320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jälle tulpidepaa siis tulemas.On see siis see meeletu püramiidi areng.Pigem ideede defitsiit.

    Kommentaar


      Lihtsalt ühed ja samad näod tiirlevad siin konnatiigis.Uus oleks huvitavam.

      Kommentaar


        Peatreeneri koha pealt pole ikka midagi uudist või Arnoga ikkagi juba käed löödud? Siin osad meeskonnad hakkasid juba uueks hooajaks valmistuma.

        Kommentaar


          Kas Sappinen on siis liitumas Rootsi kõrgliiga klubi Norrköpinguga? Ning mis saab Flora koosseisust, kui tervikust, sest Sappinenil ja Tammel on ainult veel lepingut järgmise aasta lõpuni järel. On siis Flora suurpuhastust tegemas?

          Kommentaar


            Ei tea kuidas see uudis Rauno võimalikku üleminekut mõjutab:

            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              FC Flora esindusmeeskond alustab valmistumist järgmiseks Premium Liiga hooajaks 13. detsembril. Mängijad, kes osalesid Eesti koondisega Kariibi mere turneel liituvad treeningprotsessiga 19. detsembril.

              Kuni peatreeneri ametisse määramiseni juhib esindusmeeskonna treeningprotsessi abitreener Jürgen Henn, kellel on abiks väravavahtide treener Aiko Orgla, füüsilise ettevalmistuse treener Ilo Rihvk, füsioterapeut Jüri Salupere ja massöör Oliver Papp.

              Hooajaks valmistumist alustava meeskonna koosseisu kuuluvad väravavahid Mait Toom (s. 1990), Richard Aland (s. 1994), Ingmar Paplavskis (s. 1999) ja Magnus Karofeld (s. 1996) ning väljakumängijad Gert Kams (s. 1985), Joseph Saliste (s. 1995), Kevin Aloe (s. 1995), Madis Vihmann (s. 1995), Joonas Tamm (s. 1992), Marco Lukka (s. 1996), Jan Kokla (s. 1997), German Šlein (s. 1997), Brent Lepistu (s. 1993), Markus Poom (s. 1999), Zakaria Beglarishvili (s. 1990), Martin Miller (s. 1997), Mihkel Ainsalu (s. 1996), Henri Järvelaid (s. 1998), Herol Riiberg (s. 1997), Rauno Alliku (s. 1990), Maksim Gussev (s. 1994), Kaspar Paur (s. 1995), Rauno Sappinen (s. 1996), Erik Sorga (s. 1999) ja Hannes Anier (s. 1993).

              Meeskonnaga treenivad ka väravavaht Marko Meerits (s. 1992) ja väljakumängija Nikita Baranov (s. 1992), kelle sportliku arendamise ja karjääri planeerimise eest FC Flora vastutab.

              Tundub, et Sappinen ikkagi jätkab

              Kommentaar


                German Šlein sünniaasta peaks ikka 1996 olema

                Kommentaar


                  päris noor koosseis

                  Kommentaar


                    "Meistriliiga aastalõputurniiri parim väravakütt Pavel Marin pidas ühe võidu võtmena oluliseks rohket pealelöömist. Ta oli pettunud Tallinna Flora fännide rassistlikus käitumises."

                    "Kahjuks Flora fännid käitusid ebaviisakalt, rassistlikult. Nii Mark Oliver Roosnupp kui ka mina näitasime, kuhu me kuulume. Kõik inimesed on võrdsed ja nahavärvi pärast ei saa kedagi alavääristada," kommenteeris Marin."

                    Väga raske kommenteerida midagi positiivset sellise lameda käitumise kohta, millele siin vihjatakse.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Väiklaste inimeste sündroom, kus peale omade langust ei suudeta pettumust talitseda. Läbilõige meie ühiskonnast.

                      Kommentaar


                        Selles pole küll midagi uut. Flora fännide tavapärane tase.

                        Seda toredam, et Levadia võitis. Marinilt ja Roosnupult ka ägedad žestid.

                        Kommentaar


                          Mulle ka meeldib kogu see lugu nii ühelt kui teiselt poolt. Miks? Sellepärast, et inimesed tulevad jälle Flora (ja üldse Meistri- ja Esiliiga) teemasse kommenteerima. Olgugi siis, et stamplauseid loopides. Midagigi, noh.
                          Millal teil viimati muidu eesti vuti kohta midagi öelda oli, mehed?

                          Kommentaar


                            Kui aastalõpukast üldiselt rääkida, ja seal nähtud pallimängutasemest, siis Flora masendava mängupildi, tujutuse ja säratuse kõrval, mis negatiivseimalt silma jäi, oli kõige üllatavam Paide särtsakus ja Tammeka minek hoolimata õhukesest koosseisust. Frolov oli (ja kahtlustan, et on ka uuel hooajal) Paide hing, mees nautis platsil olekut ja uut rolli täiega.
                            Tarvas ei suutnud oma esimest premmivõitu kätte saada ka kõige päramisel võimalusel, mis selleks avanes. See pani kibedalt muigama vaid, natuke oli muidugi kahju ka.
                            Tartlased näisid võimaluse eest aasta lõpus vutti vaadata, tänulikud olevat - ma ei tea, kas mulle ainult tundus nii, aga publikut oli ikka oluliselt rohkem kui Kalevis viimastel aastatel. Miskipärast kahtlustan, et aastalõpuka formaat on end mingil määral ammendanud, ei ole ürituses enam seda fiilingut sees, mis näiteks kuus-seitse aastat tagasi. Asjale ei tule kuidagipidi muidugi kasuks ka Kalju järjepidev C-satsiga mängimatulek, sama stiili viljeles sel aastal ka Infonet.
                            Aastalõpuka põhjal mingite järelduste tegemine on muidugi pehmelt öeldes rumal tegevus, aga... Aga mulle tundub, et esiviisik saab tuleva hooaja lõpus olema väga-väga üllatav. Ja Flora "rassistlikel fännidel", võib juhtuda, pole rõõmustamiseks üleüldse põhjust. Põnev PL-aasta tuleb, see on selge.

                            Kommentaar


                              Muidugi saab C-satsiga ka võita, kvaliteeti on selleks Tallinna klubide duublites piisavalt. Aga ma kahtlustan, et see ei mõju lõppkokkuvõttes publikhuvile üleliia hästi. Sellele viitasingi.

                              Kommentaar


                                Stok, ma olen juba neljandat aastat läbi ja lõhki provintslane. Aga mõttest saan aru

                                Kommentaar

                                Working...
                                X