320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kellegil on kusagilt võtta Flora kogu ajaloo euromängude statistikat. Väravavahe kõikide mängude peale jne, niisama soola haava peale raputamise mõttes
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Kas kellegil on kusagilt võtta Flora kogu ajaloo euromängude statistikat. Väravavahe kõikide mängude peale jne, niisama soola haava peale raputamise mõttes
      47 mängu, 6 võitu, 12 viiki, 29 kaotust, kahe mängu kokkuvõttes 1 võit(tänu võõrsil löödud väravale), väravate vahe 26:85.
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        Miks kurgikombinaat nii vaikne on?
        Ma arvan, et sellepärast, et kõik teavad nagunii, et sinusugused jofendollerid tulevad hiljem pasundama ja parastama, täiesti savi, milline tulemus on või tuleb. Võib nii olla? Ma usun, et võib. Levadia teemas võiks sama küsimuse esitada, aga Flora omas on maitsvam, ega sa suurt salga ka ju?

        Kommentaar


          Ahh, lihtsalt ajaski korraks harja punaseks see asi, et ise vaatasin huviga ja lootusrikkalt ära FCI, Leva ja Kalju mängud enne Flora oma ja konkurentsitult raskeima vastasega madistanud Flora mängu järel oli ette teada, et igasugused keemilised anonüümpederastid kukuvad ilkuma ikka ja ainult Flora kallal. Seda hoolimata sellest, et nii FCI kui Levadia sama skooriga kaotused, ühel päris mudasatsile ja teisel nõksuvõrra mängitavamale kui Flora oma oli, olid sisult märksa ilgemad. Ei pakkunud ka Kalju mäng mingeid erilisi rõõmuemotsioone - Fääride sital väljakul (ärge lootke, et seal üleliia külalislahked oldaks) on kõik otsad lahti, eriti võõrsilvärava valguses. Loodame muidugi parimat.

          Ei peaks hinge võtma, tegelt. Flora on, tõsi, aastaid üht ja sama serveerinud, aga eilse mängu järel olnuks 0:1 kaotusega väga rahul, sest kodus jäänuks kõik võimalused lauale. Võõrsilmäng oli ikkagi üliraske ja seda teps mitte selle tõttu, et Flora oleks kuidagi erakordselt pask olnud. 0:2 pealt tagasi tulla on juba keeruline. Samas, positiivne on see, et 6. juulil saab Tallinnas ilget andmist näha. Mis tulemus on, ei julge loota, aga Pijpers mõtleb ilmselt midagi välja. All-in igatahes. Tasub kohal olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Võõrsilmäng oli ikkagi üliraske ja seda teps mitte selle tõttu, et Flora oleks kuidagi erakordselt pask olnud. 0:2 pealt tagasi tulla on juba keeruline. Samas, positiivne on see, et 6. juulil saab Tallinnas ilget andmist näha. Mis tulemus on, ei julge loota, aga Pijpers mõtleb ilmselt midagi välja. All-in igatahes. Tasub kohal olla.
            Eks see eilne mänguplaan oli ka taotluslik, hoida eelkõige taga korras ja võimaluse korral kontrarünnakuga nõelata, selline kohustuslik võõrsilmängu joonis. Taga hoitigi enam-vähem asjad jonksus, julgeks öelda, et kohati näidati väga head ja hingestatud kaitsemängu, aga paraku Toomi eksimus mängu lõpus, kes muidu tegi igati korraliku partii, teeb asjaolud keeruliseks.

            Sloveenide puhul torkas silma paar tehniliselt väga head mängijat, just äärtel, kellega me äärekaitsjad pisut hätta jäid, aga kokkuvõttes 0:1 oleks olnud igati korralik seis kordumänguks. Ega Pijpersil muud üle ei jäägi kui minna palju avatuma ja avantüristlikuma joonisega Tallinnas vastu, kaotada pole midagi enam. Selge on ka see, et sloveenid jätavad palliga mängimiseks palju enam ruumi siin kui omas kodus ja mingid võimalused kindlasti ka avanevad. Kaitse poole pealt pole vaja Tallinnas liialt põdeda, see saab hakkama, kordusmängu võti saab olema oma võimaluste ära kasutamine. Kaks väravat on keeruline selle tasemega võistkonna vastu tasa teha, aga kui Hunt on iirlaste suhtes optimistlik, siis seda enam võiks ja peaks Flora omad oma võimaluste osas olema.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              vaadates iirlaste selle aasta saldot,siis mingi mudasatsiga ei ole teps mitte tegemist.Ja parimad pojad juba poolehooajaga inglastele müügiks.

