320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Luigendi resultatiivsus Floras

    2011 - 1+0, 11 mängu

    2012 - 4+12, 27 mängu
    2013 - 3+8, 29 mängu

    2014 - 0+7, 28 mängu
    2015 - 0+1, 14 mängu

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Ma ei ole siiamaani aru saanud, kas Luigendi puhul on tegemist ülimalt intelligentse inimesega või mitte. Kahju, sest andekas jalgpallur läheb kaotsi, aga ehk kuuleme temast veel.
      Ühest küljest jah kahju, aga teisest küljest on jalgpalluri elukutse nagu iga teine elukutse. Kui ikka enam ei leia motivatsiooni ja tahtmisest puudu tuleb, siis tuleb elukutset vahetada.

      Ma usun, et küllap ta mingil tasemel veel edasi mängib.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Kui ma eksi, siis mees jättis peale 9 klassi jalgpallikarjääri pärast kooli pooleli..?

        Kommentaar


          Kas pooleli ei jätnud mitte Riiberg,kes esindussatsis ainult episoodiliselt mängida on saanud. Purakat pole tulnud.
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Kui ma eksi, siis mees jättis peale 9 klassi jalgpallikarjääri pärast kooli pooleli..?
            Nii oli. Kunagi ajakiri Jalka vist kirjutas sellest.

            Kommentaar


              See võis olla Hollandi mäng, kui nägin staadionitribüünil ka Luigendit patseerimas. Surusin käe pihku ja ütlesin, et sinust saab veel asja. Kurat, ei saanudki.
              Eks sitt otsus on kah ikkagi parem, kui mittemiskine otsus öeldakse. Mina katsun oma elus mitte teha asju mis mulle rahuldust ei paku, nõnda talitamine on enda vastu aus. Kui tõesti enam jalgpallimäng SEDA ei pakkunud, siis on õigem asi katki jätta.
              See ammune intervjuu millest värskes artikliski juttu on sisendas minulegi juba tookord tugevaid kahtlusi, edasipüüdlik ja 100% eesmärgile pühendunud inimene üldiselt selliseid agasid õhku ei riputa.
              Ütlen ka täna, et minu silmis oli mehes hea jalgpalluri, koondise tasemel karjääritegeva jalgpalluri ainest küll. Aga läks nii, parem on asjale täna joon alla tõmmata, kui vinduda aastaid õnnetult eesti liigas ja olla närimiskont kriitikutele.

              Jalgpalli juurde tagasi? Kui mitte mujal, siis rahvaliigas ikka jõuab! Ja siis on kõhukestega amatööridel nagu ma isegi vandumist, kui palju, et kuidagi ei saa järgi egas jagu
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Respekt Luigendile, et räägib asjad välja nii nagu need tegelikult ka on. Ei jää kõrvaltvaatajatele midagi ebaselgeks.
                Veidi pani kulme kergitama kommentaar selle kohta, et tal juba 19 aastaselt oli vaikselt kopp ees.
                Endal on miskipärast selline tunne, et ta tuleb veel vutti tagasi mingi aja pärast.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Äkki tuleb Pebre vol 2?

                  Kommentaar


                    Juttu FCF II uue peatreeneriga: http://fcflora.ee/pikk-intervjuu-fc-...-indermittega/

                    Kommentaar


                      9. mai 1992.
                      Tallinna FC Flora esimene iseseisvuse taastanud Eesti Vabariigi jalgpalli Meistriliiga mäng:
                      Flora - Sillamäe Kalev 3:0, Kadrioru staadion ja 50 pealtvaatajat.
                      Esimese Tallinna FC Flora Meistriliiga värava lööb 32 min. Marko Kristal ja esimese väravasöödu annab Urmas Kirs.
                      Ühena 50-ne pealtvaataja hulgas jälgib huviga mängu Šveitsi koondise peatreener, Roy Hodgson.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        9. mai 1992.
                        Tallinna FC Flora esimene iseseisvuse taastanud Eesti Vabariigi jalgpalli Meistriliiga mäng:
                        Flora - Sillamäe Kalev 3:0, Kadrioru staadion ja 50 pealtvaatajat.
                        Esimese Tallinna FC Flora Meistriliiga värava lööb 32 min. Marko Kristal ja esimese väravasöödu annab Urmas Kirs.
                        Ühena 50-ne pealtvaataja hulgas jälgib huviga mängu Šveitsi koondise peatreener, Roy Hodgson.

                        Päris põnev fakt!

                        Kommentaar


                          Kes veel pole lugenud, siis puhusime eile Tarvasse laenule läinud Jografiga juttu:

                          Kommentaar


                            Sakari ja Norbert Hurt võtavad kokku väga kummalise halliturniiri mängu Sillamäega.

                            Kommentaar


                              Paavo torkas silma omas elemendis, isetsemises.

                              Kommentaar


                                nice engrish

                                Kommentaar

                                Working...
                                X