320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Mitte elektrooniline oli seal küll, jah.
    Kahju. Võiks olla ka mingi, mis mänguaega näitab.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      , et üsna kindlasti on meil ainsa klubina liigas täidetud näiteks selline paljude klubide poolt täiesti ignoreeritud nõue, nagu turvatöötajate suhtarv pealtvaatajate arvu, mis peab võtma muuhulgas arvesse ka staadioni suurust. Kahe tasandi avamisel kaasneb sellega automaatselt ülemise tasandi jagu turvatöötajate hulga lisandumine, see tähendab vähemalt kaheksa inimest lisaks tasandile + 4-5 inimest tasanditevahelistele käiguteedele. Praeguses olukorras, kus me panustame pealtvaatajate nimel üsna finantsiliste ja loominguliste võimete piiril mängueelsete ja vaheajategevuste ja üleüldise mänguelamuslikkuse osas, käib luksus tervet staadioni igaks mänguks avada paraku lihtsalt üle jõu. Aga siis kui ühel hetkel avame ülemise tasandi vaadates mööda nõutud turvatöötajate arvust ja sealt mõni käblik ennast pea ees alla kukutab, on süüdi kes? Teate ju vastust.
      Ma väidan järjekindlalt , et valdav enamus staadioni sissepääsudes olevad turvamehed on madalalaubalised idioodid, kellel lähevad silmad põlema , kui inimene , kasvõi laps tuleb , et saaks ainult läbi otsida. Viimane näide on karikafinaali päev , kui paar tundi enne mängu algust jalgpallilaadale tulijad , kes tahtsid ainult näha , mis träni müüakse , otsiti läbi nagu oleks tegu ISISe liikmega.

      Kommentaar


        Rahune maha ja ära päris jama ka aja.

        Flora turvameeskond sai paar hooaega tagasi välja vahetatud just nimelt sellepärast, et need ei osanud publikuga suhelda. G4S turvamehed on vägagi mõistlikud, hea indikaator selleks on Viies Sektor, kelle poolt pole nende suunas pmst ühtki kaebust tulnud.

        Karikafinaali korraldas EJL ja sealne turvafirma on hoopis teine. Faktid sirgeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust


          Inimlikult teeb lihtsalt kurvaks see, et tee, mis sa teed, punnita või mitte, korralda või mitte, vastu pead saad sa ikka. Sest aprillis sajab lund ja juulis paistab päike ja tabloo on persses ja.
          Ma kiidan flora tööd, et publikult oleks võimalikult palju ja kiidan ka hetkel olevat tööd ning sinu tööd. Lihtsalt mõned nüansid võiksid paremad olla sest kasvõi vastas tribüüni avamine. Kui mu mälu ei peta siis mõned hooajad tagasi sai vabalt ringi liikuda ja polnud probleemi, kas vahepeal siis turvateenus niipalju tõusnud? Muidu jätka samas vaimus, midagi halba öelda ei saa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
            Ma kiidan flora tööd, et publikult oleks võimalikult palju ja kiidan ka hetkel olevat tööd ning sinu tööd. Lihtsalt mõned nüansid võiksid paremad olla sest kasvõi vastas tribüüni avamine. Kui mu mälu ei peta siis mõned hooajad tagasi sai vabalt ringi liikuda ja polnud probleemi, kas vahepeal siis turvateenus niipalju tõusnud? Muidu jätka samas vaimus, midagi halba öelda ei saa.
            Täitsa ausalt tunnistan, mul küll ei tule meelde, et ühelgi hooajal oleks lastud TÄITSA vabalt ringi liikuda. Praegu, kus miski viie aasta taguse ajaga on publikunumbrid kohati mitmekordseks läinud, ei kujuta seda ausalt öeldes ette ka, kuidas sellistes tingimustes asja ära ohjata. Turvahind on kindlasti tõusnud, samuti kui nõuded, mida turva osas esitatakse.

            Hetkel ma ei saa ka kuidagipidi lubada, et selle päikese-palavuse-vihma või mis iganes loodusnähtuse tõttu ka alltasandi kasutamise ja teiste sektorite avamise osas mingeid muudatusi tuleb, sel hooajal üsna kindlasti mitte. Mis ei tähenda muidugi seda, mõistagi, et kui näiteks augustis Kaljuga peetava mängu ajal peaks 33 kraadi kuuma olema, siis publikut erandkorras kogu täiega ülemisele tasandile või vastastribüünile ei tõsteta et inimeste elu ja tervist säästa. Vastavalt olukorrale tuleb ikka käituda, see on selge. Aga eilne 21-kraadine ilm erandlik või kuidagipidi kiirsekkumist vajav kindlasti ei olnud, euromängki olnuks seda üsna napilt, kui üldse. Näkkupaistev päike on nõme küll, aga lohutuseks võin öelda, et hiljemalt poolteise kuu pärast saame ilmselt jälle harjumuspärases vihmalaras vutti nautida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kuna Sa juba jutusoonel oled (nagu ikka), siis äkki seletad seda turvameeste vajadust ja nõuet lähemalt. Kas Liit on need ette kirjutanud? Sest näiteks Tamme staadionil on küll lubatud teise korruse tribüünilt pea ees end alla kukutada. Koondisemängudel ei takista ju keegi, vähemalt fännitribüünil, reelingutel turnimast. Kas tõesti on Flora mängudel oht elule, tervisele ja varale nii suur, et on vaja sedavõrd suurt hulka turvamehi?
              EJL ettekirjutised jah. Veebruari lõpus toimunud seminaril seletati see ka lahti. Kui õigesti mäletan oli ehk mingi UEFA-st üle võetud asi aga võin ka eksida.
              FC Flora

