320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu sealsest Schwede eessõnast saab välja lugeda, on see tõlge tehtud 2015. aasta veebruaris. Uued suluseisu määravad reeglid hakkasid vist kehtima 2015/16 hooaja eel, mõni teadjam võib parandada.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Üldiselt, püüdsin kaevuda neisse suluseisu reeglitesse õhtul, aga mida rohkem ma puurisin, seda segasemaks asi läks. Parem ei püüagi peensusteni neist aru saada ja ma ei peagi saama, seda peavad kohtunikud tegema.

      Offside will not be called if the ball falls to an offside player following a touch from the opposing team ONLY if the contact was a clear, deliberate attempt to play the ball. Thus, deflections off of an opposing player are still subject to offside

      See oli parim selgitus, mis ma leidsin.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Üldiselt, püüdsin kaevuda neisse suluseisu reeglitesse õhtul, aga mida rohkem ma puurisin, seda segasemaks asi läks. Parem ei püüagi peensusteni neist aru saada ja ma ei peagi saama, seda peavad kohtunikud tegema.

        Offside will not be called if the ball falls to an offside player following a touch from the opposing team ONLY if the contact was a clear, deliberate attempt to play the ball. Thus, deflections off of an opposing player are still subject to offside

        See oli parim selgitus, mis ma leidsin.
        Kas sellise puutejärgset palli oleks võinud enda väravavaht kätte võtta või mitte? Et siis tagasisööduna mõeldes.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Kas sellise puutejärgset palli oleks võinud enda väravavaht kätte võtta või mitte? Et siis tagasisööduna mõeldes.
          Ma pakun, et oleks tohtinud, sest tegu poleks ju sihiliku sööduga väravavahile olnud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Nagu sealsest Schwede eessõnast saab välja lugeda, on see tõlge tehtud 2015. aasta veebruaris.
            Uued suluseisu määravad reeglid hakkasid vist kehtima 2015/16 hooaja eel, mõni teadjam võib parandada.
            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Üldiselt, püüdsin kaevuda neisse suluseisu reeglitesse õhtul, aga mida rohkem ma puurisin, seda segasemaks asi läks. Parem ei püüagi peensusteni neist aru saada ja ma ei peagi saama, seda peavad kohtunikud tegema.
            Offside will not be called if the ball falls to an offside player following a touch from the opposing team ONLY if the contact was a clear, deliberate attempt to play the ball. Thus, deflections off of an opposing player are still subject to offside
            See oli parim selgitus, mis ma leidsin.
            Aitab küll nendest endale sobivatest reeglite otsimistest, kui hetkel EJL kodulehel olev reeglistik ei sobi teile siis vaatame mis
            2017/18 Laws of the game ütleb. Mina loen välja seda et kui sa saavutad positioonilise eelise sulus olemisest siis kui vastane palli ebaõnnestunult klaarib oled sa jätkuvalt suluseisus. Seega kohtunikud ikkagi eksisid ja sappineni värav ei oleks tohtinud lugeda.

            A player in an offside position at the moment the ball is played or touched by
            a team-mate is only penalised on becoming involved in active play by:
            • interfering with play by playing or touching a ball passed or touched by
            a team-mate or
            • interfering with an opponent by:
            • preventing an opponent from playing or being able to play the ball by
            clearly obstructing the opponent’s line of vision or
            • challenging an opponent for the ball or
            Law
            11
            Offside
            94 95
            • clearly attempting to play a ball which is close to him when this action
            impacts on an opponent or
            • making an obvious action which clearly impacts on the ability of an
            opponent to play the ball
            or
            • gaining an advantage by playing the ball or interfering with an opponent
            when it has:
            • rebounded or been deflected off the goalpost, crossbar, match official or an
            opponent
            been deliberately saved by any opponent

            http://www.the-afc.com/uploads/afc/f...-2017-2018.pdf lk.93-94
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Ma ei saa aru, mida sa püüad siin ümber lükata või mis endale sobivatest reeglitest sa seletad. Reeglid on ühesed kõigile.

              On reegel, et kui kaitsemängija mängib palli ja selle tõttu satub see suluseisus olevale ründemängijale, siis suluseisu ei loeta. Kui ta ei mängi palli ja see põrkub temast ründajale, siis loetakse see suluseisuks. Vaatasin ETV-st selle olukorra järgi ja Pärnpuu selgitab seal samuti selle reegli tagamaid.

              YouTube-is on samuti selle reegli kohta mitmeid selgitavaid videosid, ole lahke ning vaata.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Hea meel, et Jormmma tagasi on eelmisest piinlikust paugutamisest ongi juba liiga palju möödas.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, mida sa püüad siin ümber lükata või mis endale sobivatest reeglitest sa seletad. Reeglid on ühesed kõigile.

                  On reegel, et kui kaitsemängija mängib palli ja selle tõttu satub see suluseisus olevale ründemängijale, siis suluseisu ei loeta. Kui ta ei mängi palli ja see põrkub temast ründajale, siis loetakse see suluseisuks. Vaatasin ETV-st selle olukorra järgi ja Pärnpuu selgitab seal samuti selle reegli tagamaid.

