320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Las DK otsustab - kes kus millal kuidas jne
    Videos on see Kalimullini moment näha, aga pole vist siiski eriti ohtlik viga.

    Kommentaar


      Sa teed nalja või mingit ohtliku olukorda ei olnud , pall oli Infoneti väravast 60 m eraldi äärel , see täisidioodist vanake võttis kaugelt hoogu ja tuli jalad ees sisse .

      Äkki õigustad veel sellist mängustiili .

      Noored loevad ka foorumit , mõtlevad , et nemad võivad ka nii mängida

      Kommentaar


        Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
        Sa teed nalja või mingit ohtliku olukorda ei olnud , pall oli Infoneti väravast 60 m eraldi äärel , see täisidioodist vanake võttis kaugelt hoogu ja tuli jalad ees sisse .

        Äkki õigustad veel sellist mängustiili .

        Noored loevad ka foorumit , mõtlevad , et nemad võivad ka nii mängida
        Jalgpall on kontaktsport!

        Kommentaar


          Kontaktsport, kuid mitte võitlussport. Need on siiski eri alad.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Jalgpall on kontaktsport!
            Ma tean väga hästi ,et jalgpall on kontaktsport . Ma olen nõus sellega 101 % .

            Minu kriitika oli selle suunal ,et EJL tegelane õigustab selles situatsioonis vea teinud sportlast .
            Ka seda , millal ja kus see juhtus ei maksa kontekstist välja rebida .

            Oli treeningmäng , mina olen kuulnud ja usun allikkasse , et kohtunikud lugesid enne mängu kõigile mängijatele sõnad peale , et mängime puhtalt .

            Noor inimene on alles rikkumata ja aus ( FCF on noor meeskond ) ning võtab kohtunike palvet tõsiselt .

            Noorhärra Kalimullin saab pahaseks kohtunik Saare poolt nende väravavahile antud punase eest ja hakkab enda frustratsiooni välja elama .

            Nii see on , täiesti vabas olukorras sõitis Ainsalule sisse , aga hiljem sõitis veel ühele Flora mängijale sisse väravast eemal , täiesti olukorras , kus ohtu polnud .

            Hiljem vabandas , so what ...

            Mu point oligi see , et ka noored loevad foorumit ja Hr . U postitusest nad mõistavad ( mina küll mõistaks ) ,et sõidadki ise ka sisse pärast lähed vabandad no said ühe kollase , mingil halliturniiril so what .

            Kas me siis selliseid mängijaid tahamegi kasvatada , kuhu jääb FAIR PLAY

            Ok las jääb see teema , loodame ,et noored ei loe foorumit ja see jääb meie vanakeste pärusmaaks ning usume ,et noormängija paraneb vigastusest peatselt ja saab sellest ka moraalselt üle .

            Kommentaar


              Kalimullin Kalimulliniks, üks äärmiselt ebasümpaatne mängija, kes on vastastele väga ebameeldiv opponent, aga kui teeb seda hästi, siis on oma meeskonnale väga kasulik mängija.

              Infonet jättis tolles mängus ikka väga ebameeldiva mulje. Esiteks oldi mänguliselt kohutavad ning kogu aur läks ainult kohtunike sõimamisele. Kui Saar selline kusekas ei oleks, siis oleks pidanud pool Infoneti meeskonda kollase või punase saama. Puštov ning ta abimees sõimasid kohtunikke, kuidas ise tahtsid, Volodin lõi äärekohtunikku palliga. Ometi ei tehtud sellest numbrit. Kummaline.

              Kommentaar


                Eelmine aasta pidid peakohtunikule äärepealt kätega kallale minema. Nii et Infoneti normaalne käitumine halliturniiridel.

                Kommentaar


                  Prins ja Kristal siis ei tormanud kordagi? Isegi Lelov paar korda ütles - no kamoon, kohtunik

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Prins ja Kristal siis ei tormanud kordagi? Isegi Lelov paar korda ütles - no kamoon, kohtunik
                    roppustega ülekülvamine ja peaaegu kallaleminek annab jah sama mõõdu kui "no kamoon, kohtunik" välja
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      roppustega ülekülvamine ja peaaegu kallaleminek annab jah sama mõõdu kui "no kamoon, kohtunik" välja
                      Lelov on siiski näidanud ennast külmaverelisena Infoneti juhid palju tormilisemad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        See on slaavi kool, kuid olgem ausad sellised mängijad tõmbavad meeskonna käima ning igast satsis peaks mõni selline olema.
                        Räägib mees, kes on oma satsidele teinud sellist slaavi kooli, et kõik on sellised.

                        Kommentaar


                          Kalimullin tegi ka Kimbaloula katki: http://www.rumodispo.com/picture-of-...baloula-injury vea eest sai mitte ühtegi kaart (karistulöök antud). Mäletan kuidas ta uuris Kongolast mitu korda lööma ja lõpuks sai.
                          Küsimus: kas Kalimullin on rõve või kohtunikud ei oska karistada? Sellel olukorras oli Hr.Kristo Tohver.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            Kalimullin tegi ka Kimbaloula katki: http://www.rumodispo.com/picture-of-...baloula-injury vea eest sai mitte ühtegi kaart (karistulöök antud). Mäletan kuidas ta uuris Kongolast mitu korda lööma ja lõpuks sai.
                            Küsimus: kas Kalimullin on rõve või kohtunikud ei oska karistada? Sellel olukorras oli Hr.Kristo Tohver.
                            See pilt ei näita siin küll mitte midagi. Ühtegi Infoneti mängijatki pole juures.

                            Kahtlustan, et klaasmees võtab Hiiu kunstmurul päikest!
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                              See pilt ei näita siin küll mitte midagi. Ühtegi Infoneti mängijatki pole juures.

                              Kahtlustan, et klaasmees võtab Hiiu kunstmurul päikest!
                              Pilt on pildistanud kohe pärast viga. Ma nägin viga oma silmadega, toimus 5 meetrit ees. Karistulöök antud. Lihtsalt Tohveri jaoks polnud piisavalt material kaarti anta (vale otsus).
                              Kas Ainsalu on ka klaasmees?
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Siin ma olen küll Rumoriga nõus, et räige viga jääb räigeks veaks olenematta , kelle vastu see tehakse. Miskipärast teevad aga selliseid vigu ühed ja samad isikud, kes saavad lisaks veel kiita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X