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                vaadates iirlaste selle aasta saldot,siis mingi mudasatsiga ei ole teps mitte tegemist.Ja parimad pojad juba poolehooajaga inglastele müügiks.
                See kuskil mujal teemas ei peaks olema? Floral pole iirlastega midagi pistmist ja kui keegi neid mudasatsiks ristinud on, siis selle inimese teadmised jalgpallist on sama head kui minu omad geenitehnoloogiast.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Mitte et see paljude jaoks suur kaotus oleks, aga parajalt absurd küll kui meeskonna abitreener hooaja tähtsaimal perioodil noortekoondise juures on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    See kuskil mujal teemas ei peaks olema? Floral pole iirlastega midagi pistmist ja kui keegi neid mudasatsiks ristinud on, siis selle inimese teadmised jalgpallist on sama head kui minu omad geenitehnoloogiast.
                    Teie oma fännid seda muda satsiks pidasid.Aga jõudu ja jaksu sellest oma euromudast välja tulemiseks.Seda annab ikka oodata.

                    Kommentaar


                      Ka mina uskusin sel korral Florasse, aga kahjuks ei ole siin mitte mingisugust võimalust enam. Pettumus oli just nii selge individuaalne alla jäämine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Ma arvan, et sellepärast, et kõik teavad nagunii, et sinusugused jofendollerid tulevad hiljem pasundama ja parastama, täiesti savi, milline tulemus on või tuleb. Võib nii olla? Ma usun, et võib. Levadia teemas võiks sama küsimuse esitada, aga Flora omas on maitsvam, ega sa suurt salga ka ju?
                        Tere Marek_T,
                        Ei salga tõesti. Ausaltöeldes naudin euromänge, eriti Flora omi igaaaastaselt - nägin kõiki mänge peale Infoneti oma. Miks Flora teemat ilkumiseks eelistan? Lihtsad põhjused:

                        1. Hästi on meeles kuidas siinsed kunnid mitmeid kordi teiste klubide teemades parastanud on.
                        2. Järjekindel rumalate otsuste kaitsmine, mis EJL oma juhiga läbi surunud on. On ütlus et targad õpivad teiste vigadest ja lollid enda omadest. Aga kui mitte kummastki ei õpita siis...?
                        3. Mis Levadiasse puutub siis seal teemas ei esitanud sama küsimust, sest minule teadaolevatel andmetel ei juhita Eesti jalgpalli samalt kontoriaadressilt Fc Levadia omaga. Tõele au andes, ei usu ma et sealt mingisugustki vastust saanud oleks

                        Üldiselt oleks mul väga hea meel kui KÕIK Eesti klubid edasi jõuaksid. Samuti olen ma veendunud, et Flora on Eesti jalgpallile VÄGA VÄGA palju kasu toonud kuid EJL ja ükskõik mis klubi peaksid olema täiesti eraldiseisvad asutused.

                        Aga by all means, edu teiseks ringiks ja ehk järgmine aasta lõpuks loosiga joppab. Või veelgi parem, ehk tekib mõni uus nööpnõela suurune riigike...

                        edit: jofendollerid - ehk seletaksid mida see sõna tähendab? ei mõista Asula slängi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                          2. Järjekindel rumalate otsuste kaitsmine
                          Mul on tunne, et siin üritatakse jälle udupeenelt välismaalaste piirangu suunas näpuga näidata. Mind huvitab, et kes oled sina teadmaks, mis on rumal ja mis mitte? Sinu arvamus ei ole fakt, pole ka minu oma, nagu pole ka kellegi teise. Meil on lihtsalt erinevad arvamused sel teemal.

                          Ja kui tahame õppida, siis võtame eilse vastase Sloveeniast ette. Või võtame ette kogu Sloveenia klubijalgpalli filosoofia. Sealsed klubid rõhuvad eranditult kõik oma noortetööle, see on sealse jalgpalli alus ning A&O. Jätame horvaadid-bosnialased kõrvale, meie venelased on rohkem välismaalased meile ja sa ei leia sealsest liigast mingit välismaalaste hordi. Nagu öeldud, rõhk pannakse seal oma noortetööle. Klubijalgpall kahtlemata kannatab, ei naudi ka Sloveenia klubid ülemäärast Euroedu, aga seal seda niiväga ka ei oodata.

