võta nüüd täiesti rahulikult, mis ses siis traagilist on, et paar jalgpallurit, kellest keegi ei ole eesti koondise põhimängija, peavad läbima( ilmselt muidugi ei peagi kokkuvõttes) ajateenistuse, täpselt nagu on läbinud tuhanded noored mehed ennem neid ja peale neid. kitsalt vaadates on jah ajaraiskamine jne jne, aga sama moodi on see enamike noorte jaoks. maailm ei jää seisma ja ei sure välja ka ei fc flora, veel vähem eesti koondis.

              Kommentaar


                Jah, oleme kõik vait.
                Tore on.

                Kaitsevõime on meil tagatud.

                Eriti haige oli meie tubli petreeneri kommentaar loole: a la igaühel on meil maailmas oma tee käia, küll me asendajad leiame.
                Kurat, mingite ametnike sigatsemise tulemusena on kahel Flora mängijal karjäär ohus, see vend paneb pehmot, selleasemel, et kahurist kahte klubile üliolulist poissi toetada kui meedia sõna annab.
                Pärast jääme ehk meistritiitlist ilma, kuna klubi komplekteeritus kehva.

                See ongi eestlaste viga, et korra ütleme, siis oleme vait, tõmbame küüru selga ja nohiseme edasi, ametnikud ja muud tegelased sigatsegu edasi, kellelegi ei lähe korda, ainult õlleklaasi taga oleme mehed pärast virisema.

                Kui see teema niisama vaibub, ei jää Lepistu, Kase jt juhtum viimaseks.

                Kommentaar


                  mine piketeerima siis ja saada kirju igale poole, lugejakirjad postimehesse,õhtulehte, ametlikud kirjad riigikokku,presidendile ja valitsusele ja lõpuks helista veel vikerraadiosse. mis karjäär ohus? kus otsast? ei ole keegi neist maailma või euroopa tasemel talendid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ei ole keegi neist maailma või euroopa tasemel talendid.
                    Ja mis hirmsad talendid need olnud on, kes on 3 kuuga pääsenud?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      pole väitnud, et ongi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        pole väitnud, et ongi.
                        No aga mille alusel sa neid poisse siis arvustad? Milline on siis sinujaoks see õige kriteerium, kust alates on selline talent, kes ei peaks täisaega teenima? Kust me selle piiri tõmbame?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Kas tead mõnda Premium Liigas mänginud mängijat, kes on täislaks ajateenistuse läbinud?
                          Saan aru, et mõeldud on spordirühma loomise järgset aega aga nt Terehhov teenis kunagi minu teada 12 kuud Kalevi patis. Mu hea sõber oli veel ta seeru.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Tagumise otsa klubides on selliseid mehi ikka mitmeid.
                            Spordirühm tegutseb al. 2006. aastast.
                            Tahaks nimesid.
                            Kas nad olid oma klubides tegijad, või statistid.

                            Vaataks huvi pärast, mis neist peale ajateenistust edasi on saanud.

                            Terehhov pidi teenima kohe 18. aastaselt, tõenäoliselt 1993 a.-l, enne ML-s debüteerimist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              No aga mille alusel sa neid poisse siis arvustad? Milline on siis sinujaoks see õige kriteerium, kust alates on selline talent, kes ei peaks täisaega teenima? Kust me selle piiri tõmbame?
                              minugi poolest kasvõi need, kes on meeste koondises pidanud ntks 10 mängu selleks ajaks ei peaks üldse minema. neil oleks riigi ees kohustus täidetud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                minugi poolest kasvõi need, kes on meeste koondises pidanud ntks 10 mängu selleks ajaks ei peaks üldse minema. neil oleks riigi ees kohustus täidetud.
                                Kas mõni vend üldse jõuaksi A-koondisse, kui vahepeal ligi aasta oma jalgaplliarengust Kuperjanovis kaevikut nühkinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X