320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Levadia ebaõnnestumine möödunud aasta välja jätta, siis ei ole me viimasel ajal Euroopas küll häbisse jäänud. Võib ju vaadata asja nii, et ainus mõõdupuu on edu Euroopas, aga tuleb säilitida siiski ka reaalsustaju, kus asuvad teised klubid. See on tore, et meie jalgpall areneb, aga igasuguste Aktobede jms klubide alistamine on hetkel ja on usutavasti ka kümne aasta pärast meie jaoks väga suur saavutus.

    Kommentaar


      UEFA rankingus on Eesti 47ndal kohal. Enam-vähem kohtadest on ainult Armeenia allpool. Meie tippklubid on nõrgad.
      Lisaks tippklubidele on meil ka tabeli teise poole klubid, mis on veel nõrgemad. Mingid arengut nende klubide staatuses pole lähiajal näha.
      Meil on Euroopa üks nõrgemaid "staadionite" täituvusi. Me erutume, kui keskmiselt käib mänge 30 inimest rohkem vaatamas. Me oleme mudas ja ma ei saa aru, miks seda keegi ei julge tunnistada.

      Ma tegelikult ei taha üldse midagi ega kedagi maha teha. Mulle meeldib kohalik vutt ja sellest peab rääkima, arutlema, vaatajatele ja publikule ette tooma, serveerima. Kuid omavahel võiksime siin ikkagi realistid olla. Eesti jalgpall ei ole pealtvaatajatele mõeldud, vaid asjaarmastajatele. Hetkel vähemalt. Ja samamoodi oli see 5, 10 aastat tagasi. See lihtsalt on nii.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Keegi võtab Pohlaku juttu veel tõsiselt? o_0
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          UEFA rankingus on Eesti 47ndal kohal. Enam-vähem kohtadest on ainult Armeenia allpool. Meie tippklubid on nõrgad.
          Lisaks tippklubidele on meil ka tabeli teise poole klubid, mis on veel nõrgemad. Mingid arengut nende klubide staatuses pole lähiajal näha.
          Meil on Euroopa üks nõrgemaid "staadionite" täituvusi. Me erutume, kui keskmiselt käib mänge 30 inimest rohkem vaatamas. Me oleme mudas ja ma ei saa aru, miks seda keegi ei julge tunnistada.

          Ma tegelikult ei taha üldse midagi ega kedagi maha teha. Mulle meeldib kohalik vutt ja sellest peab rääkima, arutlema, vaatajatele ja publikule ette tooma, serveerima. Kuid omavahel võiksime siin ikkagi realistid olla. Eesti jalgpall ei ole pealtvaatajatele mõeldud, vaid asjaarmastajatele. Hetkel vähemalt. Ja samamoodi oli see 5, 10 aastat tagasi. See lihtsalt on nii.
          Jah, sul on õigus, aga tuleb ka väikestest asjadest rõõmu tunda, mis ei tähenda, et olukorraga väga rahul olema peab. Fakt on see, et me oleme tõesti rankingu lõpus nn. mudaliigas, kuid ma ei ole selles küll veendunud, et meie praegused tippklubid meid 5 aasta jooksul kohta viis kõrgemale viia ei suuda.

          Teine asi on muidugi staadioni täituvused ja inimeste huvi, mis ma arvan suhtes kvaliteet väljakul vs fännibaasi tulu on Euroopa kõige viletsam. Paraku on sellel väga oluline roll ka klubide edus. Minu jaoks on juba tore näha, et Soome klubidega suudame mängida kui võrdne võrdsega (jajah treeningmängud, vaadake vahepeal näiteks Soome liigat). Finantsbaaside erinevust ei hakka siinkohal rääkimagi. Fakt on see, et Euroopa liiga 2. ringis saavad meie klubid väga heal juhul vastase, kelle eelarve on 10x meie omadest suurem. On väga keeruline loota, et me sellised satsid kotti peaks panema, sest nende jaoks meile kaotamine on sama, mis meie jaoks kaotamine kääbustele. Paraku elu näitab, et juhtub asju nii ühele kui ka teisele poole ja see ongi sport.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Jah, sul on õigus, aga tuleb ka väikestest asjadest rõõmu tunda, mis ei tähenda, et olukorraga väga rahul olema peab. Fakt on see, et me oleme tõesti rankingu lõpus nn. mudaliigas, kuid ma ei ole selles küll veendunud, et meie praegused tippklubid meid 5 aasta jooksul kohta viis kõrgemale viia ei suuda.

