320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks see ole kahe otsaga asi. Ühelt poolt ajab pronkssõduri juures nö mälestamine mul siiralt südame pahaks, teisalt on raske vastu vaielda, kui keegi väidaks, et mälestas seal oma sõjas hukkunud vanaisa ja sellel pole midagi seost suhtumisega Eesti riiki. Kardan küll, et neid viimaseid on vähe ja pigem ikkagi tegemist meelsuse näitamisega. Seega ei nõustuks päriselt lausega, et "Floras mängimise ajal, võib üsna kindel olla, kaob see poliitiline mõõde nende küljest ära." Küllap jääb, lihtsalt välja ei näidata. Aga asi seegi.

    Kommentaar


      Hurt ütleb,et kunstmuru oleks meile parem.Kas keegi käseb siiis,,kus mängida.Ise arvan,et nii Tammekaga,kui Sillamäega oleks hetkel 6p.taskus olnud,kui mängud oleks veel kunstmurul olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        Hurt ütleb,et kunstmuru oleks meile parem.Kas keegi käseb siiis,,kus mängida.Ise arvan,et nii Tammekaga,kui Sillamäega oleks hetkel 6p.taskus olnud,kui mängud oleks veel kunstmurul olnud.
        Pohlak käsib.

        Kommentaar


          Hurdiga nõus. Juba Tammeka vastu A.LeCoq Arena 'muru' välja näis nagu liivakasti.
          Aga mis teha, sarnane jabur kui Superkarikas teisipäeva õhtul k19...aga see on 'jalgpalli loomulik arendamine'

          Kommentaar


            Ma ise küll mängu ei näind, kuid imekspandav,et filosoof pole suutnud üle kahe võidu koguda. Vastased pole ju hirmkõvad isegi olnd. Osadele on põhikoosseisu koht vist kindlustatud ja vihaseid noori peale ei lasta. Päris tõsised probleemid on ees filosoofil. Tulevik on igatahes huvitav Liigale samas on ainult hea.

            Samas need satsid kelles mina ja mõned veel kahtlesid on aga hooaega väga hästi alustanud. Elagu Meistriliiga ja üllatused.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Ma ise küll mängu ei näind, kuid imekspandav,et filosoof pole suutnud üle kahe võidu koguda. Vastased pole ju hirmkõvad isegi olnd. Osadele on põhikoosseisu koht vist kindlustatud ja vihaseid noori peale ei lasta. Päris tõsised probleemid on ees filosoofil. Tulevik on igatahes huvitav Liigale samas on ainult hea.

              Samas need satsid kelles mina ja mõned veel kahtlesid on aga hooaega väga hästi alustanud. Elagu Meistriliiga ja üllatused.
              No kes teab. Hooaeg on veel pikk ees.
              Ja mis veel olulisem, ehk võtavad lõpuks ometi 20+ aasta jooksul euroopast esimese skalbi
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Ma arvan ,et viimane aeg on Hurdaga lõpetada enne kui medalilootusedki kustuvad . Niivõrd tasavägise tabelitipu juures ei usu eriti ,et kulda on võimalik püüda . . Kui teda nii väga Floras tahetakse hoida siis treenigu näiteks duubleid ja omandagu kogemusi .
                Viimaste tulemuste põhjal ei saa muud järeldada ,kui et treener ei ole meeskonna tasemele vastav ja kõik. See otsus ei ole kindlasti lihtne aga mida varem ta lahkub seda parem .
                Tegelikult ei olnud ka eelmine hooaeg mingit mängulist ilu ega arengut ,kuigi tiitli me võitsime aga pilt oli enam vähem sama . Nüüd on vastased juurde pannud ja lähevad iga mänguga paremaks meie aga viletsamaks .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Keda Floral üldse asemele võtta oleks?

                  Kommentaar


                    Mäletamist mööda kaotas Flora eelmisel hooajal peale esimest ringi liidrile 9 punkti. Ja kui mitme punktiga see liiga kinni pandi?
                    Seekord jääb kaotuseks maksimaalselt 8 punkti esimesest ringist ja maksimaalne koht on esimesest ringist viies, aga ilmselgelt ei ole Flora veel tiitlivõistlusest väljas.

                    Las see lühinägelik tõmblemine treenerite osalt jääda Narva, Sillamäe ja Kalju osaks.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Mäletamist mööda kaotas Flora eelmisel hooajal peale esimest ringi liidrile 9 punkti. Ja kui mitme punktiga see liiga kinni pandi?
                      Seekord jääb kaotuseks maksimaalselt 8 punkti esimesest ringist ja maksimaalne koht on esimesest ringist viies, aga ilmselgelt ei ole Flora veel tiitlivõistlusest väljas.

                      Las see lühinägelik tõmblemine treenerite osalt jääda Narva, Sillamäe ja Kalju osaks.

