320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust


    Inimlikult teeb lihtsalt kurvaks see, et tee, mis sa teed, punnita või mitte, korralda või mitte, vastu pead saad sa ikka. Sest aprillis sajab lund ja juulis paistab päike ja tabloo on persses ja.
    Ma kiidan flora tööd, et publikult oleks võimalikult palju ja kiidan ka hetkel olevat tööd ning sinu tööd. Lihtsalt mõned nüansid võiksid paremad olla sest kasvõi vastas tribüüni avamine. Kui mu mälu ei peta siis mõned hooajad tagasi sai vabalt ringi liikuda ja polnud probleemi, kas vahepeal siis turvateenus niipalju tõusnud? Muidu jätka samas vaimus, midagi halba öelda ei saa.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
      Ma kiidan flora tööd, et publikult oleks võimalikult palju ja kiidan ka hetkel olevat tööd ning sinu tööd. Lihtsalt mõned nüansid võiksid paremad olla sest kasvõi vastas tribüüni avamine. Kui mu mälu ei peta siis mõned hooajad tagasi sai vabalt ringi liikuda ja polnud probleemi, kas vahepeal siis turvateenus niipalju tõusnud? Muidu jätka samas vaimus, midagi halba öelda ei saa.
      Täitsa ausalt tunnistan, mul küll ei tule meelde, et ühelgi hooajal oleks lastud TÄITSA vabalt ringi liikuda. Praegu, kus miski viie aasta taguse ajaga on publikunumbrid kohati mitmekordseks läinud, ei kujuta seda ausalt öeldes ette ka, kuidas sellistes tingimustes asja ära ohjata. Turvahind on kindlasti tõusnud, samuti kui nõuded, mida turva osas esitatakse.

      Hetkel ma ei saa ka kuidagipidi lubada, et selle päikese-palavuse-vihma või mis iganes loodusnähtuse tõttu ka alltasandi kasutamise ja teiste sektorite avamise osas mingeid muudatusi tuleb, sel hooajal üsna kindlasti mitte. Mis ei tähenda muidugi seda, mõistagi, et kui näiteks augustis Kaljuga peetava mängu ajal peaks 33 kraadi kuuma olema, siis publikut erandkorras kogu täiega ülemisele tasandile või vastastribüünile ei tõsteta et inimeste elu ja tervist säästa. Vastavalt olukorrale tuleb ikka käituda, see on selge. Aga eilne 21-kraadine ilm erandlik või kuidagipidi kiirsekkumist vajav kindlasti ei olnud, euromängki olnuks seda üsna napilt, kui üldse. Näkkupaistev päike on nõme küll, aga lohutuseks võin öelda, et hiljemalt poolteise kuu pärast saame ilmselt jälle harjumuspärases vihmalaras vutti nautida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kuna Sa juba jutusoonel oled (nagu ikka), siis äkki seletad seda turvameeste vajadust ja nõuet lähemalt. Kas Liit on need ette kirjutanud? Sest näiteks Tamme staadionil on küll lubatud teise korruse tribüünilt pea ees end alla kukutada. Koondisemängudel ei takista ju keegi, vähemalt fännitribüünil, reelingutel turnimast. Kas tõesti on Flora mängudel oht elule, tervisele ja varale nii suur, et on vaja sedavõrd suurt hulka turvamehi?
        EJL ettekirjutised jah. Veebruari lõpus toimunud seminaril seletati see ka lahti. Kui õigesti mäletan oli ehk mingi UEFA-st üle võetud asi aga võin ka eksida.
        FC Flora

        Kommentaar


          Ohutuse tagamiseks on Premium liiga mängul nõutav minimaalselt 5 turvatöötaja
          rakendamine ning lisaks ühe turvatöötaja või stjuuardi rakendamine 50 eeldatava
          pealtvaataja kohta.
          www.playmaker.ee

          Kommentaar


            Selle osas, et kas ja millal Tammal see kukutamistrikk ära tehakse, ma kommentaaridest hoiduks. Lootuses, et see olemata jääb.

