320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    44. mänguminuti paiku. Ikkagi ainus variant on punane. Seda enam, et kohtunikud said aru pidada ja nägid Jürgensoni olukorda. Marin läks lihtsalt jalg ees näkku. Jürgenson küll veidi kummardas.

    Kommentaar


      See oli kahtlemata eilse päeva kõige punasem olukord, aga hr .Saarel oli oma nägemus.Samas oli aga Kalju-Transi mängus väga-väga küsitavad kaks punast mida Trans sai-see oli aga Tarajevi nägemus.Nii see vile siin viriseb

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas peters Vaata postitust
          http://sport.err.ee/v/jalgpall/premi...c-07e23072805a

          44. mänguminuti paiku. Ikkagi ainus variant on punane. Seda enam, et kohtunikud said aru pidada ja nägid Jürgensoni olukorda. Marin läks lihtsalt jalg ees näkku. Jürgenson küll veidi kummardas.
          Nojah, uuesti vaadates, täiesti hoolimatu ja seelise hooga, ei kahtle punast oleks olnud kõige parem lahendus.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Mis Flora fännidel pärast mängu lõppu omavahel juhtus, et üht tüüpi tuli turvamehe ja kolme Flora fänniga kinni hoida, et omale mehele türpi ei paneks?

            Ja kas vastase särgile urineerimine ning situmine (viimane küll vist ebaõnnestunud) on mingi uus fännamise tase?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Viigivärav GoPro kaamerasilma läbi.

              Kommentaar


                Sittumine ikka sittumine Martin ! Keel longab ? Ja uus fännamise tase on ikka õnnestunud..pane nüüd Martin hoolega tähele..sittumine!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  31.10. 2015 kui Flora kohtub Meistriliigas Levadiaga Kadriorus, saab täis 10 aastat, 6 kuud ja 2 nädalat, mil Flora pole Levadiat Meistriliiga raames võõrsil võitnud.

                  Kommentaar


                    Kas ainult mulle tundub, et Teever oli suluseisus kui ära lõi ?
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Kas ainult mulle tundub, et Teever oli suluseisus kui ära lõi ?
                      Viimane kordus kahjuks näitab, et pigem oli suluseis, kui ei olnud.

                      Kommentaar


                        'Mina otsustan mänge, mina' - suur respekt Lindperele, emotsionaalne mees munadega.
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                          'Mina otsustan mänge, mina' - suur respekt Lindperele, emotsionaalne mees munadega.
                          flora teemas peaks olema ikka "käi vi''u, kuradi mu''inägu"
                          vist oli nii...
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Suurõppus Siil on läbi, Brent Lepistu sai õppuste eelõhtul ja käigus kirja kaks mängu ning kaks võitu Flora duublis.
                            Mis veel tähtsam, veriseima vaenlase, Nõmme Kalju tagalarottide vastu.

                            Iga okas loeb

                            Aga...ehk just korralikus mänguvormis Lepistu oli see puuduv okas, mis eilse kaotuse võiduks oleks vormistanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Suurõppus Siil on läbi, Brent Lepistu sai õppuste eelõhtul ja käigus kirja kaks mängu ning kaks võitu Flora duublis.
                              Mis veel tähtsam, veriseima vaenlase, Nõmme Kalju tagalarottide vastu.

                              Iga okas loeb

                              Aga...ehk just korralikus mänguvormis Lepistu oli see puuduv okas, mis eilse kaotuse võiduks oleks vormistanud.
                              Kalju võit Flora üle on viimasel ajal täiesti tavapärane nähtus, kisub vaikselt juba rutiiniks..

                              Kommentaar


                                Viiv enne viigiväravat jäeti pennu florale andmata, mis viga niiviisi võita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X