                  YouTube-is on samuti selle reegli kohta mitmeid selgitavaid videosid, ole lahke ning vaata.
                  Sul on võimalus youtube vaadata ja sul on võimalus konkreetselt reeglistikku lugeda.
                  Kui sul engliska ei longa siis saad väga hästi aru et antud olukord oli suluseis. Loe reeglid 10 korda üle kui muidu aru ei saa:


                  Gaining an advantage by playing the ball or interfering with an opponent when it has:
                  • rebounded or been deflected off the goalpost, crossbar, match official or an
                  opponent
                  been deliberately saved by any opponent - kui vastane teeb klaariva liigutuse ja puutub palli suluseisu hetkel ei nulli see suluseisu ära. Konkreetne olukord videos (http://soccernet.ee/artikkel/video-flora-esimene-kaotus).
                  Vaata olukorda ja vaata reegleid ja lõpeta see youtube suvaliste seletusvideode tõlgendamine.

                  Ja kui sa ei saa aru mida ma siin üritan saavuada siis väga tore kui mõni kohtunik satub seda teemat lugema ja teinekord teab kuidas sarnases olukorras reeglitepäraset käituda.

                  EDIT: Kas sa üritad väita et see videos ei olnud klaarimine vaid kontrollitud sööt ? http://soccernet.ee/artikkel/video-flora-esimene-kaotus
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    No kurat võtaks, helista või kirjuta Uno Tutkile, et sa ei saa magada ja oled suitsiidi äärel, sest käimas on globaalne vandenõu Sappineni värava poolt. Ta ehk selgitab sulle, millal täpselt see reegel sisse on viidud ja kuidas see välja näeb.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      EDIT: Kas sa üritad väita et see videos ei olnud klaarimine vaid kontrollitud sööt ? http://soccernet.ee/artikkel/video-flora-esimene-kaotus
                      Oeh, FCI mängija läks MÄNGIMA palli ja selletõttu sattus see suluseisus olevale Sappinenile. Kui ta poleks üritanud palli mängida ja see oleks mis tahes tema kehaosast (välja arvatud käed muidugi) Sappinenile põrkunud, siis oleks olnud suluseis ja värav poleks lugenud. Selle reegli kohaselt ei oma see mingit tähtsust, kas see oli klaarimine või kontrollitud sööt. Märksõna on, et ta läks sihilikult palli mängima.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Eesti koondis lõi põhjaiirlastele kunagi sarnase värava. Rohelised mehikesed olid kole pahased, aga koll jäi ikkagi jõusse. Ja seal vist jäi põhjaiirlane tõesti kogemata palli teele ette kuigi kera teekond muutus puute tõttu kardinaalselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Eesti koondis lõi põhjaiirlastele kunagi sarnase värava. Rohelised mehikesed olid kole pahased, aga koll jäi ikkagi jõusse.
                          See reegel on uus, seega oli rohelistel mehikestel õigus pahane olla. Kuigi ma ise seda konkreetset olukorda ei mäleta.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Ma usun, et reegel oli vähemalt mingilgi kujul sarnane olemas siis, sest rohelise puude oli niivõrd selge ja kõigile näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Hea meel, et Jormmma tagasi on eelmisest piinlikust paugutamisest ongi juba liiga palju möödas.
                              kas Jorrma ja Saver on mingi retardite tag team?
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Eesti koondis lõi põhjaiirlastele kunagi sarnase värava. Rohelised mehikesed olid kole pahased, aga koll jäi ikkagi jõusse. Ja seal vist jäi põhjaiirlane tõesti kogemata palli teele ette kuigi kera teekond muutus puute tõttu kardinaalselt.
                                Vaatasin videost selle olukorra üle ja no seal on pigem nii-öelda lahtine pall, mis õnnega pooleks põrkas kaitsjast edasi kui Zenjov üritas ebaõnnestunult mööda mängida. Söötu eestlase poolt kui sellist seal ei olnud, seega suluseisu poleks olnud seal võimalik vilistada. Lipp tõusis küll, aga ilmselt küljekohtunik ei näinud nii täpselt kui peakohtunik kuidas see pall ikkagi tuli liini taha

                                Ja ma ei taju, mis diskussion siin mingitest uutest reeglitest on. Flora mängu olukord ei ole midagi uute reeglitega seotud. Pigem see uus reeglimuudatus üritas defineerida, mis on passiivses suluseisusus oleva mängija puhul vastase/väravavahi segamine. Sappinen polnud ju passiivses suluseisuski.

                                Ja Nahkpea "üritas sihilikult palli mängida" on ka natukene imelik tõlgendus. Sessuhtes et kui sa aktiivselt palli eest ära ei tule, siis vaikimisi sa ju mängid või vähemalt üritad alati palli mängida. Isegi siis kui n-ö klassikaline rikošett, siis tihti ju üritatakse ikkagi mingi kehaosa löögile/söödule vahele saada.

                                Küsimärk ongi, kas selline ebaõnnestunud söödu vaheltlõike üritus oli kontrollitud. Õhust tulev pall, kus mängija viimases lootuses hüpates üritab kuidagi jala vahele saada, ei ole minu meelest "tehniliselt ebaõnnestunud klaarimine" või "vastasele palli mängimine"
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X