320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hapukurgihooaeg algas. Uudistekriis!

    Kommentaar


      päris tondid olete kõik ikka, tramaivõi

      Kommentaar


        Premium liigas

        Hurt vs Kalju
        1 võit, 2 viiki, 5 kaotust, v-vahe 4-13

        Hurt vs Levadia
        0 võitu, 4 viiki, 4 kaotust, v-vahe 6-11

        Ei toimi.....

        Kommentaar


          Hurda sõnul oli Kalju teise poolaja üleolek tema jaoks kergeks pettumuseks, kuigi mängijaid ta süüdistama ei soostunud. "Ma arvan, et poolajal rääkisime õigetest asjadest. Nägime esimesel poolajal, kuidas vastane mängib. Võiks öelda, et me lihtsalt ei lahendanud asju ära. Teadsime ja olime ka rääkinud, et nad tulevad kiiresti rünnakule ja avavärav ju täpselt sedamoodi ka tekkis. Räägime need asjad veel üle ja saame korda."

          Neljast mängust Kalju ja Levadiaga on Flora saanud vaid ühe punkti. "Murekoht see ei ole. Loomulikult oleksime tahtnud nendest mängudest punkte saada, kuid peame vaatama ka oma ressursse ja oma jõude, millistes oludes me täna nendega võitleme. Mängijad väga hästi arenevad ja mul on hea meel, et saame oma mängijaid usaldada. Ükspäev me kindlasti ka võidame!"
          -----------------

          HAHAHAHAHAHAHA

          Ma juba nii ootsain, et mis jutt Hurdalt tuleb peale mängu

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Premium liigas

            Hurt vs Kalju
            1 võit, 2 viiki, 5 kaotust, v-vahe 4-13

            Hurt vs Levadia
            0 võitu, 4 viiki, 4 kaotust, v-vahe 6-11

            Ei toimi.....
            Filosoof-Hurt oma headuses, see lõik on ka hea:

            Florakad saatis väljakult ära kaotusele ägedalt reageerinud fännirühm. "Mis seal ikka reageerida, kui nad soovivad ideid-mõtteid jagada, siis ma olen seda valmis rõõmuga tegema. Aga eks ma sealt ei oodanudki mingit erilist diskussiooni. Ultrafänn on ultrafänn ja tema teeb seda, mida ta õigeks peab," selgitas Hurt. - hea kommentaar teie sildtreenerilt..
            Last edited by Silver; 02.06.15, 20:47.

            Kommentaar


              Filosoof parimas stiilis. Ebanormaalne tüüp. Nii Levadialt kui Kaljult on juba pikema aja jooksul järjepidevalt ära saadud. Aga areneme, koguaeg areneme.

              Mida muidu Flora fännid tegid/hüüdsid?

              Kommentaar


                Kaua seda Hurt veel Flora treener on? Näha ju on, et ainult nõrgemate tiimide vastu suudetakse midagi korda saata. Kui vastaseks on Kalju või Flora, siis võitu loota on raske..

                Kommentaar


                  vestiga sama maailmavaade obv, ei kao see vend niipea sealt kuhugile. Või on äkki kellegil mingit siseinffi?!?

                  Kommentaar


                    Tegelikult on ainult kahe punktiga liidrist maas olla suht suvaliste mängijatega väga hea saavutus.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, saan aru, et filosoof on filosoof, aga tegelikult on üpris kurb kui vend reaalselt ka nii mõtleb, nagu ta üritab avalikkusele näidata. Kuidas ei ole murekoht, et sinu juhendatav meeskond hooaja tähtsaimatest mängudest ei võida mänge? Areng on loomulikult oluline, eriti noore meeskonna puhul, aga väliselt küll ei paista, et see meeskond oleks mänguliselt kuidagi arenenum kui möödunud aastal. Aga mis mul Kalju poolehoidjana selle vastu ikka olla saab kui konkurent sellises seisus on. Kui ei ole probleem, et mänguliselt jäädakse Kaljule igas elemendis alla ning seis võinuks parema realiseerimise puhul ka 5:0 olla, siis mis seal ikka.

                      Kommentaar


                        Tabeliseis on ju täiesti okei. Kalju ja Leva on mängijate individuaalsete oskuste/kogemuste poolest tegelikult ju peajagu üle, Flora teeb niigi oma noorte ja nooremapoolsetega kõva mängu.

                        Kommentaar


                          «Lõpus mängisime lahtiselt ja riskeerivalt, see andis vastasele võimaluse leida uusi väravamomente. Mõlemad meeskonnad mängisid küllaltki ründavalt ja Kalju mängis ka väga kiirete kontratega. Täna need riskid õigustasid end. Me olime nendeks muidugi valmis, aga võib-olla oleks pidanud leidma meeskondlikult paremini vasturünnakutele vasturohu,» lausus Hurt.

                          Valmis, valmis..
                          Last edited by Silver; 02.06.15, 23:02.

                          Kommentaar


                            Floral puudub süsteemi sobiv ründaja hetkel. Paraku ei suudeta ka mänguplaani vastavalt olemas olevatele mängijatele kohandada.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Floral puudub süsteemi sobiv ründaja hetkel. Paraku ei suudeta ka mänguplaani vastavalt olemas olevatele mängijatele kohandada.
                              Siis on vaja süsteemi vahetada.
                              Enne tiki-taka mängitakse pikk palli Post'ile. Kas pikk pall Sakari'sse ei toimiks? Miks istub kokku aeg pingil? Tal on tase, anna talle võimalust!
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                                Tegelikult on ainult kahe punktiga liidrist maas olla suht suvaliste mängijatega väga hea saavutus.
                                no loogiliselt...
                                ...vaata viimase aasta jooksul koondisest läbi käinud Flora kuttide hulka ning arvesta leegionäre ka ja mitte kuidagi ei saa öelda suvaliste mängijatega (kui just Pehrsson loll ei ole või Flora mängijatele reklaami ei ole kästud teha)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X