320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tramm Vaata postitust
    http://www.soccernet.ee/jaager-tagasi-norra-korgliigas

    Ja järjest minnakse paremat elu otsima.
    Norra kõrgliiga hetke neljas meeskond pakub lepingut, siis on küll koht kus ei öelda eksole.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Norra kõrgliiga hetke neljas meeskond pakub lepingut, siis on küll koht kus ei öelda eksole.
      Eriliselt kui sa oled 30.
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Mis see Prosa toimetab, lööb Tammekale värava? Eelmine voor jättis mu Strikeris kuivale, nagu ka ülejäänud neli mängijat :/

        Kommentaar


          Prosa lööb Tammekale ja esiotsa satsidele tavaliselt, nii-et lähivoorudes peaks toitma küll

          Kommentaar


            Algselt postitas Tramm Vaata postitust
            http://www.soccernet.ee/jaager-tagasi-norra-korgliigas

            Ja järjest minnakse paremat elu otsima.
            ei tohiks minna paremat elu otsima?ma arvan, et iga normaalne inimene otsib paremat elu ja eneseteostust

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              ei tohiks minna paremat elu otsima?ma arvan, et iga normaalne inimene otsib paremat elu ja eneseteostust
              Tuleb järjest kriitikat mu kommentaarile.

              Ma kohe kindlasti ei laima otsust. Minu arust on ka vägev, et mees välismaale üpris viisakasse tiimi mängima sai. Sellisele pakkumisele ei oleks kohe kindlasti saanud ei öelda. Küll aga häirib mind pigem Flora kui tiimi nõrgenemine, kuna väga lühikesel ajaperioodil on sealt lahkunud kaks head mängijat (kes olid enamasti ka põhikoosseisus). Ootan huviga, kas tiimi otsitakse ka samaväärsed või tugevamad asendused.

              Aga jah... pidasin kommentaari all silmas siiski Flora väikest lagunemist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tramm Vaata postitust
                Tuleb järjest kriitikat mu kommentaarile.

                Ma kohe kindlasti ei laima otsust. Minu arust on ka vägev, et mees välismaale üpris viisakasse tiimi mängima sai. Sellisele pakkumisele ei oleks kohe kindlasti saanud ei öelda. Küll aga häirib mind pigem Flora kui tiimi nõrgenemine, kuna väga lühikesel ajaperioodil on sealt lahkunud kaks head mängijat (kes olid enamasti ka põhikoosseisus). Ootan huviga, kas tiimi otsitakse ka samaväärsed või tugevamad asendused.

                Aga jah... pidasin kommentaari all silmas siiski Flora väikest lagunemist.
                Kuna Eestis on aken kinni siis juurde kedagi tuua enam ei saa. Mõlemal lahkumisel olid omad põhjused. Paraku tuleb tõdeda, et Ika mäng see hooaeg ikkagi ei olnud päris see mida kõik ootasime. Hooaja algus oli küll võimas koos pre-seasoniga aga siis toimus üsna järsk langus. Kellegi lahkumine avab ukse samas järgmisele mängijale tõestamiseks. Saliste on kahe mänguga kolm kolli paugutanud. Samuti on Gussev väga terav olnud sel hooajal. Alliku vigastus on muidugi korralik löök.
                Vaatamata Jäksi lahkumisele on meil kaitseliinis siiski minu arvates piisavalt kogemust Kamsi, Baranovi ja Maxi näol, nende kõrvale siis Vihmann, kes pole ka sugugi kehvalt mänginud nii palju kui ta põllule saanud on. Murekoht tekib siis kui keegi veel vigastada peaks keskkaitsest saama, sest ainuke back up on Õunap. Samas viimati Kalju vastu said tegelikult Õunap ja Vihmann hakkama vaatamata 0:2 kaotusele.
                Väravavahipositsioon on meil Toomi näol väga hästi kaetud. Ütleks, et üks liiga parimaid väravavahte, sel aastal olnud. Peale Sillamäe keskväljavärava ei meenugi pirukaid.
                Keskväljal on konkurents kõva ja seal tegelikult võime võidelda küll, Froll, Sapi, Slein, Zaka, Ainsalu. Kusjuures viimasel ajal teeb head meelt see, et Zaka hakkab jälle pead tõstma. Vahepeal oli täielikus languses ja no kohutavalt kehva siis praegu on järjest paremat mängu näitamas. Ainsalu on peale vigastust esimesed mängud teinud ja näidanud ka, et suudab meeskonnale juurde anda ja Viljandile lõi väga ilusa väravagi.
                Ründeosakonnas on muidugi kõik Prosa õlule pandud. Ta sobib Norberti süsteemi ideaalselt. Kuigi kipub raiskama palju, samas suudab vajalikul hetkel ära lüüa küll. Tamm ei ole näidanud loodetud mängu ja sisse elamine on võtnud ikkagi kaua samas ta roll on ka olnud teine võrreldes Viljandiga. Loodetavasti õnnestub näiteks täna peale saada ja väravaga enesekindlust tõsta.
                Tabel on tihe ja täna võime näiteks Kaljust enne omavahelist mängu mööda tõusta. Kõik võimalused tiitli eest heitlemiseks on kõigil kolmel võistkonnal olemas. Jah, Ika ja Jäks on läinud, kuid noored on tahtmist täis ja usun, et nii lihtsalt meid maha kanda ei tasuks. Esimsed vastused saame juba 29ndal. Tollest mängust sõltub palju. Peaksime jälle kaotama, vot siis kisub väga väga keeruliseks.
                Mängudegraafik peaks veidi meid soosima, sest meil on Paide, Infoneti ja Sillamäega 3x mängitud ja 27st võimalikust punktist 25 ära korjatud.
                Igatahes on väga põnevad viimased kuud ees ootamas.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Tänan hea ülevaate eest.

                  Meistriliigat jälgin esimest hooaega ning pigem Kalju mänge. Seega jah, sorri teadmatuse pärast. Teadjamate inimeste arvamuste lugemine on igati abiks.

                  Kommentaar


                    Viies Sektor on teinud FC Flora äpi Androidile: https://play.google.com/store/apps/d...essektor.flora
                    Funktsionaalsust tuleb tulevikus palju juurde. Disainis on kõvasti arenguruumi aga parem kui mittte midagi.
                    Kui kellelgi on mõtteid disaini osas või funktsionaalsuse osas siis andku teada: viies.sektor[ät]gmail.com

                    Kommentaar


                      Ilusa punkti vingele võidule panid Max ja Mait.

                      Kui nüüd järgmine kord kõik-see-mees koos......

                      Kommentaar


                        Täna jälle emotsionaalne võit ja hakkas looma, ei joostud kohe, korraks plaks-plaks ja dushi alla.
                        Järgmine kord kõik-see-mees kooslaulmist

                        Aga Max on kunn, dirigent! Fännide lemmmik....

                        Kommentaar




                          Püüame TV FLORAs nüüd operatiivsust parandada. Mängujärgsed intervjuud samal õhtul/ööl üles ja vähemalt hooaja lõpuni alati ka mängueelsed intervjuud pärast viimast mängueelset trenni.

                          Kommentaar


                            Kas Flora on oma mängu oranzis särgis ära mänginud?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              18. septembril suur 25. sünnipäevamäng vs Tammeka. Kick-off kell 19:00, üritus algab aga juba kell 18:00. Uuel nädalal selle ürituse kohta ka suuremad uudised.

                              Kommentaar


                                Järgmine reede Tammeka vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X