320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei saa taaskord kesa-st aru, et siis kui flora rähni ei taha, siis mängigu tasuta amatöörsatsides ja öelgu kindel ei valitsevale eesti meistrile, kes oleks nõus ka raha maksma?

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      ma ei saa taaskord kesa-st aru, et siis kui flora rähni ei taha, siis mängigu tasuta amatöörsatsides ja öelgu kindel ei valitsevale eesti meistrile, kes oleks nõus ka raha maksma?
      Jäta see kesa parem rahule. Las ta olla oma kiiksuga edasi, teeb vähemalt head statistikat. Nägid vist, et teised flora fännid ei tulnud kaasa ja asud nüüd uuesti trollima.

      Kommentaar


        ei ole oma teada midagi või kedagi trollinudki. rähn otsis klubi, levadia otsis kaitsjaid. panin kaks asja ühte lausesse. sest minu arust on etem kodumaine kaitsja kodumaises klubis, kui võõramaallane kodumaises klubis(on ju maru tobe, kui eesti liiga tasemel mängija on klubita, kuid tuuakse sisse välismaallane?) teiseks jääb mulle tõesti arusaamatuks, kuidas saab sellist üleminekut pahaks panna mängijale(isegi tegelikult mitte üleminekut, vaid lepingu sõlmimist, pärast vabaagendiks jäämist) et mida siis mängija, kelle jaoks on jalgpall ka kõige muu hulgas leivateenimise vahend, tegema peab, kui ta ei tohiks mängida üheski arvestavat palka maksvas võistkonnas(ainult vist infoneti pold kesa loetelus?).

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          ei ole oma teada midagi või kedagi trollinudki. rähn otsis klubi, levadia otsis kaitsjaid. panin kaks asja ühte lausesse. sest minu arust on etem kodumaine kaitsja kodumaises klubis, kui võõramaallane kodumaises klubis(on ju maru tobe, kui eesti liiga tasemel mängija on klubita, kuid tuuakse sisse välismaallane?) teiseks jääb mulle tõesti arusaamatuks, kuidas saab sellist üleminekut pahaks panna mängijale(isegi tegelikult mitte üleminekut, vaid lepingu sõlmimist, pärast vabaagendiks jäämist) et mida siis mängija, kelle jaoks on jalgpall ka kõige muu hulgas leivateenimise vahend, tegema peab, kui ta ei tohiks mängida üheski arvestavat palka maksvas võistkonnas(ainult vist infoneti pold kesa loetelus?).!maga kaineks"
          Flora on kultus nagu keskerakond. Nendega või vastane. Ära raiska oma loogikat.

          Kommentaar


            Seekord siis 7 väravat:

            Kommentaar


              Sillamäe vv tegutsemine Flora esimese, teise ja neljanda värava juures on küll, noh, muljetavaldav. Oli terve mängu Starodubtsev?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Sillamäe vv tegutsemine Flora esimese, teise ja neljanda värava juures on küll, noh, muljetavaldav. Oli terve mängu Starodubtsev?
                Spordiajakirjanikuna peaksid sa interneti värki tundma ja teada saama kiirelt kas ta oli või mitte. Ja iga enam vähem ML jälgija tunneb Stara ära. Esimese puhul ma küll süüd ei näe temas, kaitsja jalg segas teda seivi tegemast.

                Samamoodi 3-3 värava puhul peaks küsimusi tekkima Toomi puhul kuna kaitsja kattis sisuliselt esimese posti ära siis miks ta seal veel passis.

                Üldiselt - pole ükski mängija veel päris vormis ja eksimusi tuleb ikka ette. Iseasi on see,et kas need olid meelega või mitte.

                Kommentaar


                  Aitäh lolli abistamast, internetiguru, aga protokoll EJLi lehel on märkega, et Sillamäe vahetusi pole kirjas. Sellest ka soov täpsustada, mis puudutas siis konkreetselt neljandat väravat, kus läbi kalavõrgu ja üle väljaku umbes saja meetri kauguselt filmituna ma tõesti ei olnud sajaprotsendiliselt kindel, kellega on tegemist. Tahtmata inimesele liiga teha tuli ka küsimus, millele tegelikult oleks olnud täitsa lihtne vastata jah-ei vormis.

                  Küsimus "kas meelega" ei olnud minu esitatud, seega paluks seda mulle ka mitte inkrimineerida. Pigem silmas pidades eelseisvat hooaega, sest vv kohavaliku oskus ja võime kerget palli käte vahelt mitte väravasse pillata ei tohiks justkui olla niivõrd vormist sõltuv. Ega ta kaks aastat pole kuskil palmi all puhanud. Aga noh mida mina ka tean.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Aitäh lolli abistamast, internetiguru, aga protokoll EJLi lehel on märkega, et Sillamäe vahetusi pole kirjas. Sellest ka soov täpsustada, mis puudutas siis konkreetselt neljandat väravat, kus läbi kalavõrgu ja üle väljaku umbes saja meetri kauguselt filmituna ma tõesti ei olnud sajaprotsendiliselt kindel, kellega on tegemist. Tahtmata inimesele liiga teha tuli ka küsimus, millele tegelikult oleks olnud täitsa lihtne vastata jah-ei vormis.

