320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võrreldes Zelinskiga on Sappinenil veel palju aega varuks, Zelinski läks Aalborgi alles 26 aastaselt.

    Kommentaar


      Tere tulemast Frank Liivak!

      Nägemist "Horde Zla", nüüd on "Viies Sektor Ultras"

      Kommentaar


        on keegi ehk kursis, kas liivak jättis ühtlasi hüvasti oma senise agendiga ja vahetas kodumaise vastu?

        Kommentaar


          Oleks keegi hooaja lõpus öelnud, et talvel liitub Floraga nii Dmitrijev kui ka Liivak, oleks talle kaastundliku pilguga otsa vaadanud ja valget tuba pehmete seintega soovitanud.

          Aga Liivaku poolt kindlasti õige samm Eestisse tulla. Nähtud on teda ju peamiselt vaid koondis(t)e särgis ja eks ole nüüd näha, kes või mis ta Eesti liigas on.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Floral Tamm ja Sappinen läinud, kellega need augud plaanitakse lappida?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Floral Tamm ja Sappinen läinud, kellega need augud plaanitakse lappida?
              Kuusk peab Tamme asemel hakkama saama, õnneks on sanja näol olemas keegi kes veits asja pehmendab.

              Floral minu silmis ründajate osas probleemi pole, niikuinii target man tüüpi ründajat ei kasuta. Võivad mängida ilma tipuründajata ka vabalt a la Miller Zaka Riiberg 3-ne seltskond seal ees (võimalik ka Gussevi, Alliku, Roman S. mängitamine). Nüüd kui Liivak on ka tiimis ja head minekut näitab, siis pole probleemi. Muidu peab Sorga ja Lepik enda peale võtma asja (pisut vara muidugi nende jaoks täisraskust kanda).

              Kommentaar


                Siin oli kunagi arutelu miks kõik noored Florasse tulevad. Vastus on siin:

                Mehe nimi oli Aivar Pohlak. Meil oli väga meeldiv jutuajamine," meenutas Paartalu Õhtulehele esimest kontakti ajast, kui ta oli keskkooli äsja lõpetanud. "Minult küsiti, kas tahaksin FC Flora eest mängida. Lisaks räägiti, et 6-12 kuuga pääsen ka koondisesse ning mängin Wembleyl ja San Sirol.

                Tuli meelde veel üks lause.

                "Mul oleks enda ees väga häbi, kui juhiksin organisatsiooni Tarmo Kingi poolt esitatud loogika järele."
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Võib siis oodata, et Liivak poole aasta jooksul taas koondise põhimees :P
                  Aga noh, Pohlak on Pohlak, üldse ei imesta enam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Võib siis oodata, et Liivak poole aasta jooksul taas koondise põhimees :P
                    Aga noh, Pohlak on Pohlak, üldse ei imesta enam.
                    Olen suhteliselt veendunud, et see koht tuleb tal siiski välja mängida ja niisama lihtsalt sinna koondisesse ei pääse.
                    Tuleb kõige pealt siin liigas tegusid teha.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Veebruarikuu näitab nüüd väga selgelt, kas Flora soovib ainult sõnades või siiski ka tegudes Euroopas konkurentsivõimeline olla. Praeguse satsiga Meistrite liigas mängimine oleks kurbnaljakas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Võib siis oodata, et Liivak poole aasta jooksul taas koondise põhimees :P
                        Aga noh, Pohlak on Pohlak, üldse ei imesta enam.
                        Kas Sappinen oli koondises põhimees? Imesta aga edasi. Reim on koondise treener ja mängitab neid, keda parimaks peab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Võib siis oodata, et Liivak poole aasta jooksul taas koondise põhimees :P
                          .
                          pigem võiks seda loota küll, hea tehnikaga üks-ühele ettevõtvaid mängijaid meil just palju pole, kui üldse. peaasi, et floras talle vabadust platsil ikka ka jaguks.ilma selleta tast vist väga tolku ei ole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Veebruarikuu näitab nüüd väga selgelt, kas Flora soovib ainult sõnades või siiski ka tegudes Euroopas konkurentsivõimeline olla. Praeguse satsiga Meistrite liigas mängimine oleks kurbnaljakas.
                            Väga põnev saab näha olema, et kas ja kuidas Sapi ja Tamm asendatakse.
                            Kindlasti on Kuusel võimalik teha läbimurde aasta aga sügavust kindlasti juurde vaja.
                            Rünnakul võiks Liivak olla justkui otsene asendus Sappinenile aga loodetavasti tuuakse keegi juurde konkurentsi pakkuma. Lepiku roll kindlasti suureneb aga tegemist on endiselt noormängijaga, kes päris nii suurt rolli veel ei kanna.
                            Ma tahaks uskuda, et see koosseis ei jää päris selliseks. Ainsalu on ka paar kuud vigastusega väljas ning nipet näpet probleeme on veel. Saliste saab loodetavasti lähiajal taas mängukorda.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Süsteemivälistele klubidele on regulaarselt ette heidetud talentide "suretamist" ning üle parda heitmist ja siis endal on satsis Vladislav Kreida, kes on ilmselt üks potentsiaalikamaid jalgpallureid (eelkõige just mitmekülgsuselt) Eesti jalgpalli lähiajaloos ning noormees lihtsalt istub. Isegi olukorras kui pool esindusmeeskonda on puudu. Okei, ehk ta on inimesena täielik tont ning distsipliiniga on probleeme. Seda ei oska ma öelda, aga ma olen poolteist aastat kutti põhjalikumalt jälginud ja see on lihtsalt imetlusväärne kui küpselt, kvaliteetselt ja targalt noormees mängib. Ma ei hakka praeguse esindusmeeskonna "kaitsja" Marco Lukkaga isegi teda võrdlema, kes on vabatahtlikult nõus pallist loobuma kui vastane on lähemal kui paar meetrit ning väriseb ka pärast seda. Ma ei pruugi sellest mängust kõige paremini aru saada, aga minu hinnangul on talle looduse poolt rohkem antud kui sama vanale Karol Metsale, kellele anti väga selget avanssi. Võimalik, et asi on suhtumises, aga kui ei oska talenti hinnata, siis andke ta ära.

                              Kommentaar


                                Kreidal on vaja stabiilsemaks saada. Kohati mängib tõesti väga ilusasti, kuid ärakukkumisi on liiga palju veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X