320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      vaatasin ka just livescore`st et selline mäng täna olnud
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.
          +1
          Flora seniste eurotulemuste valguses oleks IGA võit, sh. ka Gibraltari satsi üle suur saavutus. Seepärast ärge hakake veel laskmata karu nahka jagama
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.
            +1
            Flora seniste eurotulemuste valguses oleks IGA võit, sh. ka Gibraltari satsi üle suur saavutus. Seepärast ärge hakake veel laskmata karu nahka jagama
            Millal Flora üldse viimati esimesest ringist edasi pääses?
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              Millal Flora üldse viimati esimesest ringist edasi pääses?
              Korduvalt siit foorumist läbi käinud: üks ja ainus kord - 2006

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Korduvalt siit foorumist läbi käinud: üks ja ainus kord - 2006
                Ja mina olin parasjagu James Browni konsal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Flora vastane on üleminekuakna jooksul täiendanud end kahe viimati Segunda B-s täitsa korralikku statistikat näitava mängijaga. Mulle tundub, et Eestis veidi alahinnatakse Gibraltari jalgpalli, mis ei tähenda muidugi, et esimese eelringi mitte läbimine ei oleks täielik põrumine.
                  Ei oska küll Gibraltari liiga taset kommenteerida, kuid antud võistkond läbis turniiri 1 viigi ja 1 kaotusega. Järjest enam mulle tundub, et Flora ei ole üldse favoriit teisipäeval.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    lisaks peab arvestama halvemat loosi, teine mäng (ja võimalik lisaaeg?) ju võõrsil. kus võib praegusel ajal väga vabalt olla mingi +30C varjus... isegi kui kodus võita a la 2:0, ei pruugi sellest piisata.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Ehk lihtne pole aga ma küll see katastroofiline seis ma veel ei näe. Muidugi Flora peaks korralikult esitama ja võitma Teisipäeval (minu hinnangul 3-0 oleks õige tulemus millega Gibraltari reisima), aga mingi ettenutmine pole vaja.

                      Kommentaar


                        +1
                        ette nutta pole tõesti vaja.
                        küll aga oleks vaja selgelt defineerida ootused, et asi saaks juba kohe kodus lahenduse selle paari jaoks. 3:0 on minu meelest ka piisavalt selge sott

                        võidud a la 1:0 või 2:1 - on jama, ja oleks väga vale sellise skooriga seisu hoidma hakata.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Huvitav, kas Gibraltari liigast mingitki liikuvat pilti skautimiseks olemas on või tuleb päris pimesi nende vastu astuda? Isiklikult ei oska selle liiga või konkreetselt selle klubi tugevust küll kuidagi hinnata.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Huvitav, kas Gibraltari liigast mingitki liikuvat pilti skautimiseks olemas on või tuleb päris pimesi nende vastu astuda? Isiklikult ei oska selle liiga või konkreetselt selle klubi tugevust küll kuidagi hinnata.
                            Vaata end hulluks: https://www.youtube.com/channel/UC-W...kbSMEkg/videos
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Huvitav, kas Gibraltari liigast mingitki liikuvat pilti skautimiseks olemas on või tuleb päris pimesi nende vastu astuda? Isiklikult ei oska selle liiga või konkreetselt selle klubi tugevust küll kuidagi hinnata.
                              pane youtube`i gibraltar premier ligue ja tuleb mis mühinal
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                No siis vähemalt ei jää skautimisinfo puudulikuks.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X