320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    FC Flora 499-s võit Meistriliigas!

    Mis saaks olla magusam kui 500-s võit tuleks just Levadia vastu.
    Kirssi tahaks tordil, viimati võitis Flora Levadiat võõrsil 17.04.2005 a. ja treeneriks oli tol aastal Janno Kivisild.
    Kindel, et 498-s võit ei olnud?

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Kindel, et 498-s võit ei olnud?
      Kui ma ei eksi siis kesa ilmselt arvestas sisse 1993/94 meistritiitli play-offi võidu Norma üle...

      kui vaadata jalgpallistatistika lehti, siis play-offe üldiselt ei arvestata liiga statistika hulka... samamoodi nagu üleminekumänge tabeli alumise otsa meeskondadel.

      Kommentaar


        Ohoh, mõtlesin mis nüüd juhtunud on, et keegi kella 8 aeg niisama laulma kukub Solarise kandis. Palju õnne!

        Kommentaar


          Algselt postitas uhuu Vaata postitust
          Kui ma ei eksi siis kesa ilmselt arvestas sisse 1993/94 meistritiitli play-offi võidu Norma üle...

          kui vaadata jalgpallistatistika lehti, siis play-offe üldiselt ei arvestata liiga statistika hulka... samamoodi nagu üleminekumänge tabeli alumise otsa meeskondadel.
          Seda mängu siiski arvestavad enamvähem kõik. See polnud ka pleioff, vaid lisamäng.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Seda mängu siiski arvestavad enamvähem kõik. See polnud ka pleioff, vaid lisamäng.
            Ikkagi lisamäng, mitte liigamäng... üldiselt ikkagi statistikas neid ei arvestata. Enamasti on sellised andmed koondatud kokku all-time table'iteks... kus loetakse ainult mänge, mis andsid punkte ja kus sellised lisamängud tekitavad segadust. Liigades, mille kohta all-time table'eid peetakse, ükskõik, millist jalgpallistatistika andmebaasi vaatad, alati on seal all umbes selline märkus, et playoff matches and championship deciders not included.

            Kommentaar


              Algselt postitas uhuu Vaata postitust
              Ikkagi lisamäng, mitte liigamäng... üldiselt ikkagi statistikas neid ei arvestata. Enamasti on sellised andmed koondatud kokku all-time table'iteks... kus loetakse ainult mänge, mis andsid punkte ja kus sellised lisamängud tekitavad segadust. Liigades, mille kohta all-time table'eid peetakse, ükskõik, millist jalgpallistatistika andmebaasi vaatad, alati on seal all umbes selline märkus, et playoff matches and championship deciders not included.
              Nõus, korrektne on lisada, et 499 võitu, k.a. 1993/94 hooaja meistritiitli lisamäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                Ikkagi lisamäng, mitte liigamäng... üldiselt ikkagi statistikas neid ei arvestata. Enamasti on sellised andmed koondatud kokku all-time table'iteks... kus loetakse ainult mänge, mis andsid punkte ja kus sellised lisamängud tekitavad segadust. Liigades, mille kohta all-time table'eid peetakse, ükskõik, millist jalgpallistatistika andmebaasi vaatad, alati on seal all umbes selline märkus, et playoff matches and championship deciders not included.
                Eks ta keeruline on jah. Mängijad said capi juurde, aga meeskond punkte ja mängu juurde ei saanud? Samas neid segadust tekitavaid asju on rohkemgi, mis segavad korrektset ajaloo tabelit pidamast. Kuskil antakse loobumisvõidu eest 3:0 võit, mis hiljem tekitab segaduse, et puudu on kolm väravalööjat. Kui tuleb -:-, nagu meil vähemalt kord juhtus, siis ei klapi jälle võitude-kaotuste suhe.

                Ainus variant on, et tärniga tuleb välja tuua küsitavused.

                Kommentaar


                  Loogiline oleks, et sellisel juhul ei saanuks ka mängijad statistikasse ML mängu kirja.
                  Kes see hakkab tagantjärgi statistikast Reimilt, Kristalilt jne. mängu maha võtma, Zelinskilt hat-tricki, ligi kümnelt mängijalt Norma rivistusest ML debüüti.
                  Kui meil on arvestatatud see üksik lisamäng ML statistikasse, siis las nii jääb.

                  Kommentaar


                    Õnnitlen ka Florat tiitlivõidu puhul! Meeskondlikkus, järjepidevus ja see töö, mida taustal on tehtud, väärivad tunnustust.

                    Kommentaar


                      õnnitlused tiitlivõidu puhul.

                      aga veidi viimasest mängust ka.
                      tahtmata pidu ära rikkuda, aga vast on suurem möll juba peetud.

                      kas kuskil pisut peale 60ndat minutit jäeti infoneti kasuks penalti vilistamata, baranov (vist?) justkui päris selgelt sai palliga vastu kehast lahti olevat kätt... jäi kellegile veel see moment silma, ehk on isegi "fotosüüdistus" olemas? oli käsi või ei olnud?
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Juhtub ka paremates peredes.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          oli käsi või ei olnud?
                          Jah, Infonet oleks pidanud penalti saama, see oli käsi. Aga mis seal ikka, päris selge ju, et siin mingit meelega andmata jäänud penaltit polnud. Selliseid asju ikka juhtub.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            kusjuures, mu meelest (vbla keegi juba on seda maininud, pole lihtsalt kõike seda teemat 100% lugenud) oli väga oluline ka Prosa panus see aeg, kus ta oli olemas enne kui jälle asi P**SSE läks tal....kui seal hooaja keskel ja viimase kolmandiku alguses veel pretendendid suht sama joone peal olid, siis Prosa panus oli mu meelest ikka jube hea nendes mängudes...et kui ta järgmiseks hooajaks tagasi, siis meeskond on ikka minu silmis veelgi tugevam (kuna ma ise tegelt Tartu jalgpalli kaasaelaja...siis arvamus Prosa kohta on kindlasti kallutatud)....ja teiseks, ega Toomi võimalused hooaja parima väravavahi valimisel ka just halvad ole ning Jürgenson on oma taset juba aastaid hoidnud.....ning treenergi just pole Tallinlane ...seega Flora, 'You're welcome'

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hipper Vaata postitust
                              kusjuures, mu meelest (vbla keegi juba on seda maininud, pole lihtsalt kõike seda teemat 100% lugenud) oli väga oluline ka Prosa panus see aeg, kus ta oli olemas enne kui jälle asi P**SSE läks tal....kui seal hooaja keskel ja viimase kolmandiku alguses veel pretendendid suht sama joone peal olid, siis Prosa panus oli mu meelest ikka jube hea nendes mängudes...et kui ta järgmiseks hooajaks tagasi, siis meeskond on ikka minu silmis veelgi tugevam (kuna ma ise tegelt Tartu jalgpalli kaasaelaja...siis arvamus Prosa kohta on kindlasti kallutatud)....ja teiseks, ega Toomi võimalused hooaja parima väravavahi valimisel ka just halvad ole ning Jürgenson on oma taset juba aastaid hoidnud.....ning treenergi just pole Tallinlane ...seega Flora, 'You're welcome'
                              Flora mängudel käib fänne üle Eesti: Haapsalust, Viljandist, Raplast jne.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X