320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    va.Ratnikov kas sa tõesti usud ka,et Pelle määrab klubile uue treeneri.Üks ikka määrab,teine kinnitab nii on hetkel siiski.

    Kommentaar


      va. Ööö - määrab oma käskkirjaga ametisse kindlasti FC Flora president ehk Pelle Pohlak. Kui ta küsib nõu otsuse langetamise protsessis inimeselt kellel on antud valdkonnas palju rohkem kogemusi, siis on ju ok. Lisaks sellele, ei näe põhjust miks ei või olla Pellele ja Aivaril erinevad arvamused FCF edasise arengustrateegia küsimustes....

      Ja kui see uus treener viib FCF mängijad uuele kõrgemale tasemele, siis ei tohiks ju küsimusi tekkida miks FCF mängijad said koondisesse kutsutud vms....

      Kommentaar


        ja üldiselt,mul suva mis seal pereklubis toimub aga muretsema paneb,et see perefirma omistab kogu eesti jalgpalli.Ja siin on minujaoks väga suur ohu märk.

        Kommentaar


          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          ja üldiselt,mul suva mis seal pereklubis toimub aga muretsema paneb,et see perefirma omistab kogu eesti jalgpalli.Ja siin on minujaoks väga suur ohu märk.
          Mingi näpu otsast väljaimetud vandenõu teooria.... 25 aastat polnud mingit omistamist toimunud ja nüüd õige aeg käes või?

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Mingi näpu otsast väljaimetud vandenõu teooria.... 25 aastat polnud mingit omistamist toimunud ja nüüd õige aeg käes või?
            Koguaeg on teema õhus olnud...

            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              See omistamine ja omastamine ongi 26a.toimunud.Aga tundub,et su poisid on mingi farmklubi staatuse saanud.Vabanda kui eksisin.

              Kommentaar


                Huvitav artikkel, ent selle lõpus EJL'i selgitus on see mis paneb kõik punktid i peale... Reklaami osas seal tõesti huvitav küsimus - aga miks ntx Levadia ei müü? Ei müü sest ei viitsi tegeleda/pole sidemeid/spetsialiste jne. Reklaamiraha Aivar võinuks ju endale jätta, aga investeeris klubisse - milles probleem?

                Mis poistest, hr Ööö, jutt on? Ei saanud üldse aru Seega vabandan, kuna eksisid

                Kommentaar


                  Va.Ratnikov milleks ma seda jahun.Aasta oli 90-ndad,kui 2 sinusugust vihast lastetreenerit ajasid oma asja ja olid meeletult asjasse pühendunud.Medaleid tuli iga aasta.Aga siis ühel hetkel tuli ainus,pani rahapataka nina ette ja lausus need poisid on nüüd minu süsteemis ja teie pange suud lukku.Nii lihtne see ongi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Huvitav artikkel, ent selle lõpus EJL'i selgitus on see mis paneb kõik punktid i peale... Reklaami osas seal tõesti huvitav küsimus - aga miks ntx Levadia ei müü? Ei müü sest ei viitsi tegeleda/pole sidemeid/spetsialiste jne. Reklaamiraha Aivar võinuks ju endale jätta, aga investeeris klubisse - milles probleem?

                    Mis poistest, hr Ööö, jutt on? Ei saanud üldse aru Seega vabandan, kuna eksisid
                    ööö-l on mingid probleemid ja keegi peab ju süüdi olema. Kui Florat poleks, siis tuleks too välja mõelda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Va.Ratnikov milleks ma seda jahun.Aasta oli 90-ndad,kui 2 sinusugust vihast lastetreenerit ajasid oma asja ja olid meeletult asjasse pühendunud.Medaleid tuli iga aasta.Aga siis ühel hetkel tuli ainus,pani rahapataka nina ette ja lausus need poisid on nüüd minu süsteemis ja teie pange suud lukku.Nii lihtne see ongi.
                      No omistamine ja omastamine on siiski muud mõisted kui ost-müük. Ta ei varastanud ega neid pantvangi võtnud - raha oli ju makstud - kui mängijad poleks tahtnud siis oleks sinna vana klubi juurde jäänud. Ausalt öelda, et kuna ma kõiki detaile ei tea, siis spekuleerida kas äkki mängijad ise tahtsid süsteemiga liituda jne.... Samas Floras 90ndatel oli tõesti palju parem süsteem kasvamiseks

                      Ühesõnaga ma küünalt käes ei hoidnud tol ajaloolisel hetkel seega pole õigust kuidagi midagi arvata - selleks peaks ka teist poolt ära kuulama

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Tead, ma oleks veidi rohkem sellisel arvamusel ka olnud et "taandus/lahkus", aga kuna ta ise teatas, et tuli indikaator klubi poolt siis pigem natuke kingasaamise lõhna on, aga ei hakka pisiasjade kallal siin midagi toimetama - läks ja läks - vanasti üldse ohvitserid pärast äpradust kuuli pähe endale lasid.... teised temporad ja teised morad, mes chers amis
                        Täpselt.

                        Flora: Norbert, arvame et sa peaksid tagasi astuma
                        Norbert: Oooook!

                        Võibolla niimoodi mulgimehele on selgem. Järgmiseks, teen pilti.

                        Kommentaar


                          Va Jaan95,ole nüüd rahulik.Ma räägin ajast,kui sina veel mänge ei külastanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Va Jaan95,ole nüüd rahulik.Ma räägin ajast,kui sina veel mänge ei külastanud.
                            Kokku võttes:

                            Rikkus piiri vene MIG - on see Pohlaku intriig
                            Jättis Borni maha Stig - on taas Pohlaku intriig

                            loodan, et Aivar ei solvu sellele humoorikale luuleekspromdile

                            Kommentaar


                              Ja Jaan95,miks ma Ratnikoviga siin hetkel suhtlen on see,et ta ajab õiget asja.Ta kasvatab lapsi oma klubis ja see on suur asi.See et õlleklaasiga tribüünil jaurata see on teineasi.Nii lihtne see ongi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                Ja Jaan95,miks ma Ratnikoviga siin hetkel suhtlen on see,et ta ajab õiget asja.Ta kasvatab lapsi oma klubis ja see on suur asi.See et õlleklaasiga tribüünil jaurata see on teineasi.Nii lihtne see ongi.
                                Ma tarbin õllet väga harva. Lisaks ei piirdu ma esinduse mängudega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X