320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Eeldaksin et Flora loodab natukene raha teenida kui ta läheks teisele klubile. Juunis ülemineku aken avab ukse.
    Eesti siseselt ei maksta jalgpallurite eest raha . Aland oli eelmisel aastal üks väheseid erandeid .

    Kommentaar


      Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
      Eesti siseselt ei maksta jalgpallurite eest raha . Aland oli eelmisel aastal üks väheseid erandeid .
      Seda ma tean aga, kes teab. Kuni Baranovi otsus on natukene ebamugav (hooaja keskel, ilmselt rivaali siirduma ja just pärast Jäägeri vigastus) siis Flora võiks seda talle raskem teha, raha vastu või mitte kuhugi. Siin spekuleerin.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Seda ma tean aga, kes teab. Kuni Baranovi otsus on natukene ebamugav (hooaja keskel, ilmselt rivaali siirduma ja just pärast Jäägeri vigastus) siis Flora võiks seda talle raskem teha, raha vastu või mitte kuhugi. Siin spekuleerin.
        Hooaja lõpuni makstes loovad ka sellise juhu,et kui järgmine hooaeg läheb kuhugi siis saab sealt ka 75% palgast tagasi. Ma peast nüüd päris neid % ka ei tea, kuid vast alla 23a. mängija eest peaks see sinna suurusjärku jääma.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Hooaja lõpuni makstes loovad ka sellise juhu,et kui järgmine hooaeg läheb kuhugi siis saab sealt ka 75% palgast tagasi. Ma peast nüüd päris neid % ka ei tea, kuid vast alla 23a. mängija eest peaks see sinna suurusjärku jääma.
          Nouot, selline juba päris hea summa kuna oleks ainult mingi tagasimaks.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Hooaja lõpuni makstes loovad ka sellise juhu,et kui järgmine hooaeg läheb kuhugi siis saab sealt ka 75% palgast tagasi. Ma peast nüüd päris neid % ka ei tea, kuid vast alla 23a. mängija eest peaks see sinna suurusjärku jääma.
            Minumeelest see seadus enam ei kehti ,et pead eelmisele klubile aastapalga korvama . See kehtis tõesti veel mõned aastad tagasi ,aga minumeelest enam mitte .

            Selle vana seaduse üks kõvemaid üleminekuid oli Neemelo üleminek Levast Kaljusse . Aga see toimus ju mingi 5 a tagasi .

            Kommentaar


              Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
              Minumeelest see seadus enam ei kehti ,et pead eelmisele klubile aastapalga korvama . See kehtis tõesti veel mõned aastad tagasi ,aga minumeelest enam mitte .

              Selle vana seaduse üks kõvemaid üleminekuid oli Neemelo üleminek Levast Kaljusse . Aga see toimus ju mingi 5 a tagasi .


              Punkt 19.6 ütleb siiski midagi muud.

              Seega saaksid nad Baranovi kogu selle hooaja palga omale, kui järgmine hooaeg peaks Baranov mängima mingi teise ML klubi eest. Olenematta sellest kui ta selle hooaja teise poole veedaks II liiga või madalama liiga eest mängides.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                http://jalgpall.ee/docs/M%E4ngijate%...31.03.2015.pdf

                Punkt 19.6 ütleb siiski midagi muud.

                Seega saaksid nad Baranovi kogu selle hooaja palga omale, kui järgmine hooaeg peaks Baranov mängima mingi teise ML klubi eest. Olenematta sellest kui ta selle hooaja teise poole veedaks II liiga või madalama liiga eest mängides.
                Mina vabandan , kuskilt oli meelde jäänud ,et see reegel muudeti ära .

                Kommentaar


                  Ootaks ikkagi mingit vastust või järelkaja Flora juhtkonna poolt või asjaosaliselt endalt, kuidagi väga segaseks on asi jäetud.
                  Huvitav, kas Infonet või Levadia käiks selle raha välja Baranovi eest? Klassi ja taset ju on, noor ka veel.
                  YNWA

                  Kommentaar



                    Mulle teadaolevalt kohtuvad Jaak (Prints, Flora tegevjuht - I.L.) ja Nikita järgmise nädala alguses uuesti. Võin kinnitada, et huvi pikendada Baranoviga lepingut klubil tänase seisuga ei ole, kuidas reageerime mängija poolt tegevjuhile esitatud soovile lõpetada leping kohe, ei oska ma hetkel öelda."
                    Ehk selle nädala alguses räägitakse veel asi üle, seega pole vist veel midagi ka täpsemalt rääkida.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Ma näen seoseid Nopi ja Nikita konfliktile Paide mängu vaheajal, ei muud. Teades kui kõva kivi on Nopi siis ei üllatuks. On ta ju juhtkonnast lähiminevikus ühe inimese välja söönud ka.

                      Kommentaar


                        Millest jutt?
                        YNWA

                        Kommentaar


                          Sappinen kapten täna, päris huvitav
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Ei viitsinud Ebaterve huumori teemat üles otsida:

                            17' Flora Tallinn 2 - 0 Tammeka
                            match details :
                            8'
                            Maksim Gussev
                            1 - 0

                            10'
                            Kristjan Remmelkoor
                            2 - 0

                            @livescore.com

                            Kommentaar


                              Kuniks eilse mängu kava Flora ISSUU kontole üles tuleb, võite lugeda Õhtulehes avaldatud intervjuud, mille andis FCF Magazine'le Mait Toom, kes eile õhtul oma endise koduklubi vastu puuri puhta hoidis ja meeskonna võimsale 7:0 võidule aitas:

                              FC Flora väravavaht Mait Toomi vaadates on raske uskuda, et see on sama mees, kes kunagi Tartu Tammeka ridades mängides oma emotsionaalsuse ja ülevoolava kirega treeneritele ja kaasmängijaile peavalu valmistas - niivõrd eeskujulikult rahulik on ta täna.

                              Kommentaar


                                vaatasin, et Logua andis eilses mängus vist 4 väravasöötu.
                                jalgpalliliit pidi see aasta arvestust ka pidama, kas seda kusagilt näha ka saab?

                                E: juba leidsin liidu kodulehelr
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X