            Teine asi on muidugi staadioni täituvused ja inimeste huvi, mis ma arvan suhtes kvaliteet väljakul vs fännibaasi tulu on Euroopa kõige viletsam. Paraku on sellel väga oluline roll ka klubide edus. Minu jaoks on juba tore näha, et Soome klubidega suudame mängida kui võrdne võrdsega (jajah treeningmängud, vaadake vahepeal näiteks Soome liigat). Finantsbaaside erinevust ei hakka siinkohal rääkimagi. Fakt on see, et Euroopa liiga 2. ringis saavad meie klubid väga heal juhul vastase, kelle eelarve on 10x meie omadest suurem. On väga keeruline loota, et me sellised satsid kotti peaks panema, sest nende jaoks meile kaotamine on sama, mis meie jaoks kaotamine kääbustele. Paraku elu näitab, et juhtub asju nii ühele kui ka teisele poole ja see ongi sport.
            Mis ahvatlusega Te veaksite rahva teisipäeva õhtul, peala rasket tööpäeva staadionile külmetama? Sinna ei vea inimesi isegi tippmäng.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Mis ahvatlusega Te veaksite rahva teisipäeva õhtul, peala rasket tööpäeva staadionile külmetama? Sinna ei vea inimesi isegi tippmäng.
              Eks igaühel siin foorumis on oma asjad, mille üle jauratakse, aga...

              märtsis on külm
              suvel veedan aega rannas
              argipäeval olen tööpäevast väsinud
              nädalavahetusel lähen maale

              ehk siis millal?

              Kommentaar


                Ma ei tea kuidas teistele, kuid minu jaoks on peale tööd ideaalne aeg mänguks. Tavainimene saab myfitnessis käia, kuid vutti vaatama minemiseks on väsinud? Nädalavahetused on juba muud asjad ju. Pereüritused ja muu säärane. Ja Mario välja toodud asjad,et kaks mängu kell 19:00. Arenal saaks ju mängida kell 21:00 või lausa 21:30.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma ei tea kuidas teistele, kuid minu jaoks on peale tööd ideaalne aeg mänguks. Tavainimene saab myfitnessis käia, kuid vutti vaatama minemiseks on väsinud? Nädalavahetused on juba muud asjad ju. Pereüritused ja muu säärane. Ja Mario välja toodud asjad,et kaks mängu kell 19:00. Arenal saaks ju mängida kell 21:00 või lausa 21:30.
                  võiks proovida öövutti mängida, näiteks kell 3 öösel
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Saab CL-i Ukrainas 21:45 mängida, saame meie oma koduliigat 21:00 kah mängida.

                    Kommentaar


                      Kuna Infoneti ja Kalju järgmine mäng on laupäeval, siis võiks nende teispäevane mäng näiteks komapäeval olla? Oleksidki kõik rahul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas peters Vaata postitust
                        Kuna Infoneti ja Kalju järgmine mäng on laupäeval, siis võiks nende teispäevane mäng näiteks komapäeval olla? Oleksidki kõik rahul.
                        Või siis Flora - Levadia esmaspäeval. Igal juhul jääks kaks täiesti vaba päeva. Ei kujuta ette, miks kalender nii koostati, et ootaks huviga EJL-i kommentaari, miks selline otsus.

                        Kommentaar


                          juunis peaaegu koduneliiga olematu.

                          Kommentaar


                            selleks, et inimesed platsi äärde tuleks, peaks neile ikkagi klubi korda minema. niisama asja eest takka võib ju vahel tore olla, aga pigem leiab muidki tegevusi. seda neile ette heita küll ei maksa. ja otseselt liiga taset see ka ei näita. meie jalgpalliklubidel lihtsalt ei ole sidet elanikkonnaga ja süüdi on selles nõukogude aeg. siin foorumiski on ju rohkem suurliigade wannabe fänne. korvpallis olid asjad teisiti ja huvilised on jätkuvalt olemas, ehkki euroopas ja balti liigaski saadakse enamasti kolakat. ei kujuta ette, kas ja millal jalgpallis olukord üldse paremaks läheb. praegusel ajal on klubidel sidet inimestega keerulisem tekitada kui näiteks saja aasta eest, kui asi oli uus ja alternatiive vähem. jalgpallifännide maine pole ka teab mis kiita.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              jalgpallifännide maine pole ka teab mis kiita.
                              No vabandust, aga siin Eestis pole sellest mainest küll mõtet eriti rääkida. Rohkem vaadatakse imelikult, et sa ÜLDSE Eesti jalgpalli fännad. No nagu teiselt planeedilt või nii.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                No vabandust, aga siin Eestis pole sellest mainest küll mõtet eriti rääkida. Rohkem vaadatakse imelikult, et sa ÜLDSE Eesti jalgpalli fännad. No nagu teiselt planeedilt või nii.
                                See on tõde. Mulle ka eesti sõbrad küsid mitu korda: aga miks eesti jalgpalli jälgid???
                                Teise nurga poolt jah, hakkasin ka enda käest küsima: miks seda teen?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X