320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Mine trolli mujal.



    Pelle puhul, kes vähegi selle mehega kokkupuutunud, teab räägita, et tegu on väga pädeva mehega! Nagu isa suust kukkunud
    Oma arvamus jagamine on trollimine? Ma olen alati arvanud et Levadia on edukam klubi, punkt.
    Sa pigem otsid probleeme kokku aeg. Lihtsalt ignore and be happy, Raiko.

    Kommentaar


      Angelo point tundub olevat, et kuna Levadia on parem kui Flora, siis ei tohi Flora kohta "võimas" öelda vms Kaunis vildakas loogika.

      Kommentaar


        Kui ma seda uudist lugesin, siis mõtlesin foorumisse tulles, et võin mürki võtta, et siin teemas on ericbana ja angelo mitte midagi ütlevad kommentaarid. Ei pidanud pettuma.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Kui ma seda uudist lugesin, siis mõtlesin foorumisse tulles, et võin mürki võtta, et siin teemas on ericbana ja angelo mitte midagi ütlevad kommentaarid. Ei pidanud pettuma.
          Tegelt uudise kohta mul pole palju kommenteerida ja ma ei oleks mitta midagi kommenteerinud (ja ei kommenteeri).
          Lihtsalt vaidlesin vastu Flora võimsa klub'ina ja andsin põhjust. Kui kellegil ei meeldi mida mina arvan, ma ei saa seda parandata.

          Kommentaar


            Lihtsalt vaidlesin vastu Flora võimsa klub'ina ja andsin põhjust. Kui kellegil ei meeldi mida mina arvan, ma ei saa seda parandata.
            Vähemalt nö ajalooliselt on Flora kahtlemata Eesti mõistes võimas klubi. Sealt algas Eesti profijalgpall, kogu eesti jalgpalli ülesehitamine ja tõsisem noortetöö pluss Lilleküla kompleks.

            Kommentaar


              Enamus unistab ju Maardu põllu peal mängimisest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Vähemalt nö ajalooliselt on Flora kahtlemata Eesti mõistes võimas klubi. Sealt algas Eesti profijalgpall, kogu eesti jalgpalli ülesehitamine ja tõsisem noortetöö pluss Lilleküla kompleks.
                Täpsustaks, sealt algas eestikeelse ja meelse jalgpalli ülesehitamine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Jah, muidugi, Kapten Obvious Aga siis Levadia, võrreldes, on võimsam minu arvates: ainult 2 tiitli vahem, aga lühikesem ajal ML's ja palju edukam euro seiklused.
                  Ks keegi on Levadia välistanud? Või tohib ühes riigis ainult üks "võimas" klubi olla? Ega Itaalias ka peale Juve vist kedagi teist ole?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeMarx
                    Pelle puhul, kes vähegi selle mehega kokkupuutunud, teab räägita, et tegu on väga pädeva mehega! Nagu isa suust kukkunud
                    Siis on selge miks ta Kuressaare ridades mängides Tammeka fännidega pärast mängu ülbamas käis. Ikkagi isa suust kukkunud.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Vähemalt nö ajalooliselt on Flora kahtlemata Eesti mõistes võimas klubi. Sealt algas Eesti profijalgpall, kogu eesti jalgpalli ülesehitamine ja tõsisem noortetöö pluss Lilleküla kompleks.
                      Kellele kuidas. Minu arvates oleks ilma Aivar Pohlakuta meie jalgpall palju paremini ja edukamalt arenenud. Tegelikult võiks küsida, kuhu see eesti jalgpall 25 aastaga arenenud on? Kas näiteks 50-100 vaatajat meistriliiga mängul on (taand)areng? Kas meie areng on toimunud tänu Pohlakule või hoopis tema kiuste?
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Kellele kuidas. Minu arvates oleks ilma Aivar Pohlakuta meie jalgpall palju paremini ja edukamalt arenenud. Tegelikult võiks küsida, kuhu see eesti jalgpall 25 aastaga arenenud on? Kas näiteks 50-100 vaatajat meistriliiga mängul on (taand)areng? Kas meie areng on toimunud tänu Pohlakule või hoopis tema kiuste?
                        Too mõni argument ka oma teise lause asjus. Mina näiteks väidan, et ilma Pohlakuta oleks suure tõenäosusega vutt samas seisus nagu on meie hoki.
                        Tegelikult ma muidugi arvan, et sa ei tea Eesti jalgpalli lähiajaloost mitte midagi. Võta kasvõi Läti, Leedu ja Eesti jalgpall veerand sajandit tagasi. Zhalgiris võitis kas 87 või 88 aastal N. Liidu kõrgliigas pronksi, Daugava mängis stabiilselt esiliigas pluss mitu meeskonda teises liigas, meil oli vaid teises liigas mängiv Sport. Kümnekonna aastaga tehti see vahe tasa. Ja see oli suuresti Pohlaku ja Flora teene. See on fakt. Kui ei nõustu - vaidle vastu. Aga argumenteeritult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                          Kellele kuidas. Minu arvates oleks ilma Aivar Pohlakuta meie jalgpall palju paremini ja edukamalt arenenud. Tegelikult võiks küsida, kuhu see eesti jalgpall 25 aastaga arenenud on? Kas näiteks 50-100 vaatajat meistriliiga mängul on (taand)areng? Kas meie areng on toimunud tänu Pohlakule või hoopis tema kiuste?
                          Oleks nagu Lätis. Seal on Sinu arust vist kõik palju hiilgavam.

