320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvan, et suve 12 nädalavahetusest heal juhul 1-2 olen linnas. Iga kell eelistaks tööpäeva õhtut.

    Kommentaar


      Nojah, eks see oleneb töö iseloomust. Ise ikka naljalt enne kl 19 ei lõpeta, mis tähendab, et enne 20.00 algavale mängule väga ei jõua. Aga teoreetiliselt vähemalt peaks muidugi inimestele sobima tööpäeva õhtu rohkem kui nädalavahetuse päev. Arvestades grillilembust, linnalähedale maale sõitmist jne. Millegipärast aga väga ei jõuta tööpäeval staadionile. Muidugi suve poole lükkuvad mängud veel hilisemaks, seega peaks veits mugavam jällegi olema ka tööpäeval käimine.

      Kommentaar


        Just niisamuti sobiksid tööpäeva õhtud rohkem, nii umbes kella 19st alates, sest nädalavahetuseti on alati mingid muud plaanid (eriti suviti) ning paljud mängud jäävad selletõttu nägemata.

        Panin tähele, et suvel hakkavad paljud mängud kell 21, mis on minu arust midagi uut. Päris huvitav mõte, mis ma arvan, ka töötab. Pean silmas just, et äkki nii tuleb rohkem publikut mängudele.

        Aga teemasse - Sakari on nüüdseks juba päästnud väga mitu liigamängu ja toonud meeskonnale väääga vajalikud punktid. Ja kirss tordil, aitas meeskonnal ka karikas poolfinaali saada. Kas uus legend on sündimas (või juba sündinud)?
        YNWA

        Kommentaar


          Andke aega atra seada, poisid. Keegi ei ole püssi põõsasse visanud, töö käib endiselt.

          Mis puutub karikamängudesse, siis need ei ole üldiselt kunagi masse meelitanud ja eks ses vallas ole pikk tee käia nii klubidel kui liidul. Flora-Kalju karikafinaal 2013 oli selles mõttes meeldiv erand ja väga mõnusa fiilinguga üritus, milleks nähti palju vaeva ja see tasus end ära.

          Kalju tänast mängu Jõhviga vaatas 101 inimest. Ma ei näe põhjust Kalju suunas Manboy kombel näppu viskama hakata, et pojad, mis toimub, publikuga ei tegeletagi enam või? Ma tean ju, et tegeletakse. Rahu

          Kommentaar


            Kolmas Flora päevik:

            Kommentaar


              Martin Kase on tagasi. Vast homme on teda platsil näha.

              Kommentaar


                Kiirküsimus. Kas staadionil õlut saab?

                Kommentaar


                  Seni on saanud ehk siis jah.

                  Kommentaar


                    FC Flora vs. FC Levadia 0-1, mängijate hinnangud
                    Hetkel Floral on puudu personaliteet Kalju ja Levadia vastu (isegi sellise Levadia!) ja üldiselt ei ole selline liider-mängija kesk-väljakul. Luigend aga pole.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Küsimus Flora tegemistega kursis olevatele: mis mees see Hurt üldse on? Viimase paari aasta jooksul aeg-ajalt jälginud Flora tegemisi ja kui alguses tundus mõistlik ja väga hea treener siis hetkel tundub, et mehel on miskit seal riietusruumis puudu... Oskab keegi vastata kaua tal Floraga leping on ja kuidas Flora fännid üldiselt rahul on temaga?

                      Kommentaar


                        Jürgensonil peaga kõik korras? Kui väljakult ära tuli, vaatasin, et otsmik on nagu Tootsi gloobus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                          Jürgensonil peaga kõik korras? Kui väljakult ära tuli, vaatasin, et otsmik on nagu Tootsi gloobus.
                          Päris jah
                          Bump.jpg
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            täna lahkudes statalt jäin silmitsema seda fc flora paraadukse suurt plagu.Ja kuidagi naljakas tundus,et sealt vaatab vastu hr.Tohver flora värvides särgis,kes ka oli just lõppenud mängu teenindavas kohtunike brigaadis.Pärast mõtlesin,et äkki ma ikka eksisin...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              täna lahkudes statalt jäin silmitsema seda fc flora paraadukse suurt plagu.Ja kuidagi naljakas tundus,et sealt vaatab vastu hr.Tohver flora värvides särgis,kes ka oli just lõppenud mängu teenindavas kohtunike brigaadis.Pärast mõtlesin,et äkki ma ikka eksisin...
                              Aga pilt pole? Paha...
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Ei plakat on ilus ja uhke ja las ta ripub seal.Ja usun,et ta on ka unikaalne ja ainulaadne,kus saab näha ühe jalkariigi juhtivat kohtuniku sellises konstekstis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X