                      Treenerit vahetatakse( ei vahetata)mitte sellepärast ,et mõni teine eesti klubi seda on teinud . Aastad ei ole samuti sarnased ,et hakkame jälle lootma vastaśte eksimustele .
                      Mina näen ,et meeste mängus on märgata ,et kardetakse punkte kaotada ja mingi kramp on sees . Puudub enesekindlus ja ka üksteise süüdistamist võis Sillamäega mängus märgata . Kui treener ei suuda olukorda parandada juba pikemat aega siis tuleb lahku minna ja tuua kogenum persoon.

                      Kui sa näed ,et olukord ei ole nii hull ehk aitad mul märgata ,mis viitab sellele ,et tegemist oli juhuslike punktikaotustega . Emotsioonide pealt on kerge üle keeda .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Alates 2005 a. kogus esimese ringi 9 vooruga Flora madalaima punktisaagi 2009 a.-l, Tarmo Rüütli, 16 punkti
                        2016 a. hooajal on see rekord Norbert Hurda poolt ületatud, maksimaalne võimalik punktisaak oleks 14 punkti.
                        Loomulikult juhul kui Flora Pärnult lutti ei saa ja 11 punkti peale ei jää.

                        4 järjestikust viiki on Flora uus rekord, 3 järjestikuse viigiga sai Flora hakkama 1995/96 ja 1999 hooaegadel.

                        Meistriliiga järjestikuste viikide rekord on 5 - 1999 TVMK ja 2006 Trans.

                        5 võiduta järjestikust mängu ühel hooajal on 2009 a. rekordi kordamine, tõsi Tarmo Rüütli suutis viiest järjestikusest võiduta mängust välja imeda 2 viiki, Norbert Hurt käimasolevas seerias 4 viiki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kas ma olen midagi maha maganud? Aga vähemalt ma tean nüüd, et fännimälu = 9 mängu (superkopsik + liiga). FILOSOOFist sai "filosoof".
                          Hea tähelepanek, endal jäi see kahe silma vahele Selle pärast ta ei tahtnudki Tammekas jätkata, vist.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Tegelikult ei olnud ka eelmine hooaeg mingit mängulist ilu ega arengut ,kuigi tiitli me võitsime aga pilt oli enam vähem sama . Nüüd on vastased juurde pannud ja lähevad iga mänguga paremaks meie aga viletsamaks .
                            Absoluutselt pole nõus, et eelmine aasta polnud ei mängulist ilu ega arengut. Või ma muidugi ei tea, mida sa ilu all silmas pead, otseselt ilu eest lisapunkte ei anta, efektiivsuse eest ainult.

                            Ja kindlasti pole ma nõus, et Hurt tuleks kohemaid minema saata. Jah, hooaja algus on olnud kehv või isegi väga kehv, aga et siin mingit süvadiagnoosi panna, peaks rohkem telgitagustega kursis olema. Püüdes positiivseks jääda, siis ega kehvemaks enam see olukord minna ka ei saa, saab vaid paremaks.

                            Ja juba kolmandat korda pole sinuga nõus, et konkurentide mäng niivõrd palju paremaks läheb ja meie oma viletsamaks. Ma näen ka nende mängus väga palju vajakajäämisi. Ilmselgelt nagu punktitabel näitab, on meil neid probleeme hetkel rohkem, aga ega midagi üleliigelt hõisata pole kellegil.

                            Iga tagasilöögi korral peatreeneri minema saatmine ei ole pikemas perspektiivis küll eriti rentaabel.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Selles, et mõni suur pärast kaheksat vooru liidrist kaheksa punkti kaugusel on, ei ole miskit kummalist. Aga see, et selleks meeskonnaks on Flora, kelle stardipositsioon oli konkurentidega võrreldes konkurentsitult parim, on väga üllatav. Võis eeldada, et varakevadised voorud on just need, kus Floral on parim võimalus vahe sisse teha. Tegelikult ei ole ka konkurendid mänguliselt kuigi veenvad olnud on, minu klubi on ausaltöeldes enamus kohtumistes üpris mittemidagi ütlevalt mänginud, kuid kevadiste mängude puhul on ainus oluline asi punktid tabelisse kirja saada. Hurda vallandamine hetkel on muidugi täiesti teemast väljas küsimus. Selleks jagab ta klubi presidendina liiga palju ühiseid väärtusi.

                              Kommentaar


                                Hurt on puhas Fergusoni materjal
                                Aga tõsisemal noodil, liiga kaugeleulatuvaid järeldusi kevadmurult ei maksa teha. Flora mängust väljas, teised konkurendid ülikõvad, Tammeka teeb Leicesteri ja Rakvere jääbki peksa saama.
                                Esimene ring on nagunii pooleldi jääpall ja murukasvuaeg nii otseses mõttes, kui kaudses tähenduses ka kõikide meeskondade vormikõverikule viidates. Oli see eelmine aasta ju, kui Kalju alustuseks 10st 10 tegi?! Ma ei tea, mina riputasin neile kullad juba mõttes kaela, aga näe kuidas asi lõppes. Samamoodi võis hooaja keskel üks hetk koguda panuseid sellele, et Pärnu pakib ühe aastaga kotid.
                                Flora pigem tundubki sellise aeglaselt hoogu koguva pundina, kellel oma süsteemi juurutamisel lähebki alguses aega.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X