320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle on alati kõrri karatud aga nüüd siis selline vaikus.Jälle paneb nagu mõtlema.

    Kommentaar


      Vastan ise suht lihtsalt.Kui aastal 2016 mängib eesti jalgpallikoondises vend kes peab pühaks Georgi linti siis on meil arenguruumi suht sitaks veel kahjuks.

      Kommentaar


        Tundub,et keegi ei selgita midagi...vaikus eetris!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Miks marek ilusad luuletused hakkavad siit foorumist kaduma.

          Kommentaar


            Algselt postitas ööö Vaata postitust
            Miks marek ilusad luuletused hakkavad siit foorumist kaduma.
            Mõtlesin, et ehk oli pisut ülbe. Ma ei taha ülbe olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Mõtlesin, et ehk oli pisut ülbe. Ma ei taha ülbe olla.
              ma austan sind alati,sest sa oled südamega!

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                Tundub,et keegi ei selgita midagi...vaikus eetris!
                Pole midagi seletada, see puhas ööö luulu juu.

                Kommentaar


                  Kui ööö jutt tõele vastab, siis igatahes piinlik. Ma ei tahaks Floras ja ammugi mitte koondises ühtki Koloraado mardikat näha.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Sõbrad, kuivõrd huvi selle asja vastu kuidagi vaibuda ei taha, siis kiire järelepärimise tulemusena soovitud vastused. Jah, Albertit on nähtud sellise lindiga autos. Ei, see ei ole Alberti ega isegi tema pere auto.
                    Tuletan meelde, et Albert on eestivenelane ja vastavalt sellele koosneb tema suhtlusringkondki teistest sellise määratlusega inimestest. Albert tunneb end esmaselt Eesti kodanikuna ega ole kuidagi ohtlik ei Eestile, Florale ega koondisele. Flora on endiselt 100% eestimeelne klubi, mõtleb endiselt rahvuskultuuri keskselt ja ei ole mõeldav, et klubis mängiks mõni eestivaenulik mängija.
                    Usun ja loodan, et sellega on see teema "lahendatud".

                    Kommentaar


                      Täna mängid saksofoni,homme reedad kodumaa!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Flora on endiselt 100% eestimeelne klubi, mõtleb endiselt rahvuskultuuri keskselt ja ei ole mõeldav, et klubis mängiks mõni eestivaenulik mängija.
                        Kuidas kommenteerib siis klubi sellist situatsiooni? Seal peaks lausa kaks flora mängijat olema.

                        Kommentaar


                          Verinoored poisid, vene kogukonnas üles kasvanud, samastanud ennast sellega nii kultuuriliselt kui poliitiliselt. Tuleb see sulle kuidagi üllatusena, et sellised olemas on? Floras mängimise ajal, võib üsna kindel olla, kaob see poliitiline mõõde nende küljest ära. Oled sa kuulnud või näinud mõnd Flora mängijat kusagil poliitiliste avaldustega esinemas, riigi- või eestivastastega vms? Teavad fännid ja teavad ka mängijad, et sellisel juhul saaks neil pehmelt öeldes raske olema klubis edasi eksisteerida.
                          See ei ole klubi seisukoht, olgu öeldud. Sellise klassikaliselt märtvassiljevliku provotseerimise peale ma küll ei hakka kelleltki midagi küsima. Endal võiks ajud peas olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Verinoored poisid, vene kogukonnas üles kasvanud, samastanud ennast sellega nii kultuuriliselt kui poliitiliselt. Tuleb see sulle kuidagi üllatusena, et sellised olemas on? Floras mängimise ajal, võib üsna kindel olla, kaob see poliitiline mõõde nende küljest ära. Oled sa kuulnud või näinud mõnd Flora mängijat kusagil poliitiliste avaldustega esinemas, riigi- või Eesti vastastega vms?
                            See ei ole klubi seisukoht, olgu öeldud. Sellise klassikaliselt märtvassiljevliku provotseerimise peale ma küll ei hakka kelleltki midagi küsima. Endal võiks ajud peas olla.
                            Pronkssõdur ei ole venelastele mingi selline sümbol ka päris, et kui seal käid, siis oled automaatselt riigivastane.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Verinoored poisid, vene kogukonnas üles kasvanud, samastanud ennast sellega nii kultuuriliselt kui poliitiliselt. Tuleb see sulle kuidagi üllatusena, et sellised olemas on? Floras mängimise ajal, võib üsna kindel olla, kaob see poliitiline mõõde nende küljest ära. Oled sa kuulnud või näinud mõnd Flora mängijat kusagil poliitiliste avaldustega esinemas, riigi- või eestivastastega vms? Teavad fännid ja teavad ka mängijad, et sellisel juhul saaks neil pehmelt öeldes raske olema klubis edasi eksisteerida.
                              See ei ole klubi seisukoht, olgu öeldud. Sellise klassikaliselt märtvassiljevliku provotseerimise peale ma küll ei hakka kelleltki midagi küsima. Endal võiks ajud peas olla.
                              Sorri, tõesti ei teadnud et nood noormehed on kultuuriliselt ja poliitiliselt nii positiivse arengu eesti riigi ja kultuuri suunas teinud. Siirad vabandused laimu pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Sorri, tõesti ei teadnud et nood noormehed on kultuuriliselt ja poliitiliselt nii positiivse arengu eesti riigi ja kultuuri suunas teinud. Siirad vabandused laimu pärast.
                                Kui sa ei taha aru saada, mida sulle räägitakse, siis ega santi kõndima ei sunni. Tubli poiss.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X