320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei ütle rohkem enam midagi.

    Kommentaar


      Kogu see Baranovi ümber käiv on väga kahtlane. Mitte midagi konkreetset mainitud pole. Sellepärast ka sellised "jutud-kõlakad".

      See, et leping saab läbi poole aasta pärast, ei anna minu silmis küll õigust Baranoviga niimoodi käituda. Aga igal meeskonnal omad meetodid noorte "kasvatamiseks".
      YNWA

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Marek, asja ajasid haisema Flora enda inimesed. Alguses väideti, et Baranov ei jätka Floras, siis järsku muudeti meelt.
        Inimlikus aspektis on Eesti jalgpall juba näinud mitmeid juhtumeid. Kes läheb tööle raha teenima, kuigi võiks kohalik tippmängija olla, teine jääb kokaga vahele jne.

        Selline keerutamine on palju hullem kui tõe rääkimine.
        Mis see Konsa nüüd ette jäi?
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Parem ikka kokaga vahele jääda kui mingi suvalise ettekandjaga... Aitab küll-tehke teemavahetus!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            Mis see Konsa nüüd ette jäi?
            Lisame siis kihlveopetturid, mängija isa raske tervislik seisund või midagi veel, mis pole teiste klubide poolt maha vaikitud.
            Ainus, kus asju maha vaikitakse on flora (süsteem).
            Levadias on, et kui sa ei pikenda lepingut, siis sa ei mängi reegel.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Lisame siis kihlveopetturid, mängija isa raske tervislik seisund või midagi veel, mis pole teiste klubide poolt maha vaikitud.
              Ainus, kus asju maha vaikitakse on flora (süsteem).
              Levadias on, et kui sa ei pikenda lepingut, siis sa ei mängi reegel.
              Kuule mine õige persse.
              Pikalt laialt seletatud siin, et miks ei ole lihtsalt võimalik ja kohane kellegi teise poolt neid asju rääkida.
              Aitab sellest teemast.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Lisame siis kihlveopetturid, mängija isa raske tervislik seisund või midagi veel, mis pole teiste klubide poolt maha vaikitud.
                Ainus, kus asju maha vaikitakse on flora (süsteem).
                Levadias on, et kui sa ei pikenda lepingut, siis sa ei mängi reegel.
                Sulle öeldi juba, et privaatne asi ja kui mängija ei taha avaldada laiale ilmale siis klubil pole mingit õigust seda avaldada! Üleüldse ma tõesti ei saa aru kuidas saab panna samale pulgale kalju narkoosakonda ja inimese isiklikku probleemi mis ei puutu suvalistesse isikutesse????? Üks asi on seaduserikkumine ja teine asi on isiklikud teemad. Kui on tegu seaduserikkumisega siis avaldatakse see Floras nagu teatati Prinsi kohta näiteks. Kui tegu on isikliku teemaga siis ma ei saa aru miks torgib see teie mune...järgmisena tahate veel, et oleks kõikide lehtede esikaanel ühe mängija isiklik asi? Sa teed seda pulleritsu sporti...kuna tegeled sellega (väntad avalikel võistlustel) siis ootame sinu sekselu kohta artiklit väntajate väljaandes! Kui ei meeldi siis tuleta meelde, et ise sa nõuad ka teiste kohta isiklike teemade välja rääkimist uudistes!

                Üleüldse, putini-kalju fännid on viimased kes võivad teiste klubide kohta väita, et asju maha vaikitakse ja sa tead seda väga hästi. Kui ei tea siis on mul väga kahju, et sa isegi omaenda lemmikklubist halligi ei tea. See väide, et Flora on ainus, kus asju maha vaikitakse...WTF??? Kui maha vaikitaks siis poleks üldse neid kahte uudist tulnud...hoopis kalju oleks see kes maha vaikiks ja poleks iial selliseid uudiseid üldse kirjutanud enne kui leping pole lõpetatud. Flora seevastu andis operatiivselt teada mis seisus parasjagu asjad on.

                Kuradi Anu Saagimite kokkutulek.

                Rohkem ma ei vaidle sel teemal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Üleüldse, putini-kalju fännid on viimased kes võivad teiste klubide kohta väita, et asju maha vaikitakse ja sa tead seda väga hästi. Kui ei tea siis on mul väga kahju, et sa isegi omaenda lemmikklubist halligi ei tea.
                  Ohoh, äkki räägid täpsemalt? Kindlasti tahaksid Eesti jalgpallifännid sellest rohkem teada.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Võttes arvesse, kui paljud Flora fännid siin mulisevad, siis jutt, et "klubi ei taha, et infot avaldataks" on paras hüdrolol. Keegi sealt on juba nokal käia lasknud korralikult.

                    Nüüd suurest katastroofist hoiab ära aint see, et keegi täpselt siia ei kirjuta, kuid omavahel käib paras mokalaat.

                    (y)

                    Nalja peab saama!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Üha uued kaarnad üritavad uut välja provotseerida.

                      Kommentaar


                        06.08.12, 17:53 #4033
                        ballack ballack on offline
                        vihreä-valko raidallinen
                        Kasutaja ballack avatar Liitus foorumiga
                        Jul 2002
                        Postitusi
                        2 828
                        Algupärane
                        No ma üritasin meelde tuletada nii palju kui suutsin Sai vähe lääbakile võetud jah sel päeval kui sellest kuulsin. Paremaks...raha rohkem kõikide eelduste kohaselt siis. Mingi korruptsioon vms siis toimumas seal Pärnus. Miskeid numbreid toodi ka välja aga neist ei mäleta midagi Pikk tekst oli...aga õlu raibe kustutas ära mälust Lihtsalt mõtlesin, et äkki keegi siin foorumis ka mõni sellest pundist kes linnarahade sahkerdamist või JOKK süsteemi üritab paljastada.

                        Leidsin aastatetaguse postituse Pärnu teemal ballacki poolt...arvan,et täna on jälle kuuspakk ja lauakas oma tõõ teinud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Üleüldse, putini-kalju fännid on viimased kes võivad teiste klubide kohta väita, et asju maha vaikitakse ja sa tead seda väga hästi.
                          Kas sa räägiksid lähemalt? Oleks endalegi huvitav teada keda või mida ma toetan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Kas sa räägiksid lähemalt? Oleks endalegi huvitav teada keda või mida ma toetan.
                            Võib olla seostatakse Kaljut Keskerakonnaga ja sealt on kukesamm putinini.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              ...
                              Kui tegu on isikliku teemaga siis ma ei saa aru miks torgib see teie mune...järgmisena tahate veel, et oleks kõikide lehtede esikaanel ühe mängija isiklik asi? Sa teed seda pulleritsu sporti...kuna tegeled sellega (väntad avalikel võistlustel) siis ootame sinu sekselu kohta artiklit väntajate väljaandes! Kui ei meeldi siis tuleta meelde, et ise sa nõuad ka teiste kohta isiklike teemade välja rääkimist uudistes!
                              ühesõnaga, ei klappinud sekselu - ilmselt kellegagi klubi sees siis?
                              meil ju nüüd progressiivne kooseluseadus, pole häbeneda midagi....

                              isiklikud asjad võivad ju olla pmst mis iganes aga kui juba selline vihje, siis arvatavasti mitte juhuslikult
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Ei voi olla totta!
                                http://www.postimees.ee/arhiiv/Anu-Saagim-olen-suur-flora-fann

                                Kommentaar

                                Working...
                                X