320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    Nii armas ,et sina Pavlik Morosov ka siia lõpuks jõudsid...
    mis imelik agenda siin mõnel on vanu vene pätte siin reklaamida....
    katsu kuidagi oma mineviku deemonitest lahti saada.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Aga mis sel vahet on, et kas lasti lahti või astus tagasi. Fakt on see,et Flora peab uue treeneri määrama.
      Rahaliselt, kui astud tagasi klubi ei peaks sulle ülejaanud palka lepingu järgi maksta, vastupidi kui klubi vallandab sind peaks. Või Eestis mingi treenerilepingut ei teeks?

      Kommentaar


        ma pean ka oma nördimust avalikult väljendama. just pesin Celticu salli puhtaks...
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas tudeng Vaata postitust
          siiralt loodan, et see oli Pelle, kes otsuse tegi. Ja pole eriline patt, kui Aivariga enne nõu pidas.

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            siiralt loodan, et see oli Pelle, kes otsuse tegi. Ja pole eriline patt, kui Aivariga enne nõu pidas.
            Tegelt pole ju väga vahet kes see otsuse tegi, oluline on see et uut treenerit vaja neil. Usutavasti ka lepingut ei lõpetatud. Norbert jätkab lihtsalt muude asjadega klubis.

            Kommentaar


              Mis seal vahet, kes otsuse tegi. Küsimus on, et kes võiks uueks peatreeneriks saada?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Mis seal vahet, kes otsuse tegi. Küsimus on, et kes võiks uueks peatreeneriks saada?
                Pole palju variante:

                a) Kristal - võitjavaimuga treener, maksimalist, kui vaja saab poistele jalaga persse virutada... oma inimene, PRO-litsensiga treener, kogemustega, kuidas eurotasside järgmisse vooru jõuda. Tõenäosus - 70%

                b) välismaalane - pole välistatud, et isegi Pehrsson. Tõenäosus 15%

                Henn (vähemalt hooaja lõpuni) 5%
                keegi muu välismaalane 5%
                Prins 2%
                Bondarenko, Rooba ja ülejäänud koos 3%

                Kommentaar


                  Teades flora filosoofiat siis Prins ja Kristal peaksid olema välistatud.
                  Vaevalt,et visatakse viimaste aastate töö maha ja hakatakse muuta ja taaskord uut stiili juurutama.

                  Mina isiklikult näen ainult 3-4 mõisltikku kandidaati kas siis hooaja lõpuni või lausa pikemas perpektiivis või siis lausa pikemalt.

                  Need treenerid kes võiksid üle võtta on siis - Voolaid, Kivisild, Ustritski või Henn.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Teades flora filosoofiat siis Prins ja Kristal peaksid olema välistatud.
                    Vaevalt,et visatakse viimaste aastate töö maha ja hakatakse muuta ja taaskord uut stiili juurutama.

                    Mina isiklikult näen ainult 3-4 mõisltikku kandidaati kas siis hooaja lõpuni või lausa pikemas perpektiivis või siis lausa pikemalt.

                    Need treenerid kes võiksid üle võtta on siis - Voolaid, Kivisild, Ustritski või Henn.
                    Miks Sa välistad Martin Reimi . Minu meelest ainus võimalik kandidaat !!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Teades flora filosoofiat siis Prins ja Kristal peaksid olema välistatud.
                      Vaevalt,et visatakse viimaste aastate töö maha ja hakatakse muuta ja taaskord uut stiili juurutama.

                      Mina isiklikult näen ainult 3-4 mõisltikku kandidaati kas siis hooaja lõpuni või lausa pikemas perpektiivis või siis lausa pikemalt.

                      Need treenerid kes võiksid üle võtta on siis - Voolaid, Kivisild, Ustritski või Henn.
                      Selles suhtes nõus et Prins ja Kristal on välistatud arvestades satsi , neil ei ole sellele satsile midagi anda , samas Henn on ka kandidaadina komöödia , ta ei suuda punti seda samuti edasi arendada . Ta on ise veel alles laps .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                        Selles suhtes nõus et Prins ja Kristal on välistatud arvestades satsi , neil ei ole sellele satsile midagi anda , samas Henn on ka kandidaadina komöödia , ta ei suuda punti seda samuti edasi arendada . Ta on ise veel alles laps .
                        miks pole midagi anda? meeskonnal pole motivatsiooni - Prins ja Kristal on head motiveerijad - anda neil kindlasti on, vähemalt mõnele jalaga persse, et ärkaks taas isu mängu järele...

                        Reim on Hurt 2.0...... Lisaks kui jääb Hurt tiimi juurde siis pmst tuleb filosoofiat topelt.... Ning polnud vist Flora ajaloos juhtunud, et üks ja sama treener pidi peale Florast lahkumist taas tüüri ette asuma.... v.a. Rüütli 2000 ja 2009, aga nood olid mu arvates pigem hädaolukorrad.....

                        Kommentaar


                          Tarmo Rüütli tagasi pukki?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marts Vaata postitust
                            Tarmo Rüütli tagasi pukki?
                            No see oleks taas nagu 2000 ja 2009 - ajutine valitsus Mina isiklikult valiksin Kristali: noor,ambitsioonikas, vaba..... Selles suhtes, et selle Ida-Viru kuraatori roll talle ei sobivat.... Ta peab treener olema, mitte mingi pulmakindral

                            Kommentaar


                              äkki Poom.

                              Kommentaar


                                kuna tee pidi ju õige olema, siis vaevalt, et poom, mõni aeg tagasi just kritiseeris flora stiili, et liidreid pole justkui tarvis ja arvas, et ikka igas tiimis peavad olema selged iseloomuga mehed sees. nii et ei usu ma seda võimalust. pigem vb siin see Pärnpuu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X