                    Küsimus "kas meelega" ei olnud minu esitatud, seega paluks seda mulle ka mitte inkrimineerida. Pigem silmas pidades eelseisvat hooaega, sest vv kohavaliku oskus ja võime kerget palli käte vahelt mitte väravasse pillata ei tohiks justkui olla niivõrd vormist sõltuv. Ega ta kaks aastat pole kuskil palmi all puhanud. Aga noh mida mina ka tean.
                    Jeerum spordiajakirjanik.

                    Oled sa kuulnud sellest midagi,et on tippvorm ja on suurte mahtude pealt tulemisest tingitud nn treeningvorm. Hetkel enamus mängijad selle pealt tulevad ja palju praaki sisse ka tuleb. See on paratamatus ju.

                    Eriti arvestades vene kooli siis on Sillamäe vendadel ikka korralik tamp peal hetkel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Jeerum spordiajakirjanik.

                      Oled sa kuulnud sellest midagi,et on tippvorm ja on suurte mahtude pealt tulemisest tingitud nn treeningvorm. Hetkel enamus mängijad selle pealt tulevad ja palju praaki sisse ka tuleb. See on paratamatus ju.

                      Eriti arvestades vene kooli siis on Sillamäe vendadel ikka korralik tamp peal hetkel.
                      Ei ole mitte midagi kuulnud. Räägi veel.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mis teeks Rähni Levadiasse siirdumise erakordseks, on tõsiasi, et ta oleks esimene eestlane, kes siirduks Flora esindusmeeskonnast otse, vahepeal mujal klubis mängimata, Levadiasse.

                        Teised kaks, kellega Rähn tõuseks ühele pulgale, on Floras vahepeatusi teinud ja episoodiliselt mänginud Mark Švets 2002 a-l ja valemängurist petis Aleksei Jahhimovitš 2013 a-l.

                        Flora süsteemi klubidest otse Levadiasse on siirdunud 6 mängijat (Arbeiter, Dovydenas, Junolainen, Leetma, Marmor, O'Konnel-Bronin)

                        Muuseas täna mängitakse Šotimaal karikamäng, ajalooline Old Firm Rangers-Celtic, II MS järgselt on mõlemas klubis mänginud kõigest 5 mängijat,
                        Mõlemas mänginud Kenny Millerit peetakse seejuures üheks jalgpalliajaloo suurimaks reeturiks, kusjuures ta ei liikunud Celticust Rangersisse otse, vaid pärast hooaega Derby Countys.

                        Kommentaar


                          Eesti puhul mängib kahtlemata see rolli, et siin on niivõrd vähe profiklubisid ja kui sa ikka tahad kõrgeimal tasemel mängida ja üks sulle lepingut ei paku, siis tahes-tahtmata satud teise leeri. Ses mõttes on analoogid teiste riikide liigade ja mängijatega natuke vildakad.

                          Reeturiks võiks Rähni pidada kui ka Flora oleks huvi üles näidanud ja pakkumise lauale löönud ning siis Levadia valinud, aga praeguses olukorras, keda me ikka süüdistame kui ise teda ei taha?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Eesti puhul mängib kahtlemata see rolli, et siin on niivõrd vähe profiklubisid ja kui sa ikka tahad kõrgeimal tasemel mängida ja üks sulle lepingut ei paku, siis tahes-tahtmata satud teise leeri. Ses mõttes on analoogid teiste riikide liigade ja mängijatega natuke vildakad.

                            Reeturiks võiks Rähni pidada kui ka Flora oleks huvi üles näidanud ja pakkumise lauale löönud ning siis Levadia valinud, aga praeguses olukorras, keda me ikka süüdistame kui ise teda ei taha?
                            Nahkpea jutt 100% õige! Ja kesa,sa võrdled võrdlematuid, Soti liigat,mis on jalgpalli algusest juba eksisteerinud ja siis Eesti liigat,kus kogu liiga peale on vaid üks tõeline vastasseis ja seda ka mingi üle 10 aasta vaid.
                            Rähn on pereinimen ja elu tahab elamist. Ja mida oleks pidanud Rähn nüüd tegema, Flora ise talle lepingut ei pakkunud,kuidas siis edasi?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Mis teeks Rähni Levadiasse siirdumise erakordseks, on tõsiasi, et ta oleks esimene eestlane, kes siirduks Flora esindusmeeskonnast otse, vahepeal mujal klubis mängimata, Levadiasse.

                              Teised kaks, kellega Rähn tõuseks ühele pulgale, on Floras vahepeatusi teinud ja episoodiliselt mänginud Mark Švets 2002 a-l ja valemängurist petis Aleksei Jahhimovitš 2013 a-l.

                              Flora süsteemi klubidest otse Levadiasse on siirdunud 6 mängijat (Arbeiter, Dovydenas, Junolainen, Leetma, Marmor, O'Konnel-Bronin)
                              Muide, Kesa, aga kes on olnud lähedal üleminekutele ühest klubist teise, mäletan, et Morozovi vastu oli tõsine huvi Floral kunagi, aga kas neid on veel olnud kedagi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Sillamäe vv tegutsemine Flora esimese, teise ja neljanda värava juures on küll, noh, muljetavaldav. Oli terve mängu Starodubtsev?
                                Terve mängu mängis jah. Üldiselt jättis ka Dudarev kaitses väga kehva mulje. Alliku sai esimese puhul seal väga rahulikult tõmmata kaks korda enne kui ära vajutas ja Ira värava ajal läks positsioonist välja, mille tulemusena tekkinud ruum ilusti ära kasutati, samas seal jah teised mehed lappima ei jõudnud.

                                E:Siiski lõpus sai Levizi ka mõne minuti.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X