            Jah, liit on need nõuded ette kirjutanud. Ja need on sellised, et kui hooajaeelsel klubide koosolekul need numbrid välja käidi, siis ma küsisin üle, sest olin kindel, et kuulsin valesti. Ei kuulnud. Tummaks võttis. Kas sina, hää Stok, teadsid, et "Ohutuse tagamiseks on Premium liiga mängul nõutav minimaalselt 5 turvatöötaja rakendamine ning lisaks ühe turvatöötaja või stjuuardi rakendamine 50 eeldatava pealtvaataja kohta?"

            Turvafaktor on vaid üks argumentidest siiski, mis seal salata. Teisi sai eelpool lahat' küll juba.

            Kommentaar


              Flora-teemasse niipalju, et täna möödub 10 aastat päevast, mil pisike Brandon astus esimest korda A Le Coq Arenale, Flora mängule, kaelas rohevalge sall ja põses lutsukomm, et olla tunnistajaks sellele, kuidas Flora hävis UEFA Cup mängus 0:6 Esbjergile, keda oli võõrsil 2:1 võidetud.

              Aeg möödub, aga paljud asjad on jäävad, nii jäävad. Ainult Brandon on vahepeal 15 saanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                Täitsa ausalt tunnistan, mul küll ei tule meelde, et ühelgi hooajal oleks lastud TÄITSA vabalt ringi liikuda.
                2002a. Augustikuu lõpu mäng FCF vs Trans.
                Tulin mängule Helsingist ja istusin uhkes üksinduses ülemisel tasandil. Turvama mind tulnud ilus preili... kes teab mis on tast saanud.... Rianne oli muidugi nagu alati ilus

                Marek, su töö on ainult kiidusõnu väärt! Jätka samas vaimus.

                Tabloost mul pohui.

                Kommentaar


                  Tribüüni juttudel veel peatudes, siis aasta võis 2006 või 2007 olla kui ma soccernetile kirjutasin. Neid mänge vaatasin Lillekülas alati ülemiselt korruselt. Ei mäleta, et keegi mind seal turvanud oleks ega keegi ära ka ei ajanud.

                  Turvateenistusest nii palju, et viimasel Flora - Levadia ei otsitud isegi mind läbi, keda enamus regulaarselt jalgpallikohtumisi teenindavaid turvamehi miskipärast ekslikult huligaansuste korraldajaks peavad.

                  Kommentaar


                    Vaatasin huvi pärast Flora viimase 10 aasta publikuarvud üle. Pilt on siin, kui kedagi veel huvitab:


                    (Tulbad on keskmine, joon maksimum, katendlik joon trend)
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Palav? Päikese alla grillimine? Ahahah hea nali...pole piir inimestele vingumine, isegi kui ilm on ilus. Võtke ennast kokku ja minge mingi muud spordiala jälgima.
                      Palav, ei ole selline asi Eesti suvil...
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Palav? Päikese alla grillimine? Ahahah hea nali...pole piir inimestele vingumine, isegi kui ilm on ilus. Võtke ennast kokku ja minge mingi muud spordiala jälgima.
                        Palav, ei ole selline asi Eesti suvil...
                        Mul on Tammeka staadionihoone kohta just vastupidine kaebus, et kurjam on varjus. Ja tuultele valla, et isegi suvel on külm ja rõve.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Mul on Tammeka staadionihoone kohta just vastupidine kaebus, et kurjam on varjus. Ja tuultele valla, et isegi suvel on külm ja rõve.
                          Nojah, aga seal küll ebamugav, ka ise proovinud.
                          Sarnane tund Kadriorus, aga vahem tuul.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Sportlandi ei biidi ikkagi miski.

                            Kommentaar


                              Kammoon võta end kokku ja mine mingit muud spordiala vaaatama. Eestis ei lähe ilm nii külmaks.
                              Saaks ainult vinguda..

                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Nojah, aga seal küll ebamugav, ka ise proovinud.
                              Sarnane tund Kadriorus, aga vahem tuul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Kammoon võta end kokku ja mine mingit muud spordiala vaaatama. Eestis ei lähe ilm nii külmaks.
                                Saaks ainult vinguda..
                                Nii kui nii lähen vaatada, valus tont...
                                Panen paksud riided ja kõik. Osta endale päikese kreem.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X