320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah. Lojaalsemaid,kirglikumaid ja positiivsemaid fänne annab mitte ainult Euroopast vaid maailma klubivutist otsida. Vaid nende suure rivaali Rangersi fännid pääsevad lähedale. Iseasi kui suur kontingent Bhoysi fänne siia tuleks kuid arvestades aastaaega võiks ehk nii 500 ringis neid reisida, mis oleks turgutus Vanalinna pubidele ja söögikohtadele.

    Ilmselt saavad peatuspaikadeks Iiri pubid nagu Mad Murphy, Dubliner vms, sest vaatamata juriidilisele kehale on see 100 % Iiri rahvusklubi, osa nende kultuurist.

    Stiilinäide, mida võiks oodata 12-13 juulil juhul kui Flora Gibraltari meistriga hakkama saaks.

    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Ohhoo! Võimalik, et sel suvel tuleb kaaluda staadionile minekut kui Gibraltarist jagu saadakse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        No nii Sen istub vist ühe poolaja ühes,teise teises sektoris!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Kommentaar


            vaatasin ka just livescore`st et selline mäng täna olnud
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.
                +1
                Flora seniste eurotulemuste valguses oleks IGA võit, sh. ka Gibraltari satsi üle suur saavutus. Seepärast ärge hakake veel laskmata karu nahka jagama
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.
                  +1
                  Flora seniste eurotulemuste valguses oleks IGA võit, sh. ka Gibraltari satsi üle suur saavutus. Seepärast ärge hakake veel laskmata karu nahka jagama
                  Millal Flora üldse viimati esimesest ringist edasi pääses?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Millal Flora üldse viimati esimesest ringist edasi pääses?
                    Korduvalt siit foorumist läbi käinud: üks ja ainus kord - 2006

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sosku Vaata postitust
                      Korduvalt siit foorumist läbi käinud: üks ja ainus kord - 2006
                      Ja mina olin parasjagu James Browni konsal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.
                        Ei oska küll Gibraltari liiga taset kommenteerida, kuid antud võistkond läbis turniiri 1 viigi ja 1 kaotusega. Järjest enam mulle tundub, et Flora ei ole üldse favoriit teisipäeval.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          lisaks peab arvestama halvemat loosi, teine mäng (ja võimalik lisaaeg?) ju võõrsil. kus võib praegusel ajal väga vabalt olla mingi +30C varjus... isegi kui kodus võita a la 2:0, ei pruugi sellest piisata.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Ehk lihtne pole aga ma küll see katastroofiline seis ma veel ei näe. Muidugi Flora peaks korralikult esitama ja võitma Teisipäeval (minu hinnangul 3-0 oleks õige tulemus millega Gibraltari reisima), aga mingi ettenutmine pole vaja.

                            Kommentaar


                              +1
                              ette nutta pole tõesti vaja.
                              küll aga oleks vaja selgelt defineerida ootused, et asi saaks juba kohe kodus lahenduse selle paari jaoks. 3:0 on minu meelest ka piisavalt selge sott

                              võidud a la 1:0 või 2:1 - on jama, ja oleks väga vale sellise skooriga seisu hoidma hakata.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Huvitav, kas Gibraltari liigast mingitki liikuvat pilti skautimiseks olemas on või tuleb päris pimesi nende vastu astuda? Isiklikult ei oska selle liiga või konkreetselt selle klubi tugevust küll kuidagi hinnata.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X