320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Kas reisisaatjad hakkavad olema nüüd igal Premium Liiga mängul või on see ainult Flora privileeg?
    Privileeg? Milleks selline lollakas iroonia?

    I voor KLJ-SIL: http://jalgpall.ee/premium/gameinfo-...p?cal_id=76156
    II voor INF-KLJ: http://jalgpall.ee/premium/gameinfo-...p?cal_id=76165

    Kuidas või mille järgi otsajoonekohtunikke mängudele määratakse, ei ole mulle teada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Privileeg? Milleks selline lollakas iroonia?

      I voor KLJ-SIL: http://jalgpall.ee/premium/gameinfo-...p?cal_id=76156
      II voor INF-KLJ: http://jalgpall.ee/premium/gameinfo-...p?cal_id=76165

      Kuidas või mille järgi otsajoonekohtunikke mängudele määratakse, ei ole mulle teada.
      Anna andeks, ei tahtnud sind käima tõmmata. Saladuskatte all võin öelda, et olen ise Flora poolehoidja ja olin eile isegi mängul kohal .

      Lihtsalt tekkis küsimus, et kas teistes mängudes ka kasutatakse neid või ainult teatud mängudes.

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Anna andeks, ei tahtnud sind käima tõmmata. Saladuskatte all võin öelda, et olen ise Flora poolehoidja ja olin eile isegi mängul kohal .

        Lihtsalt tekkis küsimus, et kas teistes mängudes ka kasutatakse neid või ainult teatud mängudes.
        Ei ma käivitu, ole rahulik. Sõnakasutus, jah, võinuks leebem olla, vabandan.
        Ma olen aru saanud, et igas voorus ühel mängul on lisakohtunikud. Miks I voorus Leva-Flora mängu asemel KLJ-SIL eelistati, ei teagi. Algselt arvasin, et ETV ülekandemängudel on lisamehed, aga ei ole siin sedagi loogikat. Kõige loogilisem pakkumine oleks, et jaotatakse sedasi, et kõik meeskonnad saaks lisakohtunikega mänge.

        Kommentaar


          Kokkuvõtteks tahtsingi öelda,väga viis et on sellise asja jaoks kuskil raha leitud.Väga suur kulu see muidugi pole kui iga voor ühel mängul neid kasutatakse (ma ei kujuta ette muidugi palju üks mees palka saab selle eest).

          Esimsel poolajal veits sellest teisest kohtunikust kahju, kes seal Flora värava juures külmetas. Väga palju tegevust just ei olnud seal.

          Kommentaar


            Kas Hannes Anieri kvaliteet on nii alla läinud, et mees saab mänguaega ainult duublis?

            Kommentaar


              Algselt postitas powerplay Vaata postitust
              Kas Hannes Anieri kvaliteet on nii alla läinud, et mees saab mänguaega ainult duublis?
              Kogub vormi ilmselt.

              Kommentaar


                Ma olen imekombel seekord Angeloga nõus. See pilt nüüd 100%-iliselt ei näita, kas pall oli üle joone või mitte, selleks peaks tõesti olema kaamera ikkagi väravajoonega paralleelselt. Aga selge on ka see, et kui kohtunik koheselt nii resoluutselt seda näitas, siis mul erilist kahtlust pole, et see pall ikka päris kindlasti ja üsna selgelt ka joont ületas.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ma olen imekombel seekord Angeloga nõus. See pilt nüüd 100%-iliselt ei näita, kas pall oli üle joone või mitte, selleks peaks tõesti olema kaamera ikkagi väravajoonega paralleelselt. Aga selge on ka see, et kui kohtunik koheselt nii resoluutselt seda näitas, siis mul erilist kahtlust pole, et see pall ikka päris kindlasti ja üsna selgelt ka joont ületas.
                  Täpselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust

                    Pildi peale vaadates ütleks, et see on riikliku taseme põhikooli matemaatikaolümpiaadi ülesanne. Hetkel ei viitsi arvutama hakata, aga homme-ülehomme ehk lahendan ära. Kui sentimeetri pealt vastust tahetakse, siis võiks öelda, kui pikad on värava horisontaalsed toed (väravapostide ja -lati pikkust tean).
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Pildi peale vaadates ütleks, et see on riikliku taseme põhikooli matemaatikaolümpiaadi ülesanne. Hetkel ei viitsi arvutama hakata, aga homme-ülehomme ehk lahendan ära. Kui sentimeetri pealt vastust tahetakse, siis võiks öelda, kui pikad on värava horisontaalsed toed (väravapostide ja -lati pikkust tean).
                      2d pildi pealt kuidas sa sügavust arvutad?
                      minuarust on see pall siin pildil eespool esimest väravaposti (st väravaposti ja fotograafi vahel) ja kindlasti mitte väravas (otsustades _ainult_ selle pildi põhjal).
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        2d pildi pealt kuidas sa sügavust arvutad?
                        minuarust on see pall siin pildil eespool esimest väravaposti (st väravaposti ja fotograafi vahel) ja kindlasti mitte väravas (otsustades _ainult_ selle pildi põhjal).
                        Sul on palli suurusest huvitav ettekujutus. Muidugi su esimese lausega peab nõustuma.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Pildi peale vaadates ütleks, et see on riikliku taseme põhikooli matemaatikaolümpiaadi ülesanne. Hetkel ei viitsi arvutama hakata, aga homme-ülehomme ehk lahendan ära. Kui sentimeetri pealt vastust tahetakse, siis võiks öelda, kui pikad on värava horisontaalsed toed (väravapostide ja -lati pikkust tean).
                          Huvitav oleks arvutada mängijate pilkude ristumiskoht. Eriti selgelt vaatab väravajoonel seisev punane värava sügavustesse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                            Huvitav oleks arvutada mängijate pilkude ristumiskoht. Eriti selgelt vaatab väravajoonel seisev punane värava sügavustesse.
                            Seda minagi vaatan, et kui ta vaatab palli suunas, siis vaatab ta joonel olles äravasse sisse aga me ei tea kas ta vaatab palli.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kuna joonel seisja näol on tegemist Nesterovskiga, kes selle palli sealt hetk hiljem minema lõi, siis vaevalt ta sekundi murdosa varem lilli ja liblikaid vahtis.

                              e: posti vari palli peal peaks selle küll üsna kenasti ära ütlema, kas ta on ees- või tagapool posti.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust

                                e: posti vari palli peal peaks selle küll üsna kenasti ära ütlema, kas ta on ees- või tagapool posti.
                                See sõltub ju sellest,et kust päike paistab. või paistab see alati nurgalipu juurest?

                                PS. ma ise mingit varju küll ei näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X