320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mõni mees on kauem viganegi ja jõuab ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Jah, oleme kõik vait.
      Tore on.

      Kaitsevõime on meil tagatud.

      Eriti haige oli meie tubli petreeneri kommentaar loole: a la igaühel on meil maailmas oma tee käia, küll me asendajad leiame.
      Kurat, mingite ametnike sigatsemise tulemusena on kahel Flora mängijal karjäär ohus, see vend paneb pehmot, selleasemel, et kahurist kahte klubile üliolulist poissi toetada kui meedia sõna annab.
      Pärast jääme ehk meistritiitlist ilma, kuna klubi komplekteeritus kehva.

      See ongi eestlaste viga, et korra ütleme, siis oleme vait, tõmbame küüru selga ja nohiseme edasi, ametnikud ja muud tegelased sigatsegu edasi, kellelegi ei lähe korda, ainult õlleklaasi taga oleme mehed pärast virisema.

      Kui see teema niisama vaibub, ei jää Lepistu, Kase jt juhtum viimaseks.
      Ja foorumis kiremine aitab kuidas?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Spordirühm tegutseb al. 2006. aastast.
        Tahaks nimesid.
        Kas nad olid oma klubides tegijad, või statistid.

        Vaataks huvi pärast, mis neist peale ajateenistust edasi on saanud.

        Terehhov pidi teenima kohe 18. aastaselt, tõenäoliselt 1993 a.-l, enne ML-s debüteerimist.
        Kurest näiteks: Kriska, U. Rajaver ja Viira - kõigil peaks olema täiesti arvestatav mängude arv ML-is. Eelmise hooaja koosseisust on ka Rait Hansen ja Margus Rajaver läbinud pika ajateenistuse.

        Ma usun, et näiteks Tartu jalgpalli asjatundjad võivad samasuguseid näiteid Tammeka kohta tuua. Ajateenistuse läbimine amatöörsportlasele ei ole mingi eriline ime.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          Kurest näiteks: Kriska, U. Rajaver ja Viira - kõigil peaks olema täiesti arvestatav mängude arv ML-is. Eelmise hooaja koosseisust on ka Rait Hansen ja Margus Rajaver läbinud pika ajateenistuse.

