320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parem ikka kokaga vahele jääda kui mingi suvalise ettekandjaga... Aitab küll-tehke teemavahetus!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
      Mis see Konsa nüüd ette jäi?
      Lisame siis kihlveopetturid, mängija isa raske tervislik seisund või midagi veel, mis pole teiste klubide poolt maha vaikitud.
      Ainus, kus asju maha vaikitakse on flora (süsteem).
      Levadias on, et kui sa ei pikenda lepingut, siis sa ei mängi reegel.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Lisame siis kihlveopetturid, mängija isa raske tervislik seisund või midagi veel, mis pole teiste klubide poolt maha vaikitud.
        Ainus, kus asju maha vaikitakse on flora (süsteem).
        Levadias on, et kui sa ei pikenda lepingut, siis sa ei mängi reegel.
        Kuule mine õige persse.
        Pikalt laialt seletatud siin, et miks ei ole lihtsalt võimalik ja kohane kellegi teise poolt neid asju rääkida.
        Aitab sellest teemast.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Lisame siis kihlveopetturid, mängija isa raske tervislik seisund või midagi veel, mis pole teiste klubide poolt maha vaikitud.
          Ainus, kus asju maha vaikitakse on flora (süsteem).
          Levadias on, et kui sa ei pikenda lepingut, siis sa ei mängi reegel.
          Sulle öeldi juba, et privaatne asi ja kui mängija ei taha avaldada laiale ilmale siis klubil pole mingit õigust seda avaldada! Üleüldse ma tõesti ei saa aru kuidas saab panna samale pulgale kalju narkoosakonda ja inimese isiklikku probleemi mis ei puutu suvalistesse isikutesse????? Üks asi on seaduserikkumine ja teine asi on isiklikud teemad. Kui on tegu seaduserikkumisega siis avaldatakse see Floras nagu teatati Prinsi kohta näiteks. Kui tegu on isikliku teemaga siis ma ei saa aru miks torgib see teie mune...järgmisena tahate veel, et oleks kõikide lehtede esikaanel ühe mängija isiklik asi? Sa teed seda pulleritsu sporti...kuna tegeled sellega (väntad avalikel võistlustel) siis ootame sinu sekselu kohta artiklit väntajate väljaandes! Kui ei meeldi siis tuleta meelde, et ise sa nõuad ka teiste kohta isiklike teemade välja rääkimist uudistes!

          Üleüldse, putini-kalju fännid on viimased kes võivad teiste klubide kohta väita, et asju maha vaikitakse ja sa tead seda väga hästi. Kui ei tea siis on mul väga kahju, et sa isegi omaenda lemmikklubist halligi ei tea. See väide, et Flora on ainus, kus asju maha vaikitakse...WTF??? Kui maha vaikitaks siis poleks üldse neid kahte uudist tulnud...hoopis kalju oleks see kes maha vaikiks ja poleks iial selliseid uudiseid üldse kirjutanud enne kui leping pole lõpetatud. Flora seevastu andis operatiivselt teada mis seisus parasjagu asjad on.

          Kuradi Anu Saagimite kokkutulek.

          Rohkem ma ei vaidle sel teemal.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Üleüldse, putini-kalju fännid on viimased kes võivad teiste klubide kohta väita, et asju maha vaikitakse ja sa tead seda väga hästi. Kui ei tea siis on mul väga kahju, et sa isegi omaenda lemmikklubist halligi ei tea.
            Ohoh, äkki räägid täpsemalt? Kindlasti tahaksid Eesti jalgpallifännid sellest rohkem teada.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Võttes arvesse, kui paljud Flora fännid siin mulisevad, siis jutt, et "klubi ei taha, et infot avaldataks" on paras hüdrolol. Keegi sealt on juba nokal käia lasknud korralikult.

              Nüüd suurest katastroofist hoiab ära aint see, et keegi täpselt siia ei kirjuta, kuid omavahel käib paras mokalaat.

              (y)

              Nalja peab saama!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Üha uued kaarnad üritavad uut välja provotseerida.

                Kommentaar


                  06.08.12, 17:53 #4033
                  ballack ballack on offline
                  vihreä-valko raidallinen
                  Kasutaja ballack avatar Liitus foorumiga
                  Jul 2002
                  Postitusi
                  2 828
                  Algupärane
                  No ma üritasin meelde tuletada nii palju kui suutsin Sai vähe lääbakile võetud jah sel päeval kui sellest kuulsin. Paremaks...raha rohkem kõikide eelduste kohaselt siis. Mingi korruptsioon vms siis toimumas seal Pärnus. Miskeid numbreid toodi ka välja aga neist ei mäleta midagi Pikk tekst oli...aga õlu raibe kustutas ära mälust Lihtsalt mõtlesin, et äkki keegi siin foorumis ka mõni sellest pundist kes linnarahade sahkerdamist või JOKK süsteemi üritab paljastada.

                  Leidsin aastatetaguse postituse Pärnu teemal ballacki poolt...arvan,et täna on jälle kuuspakk ja lauakas oma tõõ teinud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Üleüldse, putini-kalju fännid on viimased kes võivad teiste klubide kohta väita, et asju maha vaikitakse ja sa tead seda väga hästi.
                    Kas sa räägiksid lähemalt? Oleks endalegi huvitav teada keda või mida ma toetan.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Kas sa räägiksid lähemalt? Oleks endalegi huvitav teada keda või mida ma toetan.
                      Võib olla seostatakse Kaljut Keskerakonnaga ja sealt on kukesamm putinini.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        ...
                        Kui tegu on isikliku teemaga siis ma ei saa aru miks torgib see teie mune...järgmisena tahate veel, et oleks kõikide lehtede esikaanel ühe mängija isiklik asi? Sa teed seda pulleritsu sporti...kuna tegeled sellega (väntad avalikel võistlustel) siis ootame sinu sekselu kohta artiklit väntajate väljaandes! Kui ei meeldi siis tuleta meelde, et ise sa nõuad ka teiste kohta isiklike teemade välja rääkimist uudistes!
                        ühesõnaga, ei klappinud sekselu - ilmselt kellegagi klubi sees siis?
                        meil ju nüüd progressiivne kooseluseadus, pole häbeneda midagi....

                        isiklikud asjad võivad ju olla pmst mis iganes aga kui juba selline vihje, siis arvatavasti mitte juhuslikult
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Ei voi olla totta!
                          http://www.postimees.ee/arhiiv/Anu-Saagim-olen-suur-flora-fann

                          Kommentaar


                            Hapukurgihooaeg algas. Uudistekriis!

                            Kommentaar


                              päris tondid olete kõik ikka, tramaivõi

                              Kommentaar


                                Premium liigas

                                Hurt vs Kalju
                                1 võit, 2 viiki, 5 kaotust, v-vahe 4-13

                                Hurt vs Levadia
                                0 võitu, 4 viiki, 4 kaotust, v-vahe 6-11

                                Ei toimi.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X