                          90-ndate algul oli Sloveenia ja meie lähteplatvorm sisuliselt sama, koondised nii tulemuslikult kui mänguliselt võrdsed. Miks on nii, et üks on ekspressiga eest ära kihutanud, koondise tasemel suurturniiridel mänginud ja aastaks 2017 kõigile pähkel pureda, samas kui meil pole nagu suurt midagi ette näidata nendega võrreldes? Sloveenia on samuti väga väike riik. Kas koondise edu on tulnud välismaalaste toomisest sinna liigasse? Ise küsin, ise vastan - ei, see on järjekindla ja tõhusa noortetöö tulemus.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Mul on tunne, et siin üritatakse jälle udupeenelt välismaalaste piirangu suunas näpuga näidata. Mind huvitab, et kes oled sina teadmaks, mis on rumal ja mis mitte? Sinu arvamus ei ole fakt, pole ka minu oma, nagu pole ka kellegi teise. Meil on lihtsalt erinevad arvamused sel teemal.

                            Ja kui tahame õppida, siis võtame eilse vastase Sloveeniast ette. Või võtame ette kogu Sloveenia klubijalgpalli filosoofia. Sealsed klubid rõhuvad eranditult kõik oma noortetööle, see on sealse jalgpalli alus ning A&O. Jätame horvaadid-bosnialased kõrvale, meie venelased on rohkem välismaalased meile ja sa ei leia sealsest liigast mingit välismaalaste hordi. Nagu öeldud, rõhk pannakse seal oma noortetööle. Klubijalgpall kahtlemata kannatab, ei naudi ka Sloveenia klubid ülemäärast Euroedu, aga seal seda niiväga ka ei oodata.

                            90-ndate algul oli Sloveenia ja meie lähteplatvorm sisuliselt sama, koondised nii tulemuslikult kui mänguliselt võrdsed. Miks on nii, et üks on ekspressiga eest ära kihutanud, koondise tasemel suurturniiridel mänginud ja aastaks 2017 kõigile pähkel pureda, samas kui meil pole nagu suurt midagi ette näidata nendega võrreldes? Sloveenia on samuti väga väike riik. Kas koondise edu on tulnud välismaalaste toomisest sinna liigasse? Ise küsin, ise vastan - ei, see on järjekindla ja tõhusa noortetöö tulemus.
                            palun linki mis kinnitab võõrsilmängijate piiramist Sloveenias.

                            Kommentaar


                              Muidugi tehakse Sloveenias noortega korralikku tööd, mida näitab väga selgelt, kuhu nende mängijad jõuavad mängima, ja loomulikult on see kõige alus. Aga transfermarketi andmetel mängis eelmisel aastal Sloveenia kõrgliigas 100 leegionäri. Liigas osaleb 10 tiimi ehk siis keskmiselt 10 leegionäri tiimis. Ja muidugi on seal palju juba nimetatud horvaate-bosnialasi, aga mängijaid ka igast maailma nurgast. Ehk mida sellest järeldada võib? Nii väikse rahvaarvuga riigil ei jagu lihtsalt korralikul tasemel mängijaid, eriti kui parimad esimesel võimalusel kõrgemale minna soovivad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                                palun linki mis kinnitab võõrsilmängijate piiramist Sloveenias.
                                Ei, seal ei piiratagi seda. Aga sealne jalgpall on järelikult ka igal tasandil palju küpsem kui suudetakse näha natuke laiemat pilti. Võib-olla on üldine arusaam ja mõistmine teine. Meie, eestlased, ju tahame, et klubid jõuaks alagrupiturniirile ja koondis mõistagi suurturniirile, aga me tegelikult ei adu, et meie väiksus seab meile ikkagi ka teatud piirid ja me peame jääma siinkohal realistideks. Me peame mingid prioriteedid paika panema või me jäämegi sinna, kus me koguaeg olnud oleme.

                                Ausalt, ma ei protesteeriks ja ei nõuaks mingit piirangut, kui seda poleks kehtestatud. Aga kui see juba on, siis tuleb püüda mõista, miks seda tehtud on. Ma mõistan, et kõigile see ei meeldi ja ma saan isegi mõnest vastuargumendist aru.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X