320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eeldaksin et Flora loodab natukene raha teenida kui ta läheks teisele klubile. Juunis ülemineku aken avab ukse.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
      Legend!

      Aga mina ei saa ikka aru - on siis Baranov vaba agent või on lihtsalt puhkusel või on mingi muudmoodi skeem?
      Baranov on palgalisel puhkusel praeguse seisuga, aga tahab (nüüd) ise vabaagendiks saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
        Baranov on palgalisel puhkusel praeguse seisuga, aga tahab (nüüd) ise vabaagendiks saada.
        Ja siis Infoneti siirduda?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Eeldaksin et Flora loodab natukene raha teenida kui ta läheks teisele klubile. Juunis ülemineku aken avab ukse.
          Eesti siseselt ei maksta jalgpallurite eest raha . Aland oli eelmisel aastal üks väheseid erandeid .

          Kommentaar


            Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
            Eesti siseselt ei maksta jalgpallurite eest raha . Aland oli eelmisel aastal üks väheseid erandeid .
            Seda ma tean aga, kes teab. Kuni Baranovi otsus on natukene ebamugav (hooaja keskel, ilmselt rivaali siirduma ja just pärast Jäägeri vigastus) siis Flora võiks seda talle raskem teha, raha vastu või mitte kuhugi. Siin spekuleerin.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
              Seda ma tean aga, kes teab. Kuni Baranovi otsus on natukene ebamugav (hooaja keskel, ilmselt rivaali siirduma ja just pärast Jäägeri vigastus) siis Flora võiks seda talle raskem teha, raha vastu või mitte kuhugi. Siin spekuleerin.
              Hooaja lõpuni makstes loovad ka sellise juhu,et kui järgmine hooaeg läheb kuhugi siis saab sealt ka 75% palgast tagasi. Ma peast nüüd päris neid % ka ei tea, kuid vast alla 23a. mängija eest peaks see sinna suurusjärku jääma.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Hooaja lõpuni makstes loovad ka sellise juhu,et kui järgmine hooaeg läheb kuhugi siis saab sealt ka 75% palgast tagasi. Ma peast nüüd päris neid % ka ei tea, kuid vast alla 23a. mängija eest peaks see sinna suurusjärku jääma.
                Nouot, selline juba päris hea summa kuna oleks ainult mingi tagasimaks.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Hooaja lõpuni makstes loovad ka sellise juhu,et kui järgmine hooaeg läheb kuhugi siis saab sealt ka 75% palgast tagasi. Ma peast nüüd päris neid % ka ei tea, kuid vast alla 23a. mängija eest peaks see sinna suurusjärku jääma.
                  Minumeelest see seadus enam ei kehti ,et pead eelmisele klubile aastapalga korvama . See kehtis tõesti veel mõned aastad tagasi ,aga minumeelest enam mitte .

                  Selle vana seaduse üks kõvemaid üleminekuid oli Neemelo üleminek Levast Kaljusse . Aga see toimus ju mingi 5 a tagasi .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                    Minumeelest see seadus enam ei kehti ,et pead eelmisele klubile aastapalga korvama . See kehtis tõesti veel mõned aastad tagasi ,aga minumeelest enam mitte .

                    Selle vana seaduse üks kõvemaid üleminekuid oli Neemelo üleminek Levast Kaljusse . Aga see toimus ju mingi 5 a tagasi .


                    Punkt 19.6 ütleb siiski midagi muud.

                    Seega saaksid nad Baranovi kogu selle hooaja palga omale, kui järgmine hooaeg peaks Baranov mängima mingi teise ML klubi eest. Olenematta sellest kui ta selle hooaja teise poole veedaks II liiga või madalama liiga eest mängides.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      http://jalgpall.ee/docs/M%E4ngijate%...31.03.2015.pdf

                      Punkt 19.6 ütleb siiski midagi muud.

                      Seega saaksid nad Baranovi kogu selle hooaja palga omale, kui järgmine hooaeg peaks Baranov mängima mingi teise ML klubi eest. Olenematta sellest kui ta selle hooaja teise poole veedaks II liiga või madalama liiga eest mängides.
                      Mina vabandan , kuskilt oli meelde jäänud ,et see reegel muudeti ära .

                      Kommentaar


                        Ootaks ikkagi mingit vastust või järelkaja Flora juhtkonna poolt või asjaosaliselt endalt, kuidagi väga segaseks on asi jäetud.
                        Huvitav, kas Infonet või Levadia käiks selle raha välja Baranovi eest? Klassi ja taset ju on, noor ka veel.
                        YNWA

                        Kommentaar



                          Mulle teadaolevalt kohtuvad Jaak (Prints, Flora tegevjuht - I.L.) ja Nikita järgmise nädala alguses uuesti. Võin kinnitada, et huvi pikendada Baranoviga lepingut klubil tänase seisuga ei ole, kuidas reageerime mängija poolt tegevjuhile esitatud soovile lõpetada leping kohe, ei oska ma hetkel öelda."
                          Ehk selle nädala alguses räägitakse veel asi üle, seega pole vist veel midagi ka täpsemalt rääkida.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Ma näen seoseid Nopi ja Nikita konfliktile Paide mängu vaheajal, ei muud. Teades kui kõva kivi on Nopi siis ei üllatuks. On ta ju juhtkonnast lähiminevikus ühe inimese välja söönud ka.

                            Kommentaar


                              Millest jutt?
                              YNWA

                              Kommentaar


                                Sappinen kapten täna, päris huvitav
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X