          Ma usun, et näiteks Tartu jalgpalli asjatundjad võivad samasuguseid näiteid Tammeka kohta tuua. Ajateenistuse läbimine amatöörsportlasele ei ole mingi eriline ime.
          Amatöörid ehk küll aga on väike vahe.
          Lepistu ja Kase on profisportlased.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Amatöörid ehk küll aga on väike vahe.
            Lepistu ja Kase on profisportlased.
            Sinu küsimus oli:
            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Kas tead mõnda Premium Liigas mänginud mängijat, kes on täislaks ajateenistuse läbinud?
            Ma vastasin ja tõin näited.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Kas mõni vend üldse jõuaksi A-koondisse, kui vahepeal ligi aasta oma jalgaplliarengust Kuperjanovis kaevikut nühkinud.
              Rimo Hunt tegi aastaid üldse midagi muud ja näe ikka jõudis koondisesse!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Rimo Hunt tegi aastaid üldse midagi muud ja näe ikka jõudis koondisesse!
                Tõsi, aga selle muu tegemise pärast on tal ka suured jalgpallialased, eeskätt tehnilised puudujäägid...võib-olla oleks võinud palju suurema lennuga olla.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Ise kroonus käinuna ütlen, et täielik ajaraiskamine kui poisid peaksid tõesti täislaksu ära teenima. Minu ajal spordirühma ei olnud ja toonane olümpiakoondise mängija tagus koos meiega palli, samas sai ta alati linnaloaga trennis käia kui liidust kiri saadeti. Eks see ole ka palju ülemustest kinni, meil oli staabiülem Tiganik kes ise jalgpallifänn ja harrastaja ja meil kui pataljoni koondislastel oli ikka krdi hea elu siis.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Ise kroonus käinuna ütlen, et ...
                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Võtan oma sõnad tagasi, tundub, et nii klubi kui ka alaliit tegid kõik endast oleneva ja paska pani kaitsevägi!
                    Kõige hullem mis võib juhtuda on see, et poisid saavad endale jao- ja rühmaülemateks mingid madalalaubalised kes neid nende artiklite pärast rämedalt nussima võivad hakata.
                    Kahju, et sa isegi pärast ajateenistuse läbimist ei suuda vahet teha Kaitseressursside Ametil ja Kaitseväel. Ning kindlasti seerud ja leitnandid praegu loevad huviga kõiki artikleid ja hõõruvad käsi kokku, et kuidas küll nüüd hakkame nussima, sest midagi muud ju teha pole...
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      ...et kuidas küll nüüd hakkame nussima, sest midagi muud ju teha pole...
                      Selle viimase poole osas sa eksid. Vähe on seal Kaitseväes asjalikku kaadrit, kes peale persetamise ja noorte nussimise midagi tarka teeks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Kahju, et sa isegi pärast ajateenistuse läbimist ei suuda vahet teha Kaitseressursside Ametil ja Kaitseväel. Ning kindlasti seerud ja leitnandid praegu loevad huviga kõiki artikleid ja hõõruvad käsi kokku, et kuidas küll nüüd hakkame nussima, sest midagi muud ju teha pole...
                        Möh?
                        Kellegil hakkasid pagunid vastu kõrvu taguma?
                        Jah, panin ühte patta KRA ja KV. Üks kaitsevägi kõik tavalise tsivilisti jaoks.
                        Ma sain nii vene kroonut kui tutvusin eesti kaitseväega 6 kuud ja meie ajal ei olnud jao- ega rühmaülemateks ei seerud ega leitnandid, vaid jobud kes mujal hakkama ei saanud ja kroonus isegi kapraliteks ei saanud, reamees oli meil näiteks rühmaülem.
                        Ma ei väitnudki, et praegused noorte ülemad loevad või otsivad artikleid aga teatud madalalaubalistel on krdi vähe vaja, et oma võimu näidata!
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Kuna nemad läksid teenima jaanuarikutsega, siis ei tule neil mingeid jaoülemaid ja asju, nemad hakkavad pärast SBK-d ja NAK/AJ kursust hoopis suviseid ja sügisesi vendasid peedistama nende väljaõppe ajal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Möh?
                            Kellegil hakkasid pagunid vastu kõrvu taguma?
                            Jah, panin ühte patta KRA ja KV. Üks kaitsevägi kõik tavalise tsivilisti jaoks.
                            Ma sain nii vene kroonut kui tutvusin eesti kaitseväega 6 kuud ja meie ajal ei olnud jao- ega rühmaülemateks ei seerud ega leitnandid, vaid jobud kes mujal hakkama ei saanud ja kroonus isegi kapraliteks ei saanud, reamees oli meil näiteks rühmaülem.
                            Ma ei väitnudki, et praegused noorte ülemad loevad või otsivad artikleid aga teatud madalalaubalistel on krdi vähe vaja, et oma võimu näidata!
                            Ei hakanud mingi pagun ei kuhugi käima. Elementaarne asjadest arusaamine lihtsalt. Mis püha lehm see "tsivilist" on, kes võib suvalt kõike ühte patta panna ning omamata ise teadmisi KV-st sildistab inimesi madalalaubalisteks? Kuna ma ei tunne isiklikult igat kaadrikaitseväelast ja ajateenistuse lõpetasin 5 aastat tagasi siis mina küll ei võtaks omale õigust kedagi suvaliselt sildistada.

                            Seda enam, et praeguse juhtumi puhul on siiani täpselt teadmata miks ikkagi niimoodi läks.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              Seda enam, et praeguse juhtumi puhul on siiani täpselt teadmata miks ikkagi niimoodi läks.
                              Eks see lugu vähe segane on ja ausalt öeldes, ma ei usu, et see asi nii ka jääb ning 11 kuud ikka päris teenima ei pea. Küll see asi kuidagi lahendatakse. Mõlemaid osapooli rahuldavalt.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Ei hakanud mingi pagun ei kuhugi käima. Elementaarne asjadest arusaamine lihtsalt. Mis püha lehm see "tsivilist" on, kes võib suvalt kõike ühte patta panna ning omamata ise teadmisi KV-st sildistab inimesi madalalaubalisteks? Kuna ma ei tunne isiklikult igat kaadrikaitseväelast ja ajateenistuse lõpetasin 5 aastat tagasi siis mina küll ei võtaks omale õigust kedagi suvaliselt sildistada.

                                Seda enam, et praeguse juhtumi puhul on siiani täpselt teadmata miks ikkagi niimoodi läks.
                                Keda ma siis otseselt sildistasin? Oli 20 aastat tagasi seal inimesi kellel oli vähe vaja, et võimu näidata, on ka praegu!

                                Isiklikult loodan, et poisid saavad kolme kuuga hakkama ja saavad ka normaalselt trenni teha selle aja jooksul
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X