320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rumori.Mis sina asjast arvaksid,kui kuskil Itaalia jalgpalli statat ehiks plakat mingi kohaliku klubi fänni näolapiga,kes on häbistanud oma klubi ja klubi värve suht rõvedal moel.?

    Kommentaar


      Algselt postitas ööö Vaata postitust
      Rumori.Mis sina asjast arvaksid,kui kuskil Itaalia jalgpalli statat ehiks plakat mingi kohaliku klubi fänni näolapiga,kes on häbistanud oma klubi ja klubi värve suht rõvedal moel.?
      Kas tahad tõesti minu arvamus? Ma olen juba nendega päris tülli läinud aasta tagasi. Klubi politiika.
      Nimelt, ma ei tea mida selle tüüp täpselt tegi minevikus.
      Samal ajal, keegi pole veel aru saanud et oma natsi-süümbolika statal vaja pole. See häirib mulle rohkem kui tüüp pildil.
      Nazi.jpg
      Nüüd ma küll äratan Sen ja bollock üles...
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Ei ,tegu ei ole natsi sümboolikaga.Tegu on isiklike vajaduste rahuldamisega sümboolika peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marts Vaata postitust
          Seni on saanud ehk siis jah.
          Tänud! Tol momendil sõltus minek/mitteminek just sellest faktorist

          Geograafilistel põhjustel väga sageli liigamängudel ei käi, aga eile sai sõbrapoisiga tee jalge alla võetud. Tüüp oli mängul esimest korda ja lubas kindlasti ka edaspidi kohal olla. Selles suhtes sain missiooni täidetud Aga väga lahe oli, rahvast oli piisavalt ja fännisektorid olid piisavalt elavad, st tekkis ikka tõelise mängu tunne. Tervitused siinkohal Flora fännidele, sai teisel poolajal Teie sektoris kakerdatud

          Kommentaar


            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            Kas tahad tõesti minu arvamus? Ma olen juba nendega päris tülli läinud aasta tagasi. Klubi politiika.
            Nimelt, ma ei tea mida selle tüüp täpselt tegi minevikus.
            Samal ajal, keegi pole veel aru saanud et oma natsi-süümbolika statal vaja pole. See häirib mulle rohkem kui tüüp pildil.
            [ATTACH=CONFIG]4069[/ATTACH]
            Nüüd ma küll äratan Sen ja bollock üles...
            Minu kogenematu silm ei registreeri küll sellelt pildilt natsisümboolikat.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Minu kogenematu silm ei registreeri küll sellelt pildilt natsisümboolikat.
              Jah, pilt on liiga väike et näitada mida Iron Maiden trooper hoiab.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Võibolla see aitab parem: http://www.ohtuleht.ee/675736/report...du-flora-ule#3
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Pilt pildiks.Tahtsin lihtsalt öelda,et üks tüüp seal pildil käitus väga ebaväärikalt hiljaaegu oma klubi värvide suhtes.Lõpuks aga miks see mind peaks kottima,kui omasid ei kotti

                  Kommentaar


                    "Muhk muudab mul tasapisi kuju ja värvi. Vajub allapoole ja laiali, silmanurgad kisuvad sinakaks," rääkis Jürgenson.

                    Jalgpalli Eesti meistriliiga laupäevases 9. vooru kohtumises FC Flora – FC Levadia õõvastava peavigastuse saanud Flora äärekaitsja Markus Jürgenson loodab nädala pärast toimuvas uues lahingus Levadia vastu platsil olla.

                    Kommentaar


                      Sulle need natsid ikka jubedalt meeldivad, et sa neid kõikjal näed
                      Kui ikka väga otsida, leiab sellelt pildilt veel paar ''natsi'' sümboolikat.
                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Kas tahad tõesti minu arvamus? Ma olen juba nendega päris tülli läinud aasta tagasi. Klubi politiika.
                      Nimelt, ma ei tea mida selle tüüp täpselt tegi minevikus.
                      Samal ajal, keegi pole veel aru saanud et oma natsi-süümbolika statal vaja pole. See häirib mulle rohkem kui tüüp pildil.
                      [ATTACH=CONFIG]4069[/ATTACH]
                      Nüüd ma küll äratan Sen ja bollock üles...

                      Kommentaar


                        Huvitav! Kuidas ta Vabaduse väljakusse suhtub?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          marcello.Mul on kahju,et sinu huumori taju on olematu ?!
                          Kui sa oma kommentaare huumoriks pead siis on meil huumorist väga erinev arusaam...


                          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                          Talle jookseb verd ajule väga kiiresti...
                          angelo, mis sind torkis?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Tegelikult on ikkagi arusaamatu, miks Marin punast kaarti ei saanud? Klassikaline jalg näkku olukord, momentaalne paistetus, hullem tabamus kipuks juba elu kallale. Ka Teeveri värava puhul oli ohtliku mängu hõng juures.

                            Angelo, kes armastab kohtuniku otsuste üle arutleda, võiks kommenteerida.

                            Kommentaar


                              Jürgensoni olukorda ei näinud, kuid Teeveri oma oli igati ok. Pigem tahtis kaitsemängija liiga madalale oma peaga ronida.

                              E: Vähemalt tundus nii, otse vaadates. Pole kordusi näinud.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas peters Vaata postitust
                                Tegelikult on ikkagi arusaamatu, miks Marin punast kaarti ei saanud? Klassikaline jalg näkku olukord, momentaalne paistetus, hullem tabamus kipuks juba elu kallale. Ka Teeveri värava puhul oli ohtliku mängu hõng juures.

                                Angelo, kes armastab kohtuniku otsuste üle arutleda, võiks kommenteerida.
                                Alguses ei paistnud nii halb, aga kui Jürgenson välja vahetati, siis nägin selline suur asi peas.
                                Mida õelda? Ütleme et kollane oli vahemalt ja tuli, aga punane poleks olnud mingi skandaal. Pea-jalg puute oli, mitte ainult õhtlik mäng.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X