320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene ring pole veel läbigi kui suurim tiitlinõudleja on kaotanud punkte juba kõikidele lähimatele rivaalidele. #kuldkaelaennehooaega

    Kommentaar


      Ma sulle vilistan...

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Esimene ring pole veel läbigi kui suurim tiitlinõudleja on kaotanud punkte juba kõikidele lähimatele rivaalidele. #kuldkaelaennehooaega
        Hooaja algus pole olnud tõesti nii särav kui loodetud. Kui mäng Rakvere vastu välja jätta, mis pole nagunii nüüd liigne indikaator, siis hetkel tundub peamine probleem olema väravate löömises. Kolm mängu otseste konkurentidega ja saldoks vaid 1 värav on sulaselgelt vähe.

        Nii mõnigi mäng sel hooajal on jätnud sellise raiskava mulje. Mängu kontrollitakse, võimalusi ka nagu luuakse, aga palli võrku ei suudeta toimetada. Ilmekas näide kasvõi eilne mäng Infonetiga.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Minu arust on vahva,et kõik tugevamad on ära tajunud, et mismoodi saab floralt punkte võtta. Vägevad meistrivõistlused on meil ees (Y)

          Kommentaar


            Kuidas fännid suhtuvad,et Prosa sõidab autoga kus lehvib georgi lindike.Norm või.

            Kommentaar


              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Kuidas fännid suhtuvad,et Prosa sõidab autoga kus lehvib georgi lindike.Norm või.
              Kas sa küsid või vastad?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kas sa küsid või vastad?
                Mis seal vahet.Mõte jääb samaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Kuidas fännid suhtuvad,et Prosa sõidab autoga kus lehvib georgi lindike.Norm või.
                  No pic, no proof. Aga tegelt ka vä?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    No pic, no proof. Aga tegelt ka vä?
                    Mkm, ööö niisama kobiseb, nagu alati. Ta tuntud Flora hater juu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Mkm, ööö niisama kobiseb, nagu alati. Ta tuntud Flora hater juu
                      Miks sa arvad,et mul on vaja selliseid asju kobiseda.Mu väike poeg kannab ka flora värve aga sellised asjad riivavad silma ja temale on seda raske kuidagi seletada.Aga sina LeeMarx osta seep ja poe edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Kuidas fännid suhtuvad,et Prosa sõidab autoga kus lehvib georgi lindike.Norm või.
                        Kui see nii on, siis jäägu koondise uks talle igaveseks suletuks. Olgu ta Flora eest nii hea, kui tahes.

                        Tartu venelased ei tohiks nii väga ju selle georgi lindiga seotud olla ja seda kummardada? Oli see tema auto?
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust

                          Tartu venelased ei tohiks nii väga ju selle georgi lindiga seotud olla
                          Ei ole tõsi. Tartus kohtab seda küll ja veel, ka noorte hulgas.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Nõme olukord igatahes kui see tõesti tõsi on. Sellisel juhul nõustun täielikult Piksenoolega. Seda meest mina enam koondises näha ei soovi, kui tal tõesti georgi lint autos ripub.

                            Marek_T äkki julgeb sõna võtta selle georgi lindi kohapealt.

                            Kommentaar


                              Mis siis kodanik Prosa oma lindikesest räägib?

                              Kommentaar


                                Tartu Ülikoolis läheb kaitsmisele selline maka-töö:

                                Marthi Lepik
                                Kogukonna roll spordiklubide juures FC Flora näitel
                                Juh.Tiiu Taur
                                Rets: Jako Arula (eksam)
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X