320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatsin viimast Flora mängu telest.See,et statal vähe rahvast oli ei riivanud nii palju silma,kui see,et ühe värava taga seisis traktor.DDRis oli kunagi selline klubi ja sinna ta oleks ehk sobinud.

    Kommentaar


      Flora U19 rekordiline 9:0 võit Tulevik II üle on tühistatud.
      Põhjuseks, et Ott Heinsoo ei omanud mänguõigust.
      Miks?
      Mängis ta ju eelnevas viies liigamängus.
      Liiga palju mängis või?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Flora U19 rekordiline 9:0 võit Tulevik II üle on tühistatud.
        Põhjuseks, et Ott Heinsoo ei omanud mänguõigust.
        Miks?
        Mängis ta ju eelnevas neljas mängus.
        Ehk võib siin mingi seos olla noormängijatele seatud mänguminutite piiranguga?
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Ehk võib siin mingi seos olla noormängijatele seatud mänguminutite piiranguga?
          Kui ma õigesti aru saan, siis rikuti suht tobedat reeglit.
          18 a. mängija Heinsoo, kes on registreeritud noorteliiga u-19 meeskonda ei tohi mängida poolel hooajal üle viie mängu Esiliiga B u-19 meeskonnas, samas kui teised 18 aastased ja nooremad, kes on regatud, võivad.
          Keda see reegel kaitseb?

          Kommentaar


            Teen natukene pattu ja jagan ühte tasulist sakala artiklit.

            Kõigist peatreeneritest saavad kunagi endised

            Kommentaar


              Palun seletage veel kuidas Baranov on liiga parimadete kaitsijate hulgas, see kuidas lasi Kabaev lahti onnikka lubamatu tema 'tasemel'. Eesti oma Andrea Ranocchia.

              Kommentaar


                Algselt postitas samoot
                flora on siis tiitliv6itluses v2ljas ja syydistada pole selles mitte kedagi muud kui klubi 'filosoofiat'. t2iskasvanud mehi koheldakse nagu lapsi. kantakse k2tel ja puputatakse aga tulemuse eest keegi ei vastuta. hurt v6eti maha viimases h2das kui oli 10000% selge et filosoof on peatreenerina l2bikukkunud ja arbeiterile anti kantseldada kamp tattnokki sekka m6ne veteraniga kes ei oska otsustavatel hetkedel muud teha kui end t2is lasta.
                Eesti meistritiitel, tipneri karika ja superkarika võit = l2bikukkumine, hmm, ok

                Kommentaar


                  Algselt postitas samoot
                  t2nase h2biv22rselt 2raantud m2nguga t6estasid need mehed et flora v2rvid ei loe neile midagi. f2nnid ei loe neile midagi.
                  nad k2ivad floras t66l. ja punkt.
                  Löödud mehi oli tegelikult täna Lillekülas näha küll.



                  Lisatud failid
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Aasta kõige rumalam postitus. Palju õnne, samoot.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Nende kevadiste kullakaelariputajate postitusi on päris huvitav lugeda.Alustades Järvelaga õhtulehest

                      Kommentaar


                        Vasta kõigepealt LeeMarxi küsimusele, mismoodi eelmisel aastal meistriks ja tänavu karikavõitjaks tuldi, kui meeskond on "kuus aastat kaotama õppinud". Siis võib edasi arutada.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Teema on huvitav ja kahtlemata arutamist väärt. Samas lähened sa sellele mingi arusaamatuks jääva agressiivsusega ja paned oma hüpoteesi "tõestuseks" kirja sulaselgeid valesid, nagu oleks Flora mängijatel võitmisest ükskõik või nagu poleks viimase kuue aasta jooksul üldse mitte midagi võidetud. Tee ise ots lahti mõistliku jutuga, küll siis tuleb samasugust ka vastu. Praegu alustasid räuskamisega ja siis imestad, miks sind ei taheta mõista.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas samoot
                            valitud tee n6rkus konkurentidega v6rreldes

