320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mario, enamjaolt saab sinuga ükskõik millises teemas nõus olla, aga praegu paned täitsa valusat mäda. Ma ei viitsi absoluutselt laskuda siin avalikku väitlusesse, sest koheselt on kohal kõikvõimalikud spetsteoreetikud ja teooriaspetsid, nagu eelmine lehekülg näitas; aga kui sa mind kusagil järgmine kord näed ja sul sekund aega on, võta mul varrukast, ma räägin sulle.

    Lühidalt: kui mina kirjutaks Nõmme mängijate kohta samasuguse kiiranalüüsi, võiks see umbes sama võssapõrutav välja näha, nagu sinu oma. Mina Nõmmest muhvigi ei tea, seega ka ei kirjuta.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust

      Vaatasin, et Hurt on hakanud mingit imelikku habet ka kasvatama. Muutub veel päris filosoofiks ära. Äkki hakkab isegi Asula tänaval kummuli keeratud tünnis elama nagu Diogenes.
      Eesti oma Roy Keane.

      Kommentaar


        Sakari Tukiainen rääkis Rumorile Sportlandi poes kus Flora hooaja ja uued särgid esitleti. Soome väravamasin ütles et ootab ees oma debüüt Europa Leagues suveks!

        Parandatud: oranźi särk pole võõrsil särk vaid ühe mängu eest, juubelimäng (18.09 vastu Tammeka).
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar




          Flora mängib sel hooajal 25.juubeli tähistamiseks ühe ja ainult ühe mängu oma ajaloos oranžis vormis, mida võib ka võtta omamoodi kummardusena Flora hollandlastest treenereile.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Flora mängib sel hooajal 25.juubeli tähistamiseks ühe ja ainult ühe mängu oma ajaloos oranžis vormis, mida võib ka võtta omamoodi kummardusena Flora hollandlastest treenereile.
            Levadia mängib siis oma kodumängud teie vastu oma esimeses või teises varuvormis?

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Levadia mängib siis oma kodumängud teie vastu oma esimeses või teises varuvormis?
              Ma ei näri su küsimuse pointi läbi praegu, anna andeks, hullumeelne tööpäev on selja taga. Mida sa silmas pead? Mul ei ole Levadia vormidest suuremat aimu, kui aus olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Levadia mängib siis oma kodumängud teie vastu oma esimeses või teises varuvormis?
                Mis sa silmas pead? Must võiks ju sobida küll? Ja miks nad oma kodumänge rohelises mängida ei või?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Flora võõrsilvorm on valge, koduvorm rohevalge. Oranžiga mängitakse vaid üks mäng suve teises pooles, vastasmeeskonda praegu välja ei ütle.

                  Levadia vormidega ei näe küll ühtki konflikti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Flora võõrsilvorm on valge, koduvorm rohevalge.
                    Selge. Mõtlesin, et need kaks varianti ongi, mis pildil. Valge versiooni olemasolust ei teadnud. Siis pole muidugi mingit probleemi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Selge. Mõtlesin, et need kaks varianti ongi, mis pildil. Valge versiooni olemasolust ei teadnud. Siis pole muidugi mingit probleemi.
                      Jah, valge on ka. Eelmisel hooajal kasutati seda vaid mõnel korral. Kohe meenuvad vs Leva kevadel, vs Tammeka suvel, kusjuures vs Tammeka suvel oli mängupäeval abiellunud fännide auks minu andmetel ainuke kord ajaloos, kui Flora mängis kodumängu A Le Coq Arenal võõrsilvormides.

                      Valge vorm siis selline. Sigailus minumeelest ja vääriks märksa sagedamini kasutamist.

                      Kommentaar


                        Oranži vorm on väga ilus ja nö ka värske Aga see valge meeldis mulle väga eelmisel hooajal!

                        Kommentaar


                          Kiidan samuti kõiki kolme vorme!

                          Kommentaar


                            Jääger! Nagu kivi oleks südamelt langenud. Kaitseliin praegusel kujul, ilma Jäägrita, oleks üsna kõheda tunde tekitanud pikka hooaega arvestades.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Jääger! Nagu kivi oleks südamelt langenud. Kaitseliin praegusel kujul, ilma Jäägrita, oleks üsna kõheda tunde tekitanud pikka hooaega arvestades.
                              Põhiliin, milleks võib preseasoni põhjal arvata Max - Baran, Vihmann (Jääger) - Kams, on minumeelest liiga üks tugevamaid ja annab alust lootusteks, et sel hooajal ei tule mänge stiilis "kurat, ära löödi, no lööme siis rohkem". Küll aga on ka peale Jäägri liitumist hirm nahkas, et mis saab siis, kui ükskõik kes peaks viga saama või kaartidega audis olema. Õunap on hea, aga tahab aega, Juha samamoodi. Äärel on pmst varuks ainult Aloe.

                              Kui aus olla, siis ei oska Jäägrit keskel ei Baranovile ega Vihmannile KOHE vaikimis eelistada. Kogemus ehk mängib, aga esimesena mainitud paar on näidanud väga head mängu ja klappi.

                              Põnev, põnev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Põhiliin, milleks võib preseasoni põhjal arvata Max - Baran, Vihmann (Jääger) - Kams, on minumeelest liiga üks tugevamaid ja annab alust lootusteks, et sel hooajal ei tule mänge stiilis "kurat, ära löödi, no lööme siis rohkem". Küll aga on ka peale Jäägri liitumist hirm nahkas, et mis saab siis, kui ükskõik kes peaks viga saama või kaartidega audis olema. Õunap on hea, aga tahab aega, Juha samamoodi. Äärel on pmst varuks ainult Aloe.

                                Kui aus olla, siis ei oska Jäägrit keskel ei Baranovile ega Vihmannile KOHE vaikimis eelistada. Kogemus ehk mängib, aga esimesena mainitud paar on näidanud väga head mängu ja klappi.

                                Põnev, põnev.
                                Kui keegi äärtest viga saab siis ikka tõenäoliselt on valikud Aloe, Jääger, Baranov ja miks ka mitte Saliste. Keskel on valikut Baranovi, Jäägri, Vihmanni ja Juha näol olemas küll. Täitsa korralikud poisid ML jaoks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X