              Kommentaar


                Ohutuse tagamiseks on Premium liiga mängul nõutav minimaalselt 5 turvatöötaja
                rakendamine ning lisaks ühe turvatöötaja või stjuuardi rakendamine 50 eeldatava
                pealtvaataja kohta.
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Selle osas, et kas ja millal Tammal see kukutamistrikk ära tehakse, ma kommentaaridest hoiduks. Lootuses, et see olemata jääb.

                  Jah, liit on need nõuded ette kirjutanud. Ja need on sellised, et kui hooajaeelsel klubide koosolekul need numbrid välja käidi, siis ma küsisin üle, sest olin kindel, et kuulsin valesti. Ei kuulnud. Tummaks võttis. Kas sina, hää Stok, teadsid, et "Ohutuse tagamiseks on Premium liiga mängul nõutav minimaalselt 5 turvatöötaja rakendamine ning lisaks ühe turvatöötaja või stjuuardi rakendamine 50 eeldatava pealtvaataja kohta?"

                  Turvafaktor on vaid üks argumentidest siiski, mis seal salata. Teisi sai eelpool lahat' küll juba.

                  Kommentaar


                    Flora-teemasse niipalju, et täna möödub 10 aastat päevast, mil pisike Brandon astus esimest korda A Le Coq Arenale, Flora mängule, kaelas rohevalge sall ja põses lutsukomm, et olla tunnistajaks sellele, kuidas Flora hävis UEFA Cup mängus 0:6 Esbjergile, keda oli võõrsil 2:1 võidetud.

                    Aeg möödub, aga paljud asjad on jäävad, nii jäävad. Ainult Brandon on vahepeal 15 saanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Täitsa ausalt tunnistan, mul küll ei tule meelde, et ühelgi hooajal oleks lastud TÄITSA vabalt ringi liikuda.
                      2002a. Augustikuu lõpu mäng FCF vs Trans.
                      Tulin mängule Helsingist ja istusin uhkes üksinduses ülemisel tasandil. Turvama mind tulnud ilus preili... kes teab mis on tast saanud.... Rianne oli muidugi nagu alati ilus

                      Marek, su töö on ainult kiidusõnu väärt! Jätka samas vaimus.

                      Tabloost mul pohui.

                      Kommentaar


                        Tribüüni juttudel veel peatudes, siis aasta võis 2006 või 2007 olla kui ma soccernetile kirjutasin. Neid mänge vaatasin Lillekülas alati ülemiselt korruselt. Ei mäleta, et keegi mind seal turvanud oleks ega keegi ära ka ei ajanud.

                        Turvateenistusest nii palju, et viimasel Flora - Levadia ei otsitud isegi mind läbi, keda enamus regulaarselt jalgpallikohtumisi teenindavaid turvamehi miskipärast ekslikult huligaansuste korraldajaks peavad.

                        Kommentaar


                          Vaatasin huvi pärast Flora viimase 10 aasta publikuarvud üle. Pilt on siin, kui kedagi veel huvitab:


                          (Tulbad on keskmine, joon maksimum, katendlik joon trend)
                          www.playmaker.ee

                          Kommentaar


                            Palav? Päikese alla grillimine? Ahahah hea nali...pole piir inimestele vingumine, isegi kui ilm on ilus. Võtke ennast kokku ja minge mingi muud spordiala jälgima.
                            Palav, ei ole selline asi Eesti suvil...
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Palav? Päikese alla grillimine? Ahahah hea nali...pole piir inimestele vingumine, isegi kui ilm on ilus. Võtke ennast kokku ja minge mingi muud spordiala jälgima.
                              Palav, ei ole selline asi Eesti suvil...
                              Mul on Tammeka staadionihoone kohta just vastupidine kaebus, et kurjam on varjus. Ja tuultele valla, et isegi suvel on külm ja rõve.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Mul on Tammeka staadionihoone kohta just vastupidine kaebus, et kurjam on varjus. Ja tuultele valla, et isegi suvel on külm ja rõve.
                                Nojah, aga seal küll ebamugav, ka ise proovinud.
                                Sarnane tund Kadriorus, aga vahem tuul.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X