320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Baranov, Gussev ja Sobtšenko oskavad väga hästi eesti keelt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      Baranov, Gussev ja Sobtšenko oskavad väga hästi eesti keelt.
      Ja siis? Miks, milleks, kuidas peaks Frantsev oskama eesti keelt? Kas Sakari oskab eesti keelt?
      Kesa retoorika viitab sellele, et ta vihkab Putinit. Frantsev on aga sellega mingil müstilisel kombel seotud.

      Kahjuks ma mõistan seda, et tegelikult ei ole seal keelega midagi pistmist. Kesa vihkab lihtsalt venelasi ning sellel pole eesti keele teadmisega midagi pistmist. Mul on temast mingil määral kahju kuna ta elab linnas kus on üle 200000 kaaskodanikku, kelle emakeel on vene keel. Raske on vist vihata iga teist inimest, kes sind ümbritseb.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
        Baranov, Gussev ja Sobtšenko oskavad väga hästi eesti keelt.
        Ma ei hakkanud koondise teemas asja tõstatama kui oli küsimuse all, kas Artjom Dmitrijev peaks koondisesse kuuluma kui ei suuda eesti keeles intervjuud anda, aga mulle on jäänud mulje, et Gussevil on eesti keeles rääkimisega ka suuri raskusi.

        Kuna siin Sillamäe teema ka veidi õhus oli, siis märgin ära, et see ka päris normaalne ei ole kui Sillamäe meeskonnabussis idanaabri lipp on.

        Kommentaar


          Muljed võivad olla petlikud. Oled Sa Gusseviga rääkinud? Mina olen.

          Kommentaar


            Ja kontoris vene lipp koos värvilise lindiga.
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kuna siin Sillamäe teema ka veidi õhus oli, siis märgin ära, et see ka päris normaalne ei ole kui Sillamäe meeskonnabussis idanaabri lipp on.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Ja mingit natsimõtlemist tuleb nina alla hõõruma tegelane, kelle kaasfännid häbenevad oma linna värve, kuna need sarnanevad Ukraina rahvusvärvidega, kelle jaoks georgi lint on tähtsam sümbol kui Eesti lipp, kelle naš president on kagebiit-agressor Ptn hlo ja kellest paljude esivanemad on stalini ajal Sillamäele tapivagunites kohale veetud kotipoisid.
              ma arvan siis sul pole õigus, sillamäe kinnine linn ja sinna toodi kohale siiski veidi intelligentsem seltskond, võrreldes näiteks selle kontingendiga kes meile tallinna mägedele migreerus.
              iseasi mis selleks tänaseks järgi. samas kui nii võtta siis näiteks silmetis päris lollid ka töötada ei saa.
              Algselt postitas The Herd Vaata postitust
              Ei hakka vastama siin antud haigele väljaütlemisele, kuna nagu panin juba ammu tähele on suurem osa flora tegelasi just foorumis "kanged vennad". Soovi korral võin alati kaitsta oma seisukohta näost näkku kohtumisedes.
              kas Teie seisukohad sellest kuidagi muutuvad kui neid näost näkku öelda võrreldes sellega kui neid netis välja öelda?
              äkki kirjeldate täpsemalt kuidas Teie seisukohade kaitsmine neil juhtudel erineb?

              Algselt postitas The Herd Vaata postitust
              Kahjuks ma mõistan seda, et tegelikult ei ole seal keelega midagi pistmist. Kesa vihkab lihtsalt venelasi ning sellel pole eesti keele teadmisega midagi pistmist. Mul on temast mingil määral kahju kuna ta elab linnas kus on üle 200000 kaaskodanikku, kelle emakeel on vene keel. Raske on vist vihata iga teist inimest, kes sind ümbritseb.
              jah see pole keel mis ärritab.
              kuigi see on siiski päris hea indikaator siiski kuidas suhtutakse eesti riiki, eesti kultuuri, üldse eesti rahvasse.
              keel aga on oluline kultuuri kandja, sisuliselt kultuuri lahutamatu osa.

              ja ei ole vaja siin pudru ja kapsaid ajada, et eestlane vihkab venelast. see on puhas pullikaka.
              eestlane vihkab sovjeti-inimest, sellist venelast (ukrainlast, sakslast, lätlast jne) - kes elab siin ja mitte midagi ei tea ja ei pea meie rahvast, riigist, keelest jne. kui siinne venelane juba teab kes on eesti - kohalik "puškin", "tolstoi", "solzenitsõn", "ahmatova" vms siis pole ju mingit põhjust vihata kedagi ega midagi.

              frantsev - keegi ei eeldagi et ta oskaks eesti keelt. see on normaalne. kui ma ei eksi siis saaremaal ka töötas tükk aega suht umbkeelne treener, kuidagi ta oma töö tehtud sai.

              saab aru ka mängijast kes pärist sillamäelt v narvast ja eesti keelt ei räägi. sest tõepoolest, pole suurt kellegagi praktiseerida.
              küsimused tekivad siis kui seesama sillamäe v narva mängija tuleb kuskile tallinna v tartusse mängima, ja OMAB võimalusi eesti keelt rääkima õppida aga EI TEE seda.

              tallinna venelased kes pole ära õppinud eesti keelt (kasvõi minimaalsel määral) - tekitavad minu jaoks samasuguseid küsimusi. mille poolest nad erinevad stockholmi getostunud tüüpidest kes pea sõnagi rootsi keelt ei mõika? või mingisugustest usbekkidest moskvas kes pea sõnagi vene keelt ei räägi?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Gussev on ka Narva kandist pärit.

                Kommentaar


                  Tere tulemast tagasi Florasse, Joonas!

                  Viiel korral Eesti koondises mänginud Tamm kuulus FC Flora ridadesse ka aastatel 2009 ja 2010, tulles 2010. aastal Eesti meistriks.

                  Kommentaar


                    Kuuldavasti teeb Prosa ka juba täies mahus trenni kaasa nii, et põhimõtteliselt justkui 2 täiendust juba olemas. Konkurents ründes on nüüd muidugi eriti tihe. Loodetavasti mõjub hästi ja hakkab ka otse ründajatelt rohkem väravaid tulema.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Eks näha ole, kui suur hoop see Tulevikule on. Tassis ta ju põhimõtteliselt üksi neid. Aga väga hea täiendus Florale.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kui Joonas Flora eest ka särab, siis võiks isegi koondises teda proovida. Premium liiga kaitsjatele viljandi ridades oli ikka pidev peavalu

                        Kommentaar


                          Tukiainen pole Hurdi plaanides ega pildis, Prosal puudub mängupraktika. Euroopa perspektivis Tamm kindlasti põhimängjia.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Viljandi üritab siis Tamme Kasega asendada (höhöhö).

                              Kas Lepistu sai samuti ajateenistusest ära?

                              Kommentaar


                                Kase on parem peapallide sisse taguja kui Post.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X