                            huvitav, milles see seisneb?
                            end. Levadia mängijate Kruglovi ja Dmitrjevi meelitamises Infonetti,
                            mis on viimas sinna ka meistritiitlit?
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas samoot
                              minu stiil v stiilitus on siin t2iesti ebaoluline sest kysimused on ja j22b samaks yksk6ik kuidas seda serveerida.
                              miks flora laguneb t2htsatel hetkedel. ja miks flora laugneb perioodiliselt?
                              v6tttes arvesse taust systeemi ja seda kuidas asju teahkse.
                              - treenereid vahetatakse harva. neile antakse aega.
                              - meeskonna komlpekteerimine on l2bim6eldud ei tehta kiirustatud otsuseid.
                              - ressurss ja tingimused on v6reldamatud konkurentidega.
                              - saadake justkui kokku korralik meeskond ja ikka ja j2lle tuleb t6deda et kyna on l6hki. igal aastal seistakse tee lahkmel. ja siis jutlustatakse j2rjepidevust. kus se loogika on?
                              mina ei oska seda muuga seletada kui kokku kogutud typaaside j2rje pideva suutmatusega meeskonnana funktsioneerida. kui siia k6rvale panna jutt mida aastaid seletatakse ehk k6ik see pehmete v22rtuste m6ga siis ei ole raske j2reldada et viltu on asjad fundamentaalses plaanis ja sealt edasi keerab 2ra flora m2ngijate m6tte maailm.
                              flora on hooaeg hooaja j2rel paberil k6ige tugevam meeskond. hooaeg hooaja j2rel p6rutakse. ja 2rge hakake j2lle mulle hurda poolkogemata v6idetud tiitlist v6i superkarikatest r22kima. fakt on et flora on teist korda lyhikese aja jooksul eurokohast ilma j22mise l2vel. kui see ei n2ita valitud tee n6rkus konkurentidega v6rreldes siis ma ei tea...
                              ja kusjuures pole ju vaja filosoofiast loobuda. on vaja parandada neid nyansse milles j22dakse alla asju palju lihtsa koelisemalt ja robustsemalt ajavatele rivaalidele. miks seda ei tehta vaid peaga myyri pekstakse mina aru ei saa.
                              v6itjamentaliteeti on vaja kasvatada ja koorida meestest maha teadmine et nad ei vastuta kellegi muu kui ise enda ees. mina pole 6elnud et nad ei taha v6ita. nad ei oska kaotada! sest nad ei oska kaotustest viha uuteks v6itudeks ammutada vaid lgunetakse l6puni 2ra ja siis lapitakse ennast j2lle nullist kokku aga aeg kulub ja konkurendid ei maga.
                              kui flor laup2eval leva vastu v6itu ei saa siis mul on kuri tunne tuleviku osaks. et ohvriks tuakse treenerid ja meeskonnas j2tkavad frolofid ja jyrgnesonid ja sleinid ja allikud sest nad on head iniemsed. kui nii l2heb siis flora l2hi aastatel enam tiitleid ei v6ta ja eurokohalt v2lja j2misega tuleb harjuma hakata kui reaaaalsusega.
                              f2nnidest on kahju. publikust on kahju. ja varem v hiljem hakkavad inimesed jalgadega h22letama.
                              Liiga pessimistlik lähenemine. Kõik konkurendid tugevdavad aasta-aastalt meeskonda leegionäridega, Flora aga üritab mängijate arenguga teiste uuendusi ületada. Millegipärast ebaõnnestus tänavu hooaja esimene pool ja ei õnnestunudki seda hiljem heastada (oli ebaõnne, konkurentidel oli ebaõnne veidi vähem).

                              Paljud treenerid toonitavad, et Flora on parim meeskond, aga vutt on kinni pisiasjades ja need saavad seekord otsustavaks. Loodetavasti saab parim meeskond vähemalt hõbeda tänavu, selleks on vaja Levadia alistada ja loota Info võitu kalju vastu. Täitsa reaalne lootus.

                              Kommentaar


                                Omajagu õigust on mõlemal poolel. Alust jagub nii pessimismiks kui rõõmsameelsuseks, olgem ausad. Kas just asjad nii sünged on, nagu siin maaliti... Ei, aga fännisüda valutab küll kõvasti. Väga kõvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X