320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kahtlemata on Flora teinud selles vallas väga head tööd, aga vaikselt hakkab ära tüütama, et vähemalt väljaütlemistes on ainsaks eesmärgiks mängijate arendamine ning mängufilosoofia elluviimine. Praegu tundub, et eelistatakse ilusa mänguga kaotust kui läbi ussi emmi võitu. Kas see ka reaalsuses nii on, julgen sügavalt kahelda. Jah, see kõik on ju väga ilus ning pikas perspektiivis ka vajalik, aga sama juttu on aetud 20 aastat.

    Hooaja avamise üks mõnusamaid väljaütlemisi tuli täna igatahes Kristalilt, kes Pohlaku küsimuse peale, mis hooaja eesmärgiks on, vastas, et mängijate arendamine.
    King of trolls
    Aga noh, selles mõttes mäletan et Lelovi mäng nii kole polnud, tegelt oli rohkem otseselt väravasse kui Hurti tiki-taka. Ja kui Lelov sai ise U-19 treener, siis nii paha polnud, eks?
    Mitte midagi Norberti vastu, tegelt arvan et edukalt hooaeg ees (aga tiitliks ei usu palju). Lihtsalt et aru saama mis Leloviga vale oli (ta isegi ütles kunagi et polnud aru saanud oma sacking'ut palju). Mäletan tabeliseis polnud nii paha ja päevad pärast kaotus Sillamäel, sama Flora võitis nende vastu 1-0 karikases.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Kusjuures Floras see arenemise jutt ei ole lihtsalt sõnakõlks
      Miks sa vaevud üldse selgitama, nende jaoks on see siin huumor ja las olla.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Kusjuures Floras see arenemise jutt ei ole lihtsalt sõnakõlks, vaid asja taga on tõsine töö mitmel rindel
        Loomulikult ei ole tegemist sõnakõlksuga, sest Floras tehakse Eestis kahtlemata kõige süsteematilisemat ning professionaalsemat tööd. Mängijate edasiviimine järgmisele tasemele ei käi üleöö, aga Hurt on veidi juba pukis saanud olla, kui mõelda, kes tema käe all on teinud arvestatava arenguhüppe? Mina väga palju selliseid mängijaid ei näe. Jürgenson, Frolov, Zaka, Alliku on aastaid samal tasemel mänginud. Noorematest Riiberg ning Sappinen pigem lausa ära kukkunud. Isegi Metsa puhul ma ei näinud enam edasiminekut, vaid pigem toimus paigal tammumine. Praegu tookski välja ehk ainult Gussevi, Prosa ning uuele positsioonile paigutatud Luigendi, kes on teinud viimase aastaga sammu edasi. Minu näol on muidugi tegemist kõrvalseisva isikuga ning eks nii mõnigi mängija on mõnes elemendis arenenud, aga suures plaanis ma mingist imelisest mängijate arendamisest ning uuele tasemele viimisest küll ei räägiks. Aga eks kõik see võtab aega ning juba aasta pärast oleme taas targemad.

        Kommentaar


          Mario, enamjaolt saab sinuga ükskõik millises teemas nõus olla, aga praegu paned täitsa valusat mäda. Ma ei viitsi absoluutselt laskuda siin avalikku väitlusesse, sest koheselt on kohal kõikvõimalikud spetsteoreetikud ja teooriaspetsid, nagu eelmine lehekülg näitas; aga kui sa mind kusagil järgmine kord näed ja sul sekund aega on, võta mul varrukast, ma räägin sulle.

          Lühidalt: kui mina kirjutaks Nõmme mängijate kohta samasuguse kiiranalüüsi, võiks see umbes sama võssapõrutav välja näha, nagu sinu oma. Mina Nõmmest muhvigi ei tea, seega ka ei kirjuta.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust

            Vaatasin, et Hurt on hakanud mingit imelikku habet ka kasvatama. Muutub veel päris filosoofiks ära. Äkki hakkab isegi Asula tänaval kummuli keeratud tünnis elama nagu Diogenes.
            Eesti oma Roy Keane.

            Kommentaar


              Sakari Tukiainen rääkis Rumorile Sportlandi poes kus Flora hooaja ja uued särgid esitleti. Soome väravamasin ütles et ootab ees oma debüüt Europa Leagues suveks!

              Parandatud: oranźi särk pole võõrsil särk vaid ühe mängu eest, juubelimäng (18.09 vastu Tammeka).
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar




                Flora mängib sel hooajal 25.juubeli tähistamiseks ühe ja ainult ühe mängu oma ajaloos oranžis vormis, mida võib ka võtta omamoodi kummardusena Flora hollandlastest treenereile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Flora mängib sel hooajal 25.juubeli tähistamiseks ühe ja ainult ühe mängu oma ajaloos oranžis vormis, mida võib ka võtta omamoodi kummardusena Flora hollandlastest treenereile.
                  Levadia mängib siis oma kodumängud teie vastu oma esimeses või teises varuvormis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Levadia mängib siis oma kodumängud teie vastu oma esimeses või teises varuvormis?
                    Ma ei näri su küsimuse pointi läbi praegu, anna andeks, hullumeelne tööpäev on selja taga. Mida sa silmas pead? Mul ei ole Levadia vormidest suuremat aimu, kui aus olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Levadia mängib siis oma kodumängud teie vastu oma esimeses või teises varuvormis?
                      Mis sa silmas pead? Must võiks ju sobida küll? Ja miks nad oma kodumänge rohelises mängida ei või?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Flora võõrsilvorm on valge, koduvorm rohevalge. Oranžiga mängitakse vaid üks mäng suve teises pooles, vastasmeeskonda praegu välja ei ütle.

                        Levadia vormidega ei näe küll ühtki konflikti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Flora võõrsilvorm on valge, koduvorm rohevalge.
                          Selge. Mõtlesin, et need kaks varianti ongi, mis pildil. Valge versiooni olemasolust ei teadnud. Siis pole muidugi mingit probleemi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Selge. Mõtlesin, et need kaks varianti ongi, mis pildil. Valge versiooni olemasolust ei teadnud. Siis pole muidugi mingit probleemi.
                            Jah, valge on ka. Eelmisel hooajal kasutati seda vaid mõnel korral. Kohe meenuvad vs Leva kevadel, vs Tammeka suvel, kusjuures vs Tammeka suvel oli mängupäeval abiellunud fännide auks minu andmetel ainuke kord ajaloos, kui Flora mängis kodumängu A Le Coq Arenal võõrsilvormides.

                            Valge vorm siis selline. Sigailus minumeelest ja vääriks märksa sagedamini kasutamist.

                            Kommentaar


                              Oranži vorm on väga ilus ja nö ka värske Aga see valge meeldis mulle väga eelmisel hooajal!

                              Kommentaar


                                Kiidan samuti kõiki kolme vorme!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X