                          Kommentaar


                            Läti-Eesti maavõstlused: mänge 52, võite 9, viike 19, kaotusi 26. Pärast 92 aastat on Eesti võitnud Lätit 1 korral, see oli 11 aastat tagasi. Kiire pilguheit rohkem ei haaranud. Parandage kui eksin. https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_..._mängude_loend

                            Balti liiga: https://et.wikipedia.org/wiki/Balti_liiga_(jalgpall)

                            Läti koondis on mänginud EM-l.

                            Millest te räägite härrased? Kas te tõesti tõemeeli väidate, et ilma Pohlakuta saaksime Lätilt stabiilselt 0-5 pähe? Ja mina tahaks kah teada argumenteeritud fakte, kuidas see vahe siis tänu Pohlakule tasa tehti? Aga ma vast rohkem ei sega teie mõnusat unelmat kuidas kumiir on meie jalgpalli viinud uutesse kõrgustesse. Suvaline Soonik oleks sama suutnud...ma siiski möönan, et ma võin eksida, aga nii ma arvan. Pealegi olete kindlasti eesti jalgpalliga rohkem seotud kui mina. Minu vaade on puhtalt kõrvalvaataja pilk. Ja selle pilguga mulle tundub, et sõnu ja vahtu on palju, aga tegusid vähe. Liigat igatahes ei suuda Te rahvale müüa juba 25 aastat. Mina käin Tammeka mänge tihti vaatamas, mulle pole vaja liigat müüa.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              No kõike ei saa ainult tulemustele taandada. Mäletan neid 90-ndaid kui siingi mõni rääkis, et Eestis peaks Läti eeskujul kõigile vene keelsetele hoobilt kodakondsuse andma ja koondisesse kaasama. Eesti valis teise tee (loomulikult polnud see ainult Pohlaku teene, aga Flora ja Pohlak ikkagi RAHVUSkoondise eestvedajad olid).

                              Lätis pole vist siiani "rahvuskoondis" etniliste lätlaste hulgas eriti populaarne ja seda peetakse siiani rohkem venelaste alaks. Võib olla nüüd midagi on muutunud, aga 3-4 aastat tagasi oli see küll nii nagu 90-ndatelgi. Ja Läti liigast ei ole mõtet üldse eriti rääkida, seal vist ei möödu ükski aasta enam mingi skandaalita.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                Liigat igatahes ei suuda Te rahvale müüa juba 25 aastat.
                                Kuna sa ka esimeses postituses vihjasid meistriliiga publikunumbritele, siis ega siin peavad eelkõige töö ära tegema klubid ise. Ja ütleme, et seda tööd publikunumbrite kasvatamiseks on tegema hakatud alles viimastel aastatel, enne seda valitses sügav pohhuism a la TVMK ja Sedin: Fänne meil pole ja ei tule. Ega keegi ei pingutanudki selle nimel eriti.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X