320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin pilti, zoomisin, googeldasin Norbert Hurta ja Kristo Tohverit. Ebaloogiline, et seal oleks Tohver, aga no oma silm on kuningas, Hurt see küll pole

    Kommentaar


      meeldiv üllatus oli,et nn."mängu palli"sai vist liiga-ajaloos esmakordselt tähtsustatud. 5+

      Kommentaar


        Raul, mis sul viga on ?

        Kommentaar


          Algselt postitas realking Vaata postitust
          aga no oma silm on kuningas, Hurt see küll pole
          Kindlasti mitte jah

          Kommentaar


            midagi ei ole viga.Mulle meeldis seda palli ja liiga promomist esmakordselt siin näha.Mujal on see nii tavaline.

            Kommentaar


              Kas Floras sellist meest on,kes vaheajal mõnel mehel näo täis sõimab või on miski energiaringi teema....!?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Znaaga!Prillid prillideks ja olengi juba selles eas,et prille ei häbene.Aga vaata seda plagu prillidega või ilma siis leiad sellelt plagult ka tatikast floora fänni,kes rahuldas oma vajadusi flora sallile ja vot see on juba tase.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Znaaga!Prillid prillideks ja olengi juba selles eas,et prille ei häbene.Aga vaata seda plagu prillidega või ilma siis leiad sellelt plagult ka tatikast floora fänni,kes rahuldas oma vajadusi flora sallile ja vot see on juba tase.
                  Vähe sellest, et sa ei oska oma emakeeles kirjutada, oled sa ka lihtsalt madalalaubaline! Masendav tüüp oled, "härra" Puri!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Ma oleks väga tahtnud,et see oleks olnud "flora"sall .Mitte fc floora sall.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Ma oleks väga tahtnud,et see oleks olnud "flora"sall .Mitte fc floora sall.
                      Just! Seda "floorat" ma silmas pidasingi...
                      No tõsiselt? Endal piinlik ei ole?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        marcello.Mul on kahju,et sinu huumori taju on olematu ?!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          marcello.Mul on kahju,et sinu huumori taju on olematu ?!
                          Talle jookseb verd ajule väga kiiresti...
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Rumori.Mis sina asjast arvaksid,kui kuskil Itaalia jalgpalli statat ehiks plakat mingi kohaliku klubi fänni näolapiga,kes on häbistanud oma klubi ja klubi värve suht rõvedal moel.?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              Rumori.Mis sina asjast arvaksid,kui kuskil Itaalia jalgpalli statat ehiks plakat mingi kohaliku klubi fänni näolapiga,kes on häbistanud oma klubi ja klubi värve suht rõvedal moel.?
                              Kas tahad tõesti minu arvamus? Ma olen juba nendega päris tülli läinud aasta tagasi. Klubi politiika.
                              Nimelt, ma ei tea mida selle tüüp täpselt tegi minevikus.
                              Samal ajal, keegi pole veel aru saanud et oma natsi-süümbolika statal vaja pole. See häirib mulle rohkem kui tüüp pildil.
                              Nazi.jpg
                              Nüüd ma küll äratan Sen ja bollock üles...
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Ei ,tegu ei ole natsi sümboolikaga.Tegu on isiklike vajaduste rahuldamisega sümboolika peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X