320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ma saan aru, et mingit ühist aktsiooni polnud. Lihtsalt üks mõtles, ah ei viitsi hall on nõme ja Pohlak loll, teine samuti jne. Ning lõpuks kohal 4 fänni. Seljuhul peaks mainima, lahja väga lahja minuarvates fännidelt kes tituleerivad ennast Eesti suurimaks jms.
    Kuule kõik inimesed ei ole sead nagu sina, et ükskõik mis sitta künasse viskad, siis ruik-ruik peremees (Pohlak) on hea. Jube, mis orjamentaliteet inimestel sees on.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Oleks publikut olnud kohal 350, oleks kindlasti ka otsatribüüni rahvast olnud kohal ca 35.
      Et tegelikult 50 matsi ootas ukse taga, lugesite tulijad üle, sealt võtsite protsendi, et oleks ornungis, ja ülejäänud 35 venda läks koju tagasi? Või kuskil Operas või Asula garaa˛is istuvad mehed rivis, et kui on vaja katapulteeruda sealt protsendi täitmiseks...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Et tegelikult 50 matsi ootas ukse taga, lugesite tulijad üle, sealt võtsite protsendi, et oleks ornungis, ja ülejäänud 35 venda läks koju tagasi? Või kuskil Operas või Asula garaažis istuvad mehed rivis, et kui on vaja katapulteeruda sealt protsendi täitmiseks...
        Pigem vist mõeldud, et kui on olulisem mäng, tullakse ka rohkem kohale, mis on loogiline.

        Küll aga.

        Ma vägivalda ei tahaks õhkuta, KUID. :P Kas Flora fännid ei saaks kokku tulla ja proovida selliselt hooaeg ikkagi kuidagi suvesse suunata: https://sport.ohtuleht.ee/862691/vid...-jaeti-pooleli

        Noh, kolm-neli nädalat vaja voorud edasi veel lükata.

        Tehtav?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kuule kõik inimesed ei ole sead nagu sina, et ükskõik mis sitta künasse viskad, siis ruik-ruik peremees (Pohlak) on hea. Jube, mis orjamentaliteet inimestel sees on.
          Arusaadavalt püüad saada endale humoorika postituse tiitlit ja nüüd käid igasteemas mingeid andetuid võrdlusi loomas. Aga saa aru, seniks kuni sa oled 14 ja elad Moldovas, ei ole arengut.
          Orjamentaliteet on pigem see kui midagi muudetakse ja siis selle peale solvutakse ning öeldakse: “Ah mina enam statale ei lähe, krt telekast ka ei vaata, las nad siis iseolla seal oma hooajaga”. Tuleks vast just kohaleminna ja siis häälekalt protestida selle üle.

          Kommentaar


            No mu iroonia mõte oligi täitsa teadlikult selles, et võib siis otse öelda, et mõttetu mäng ja ei viitsinud tulla, mitte mingit protsendijura ajada.

            Üsna nukker oli ka eilne Kalevi-Tammeka mäng, kuhu ilmselt keegi peale padufanattide enam ei jõudnud jääda, sest kolm mängu järjest on liig isegi hallis vaadates, väljas siis seda enam.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Arusaadavalt püüad saada endale humoorika postituse tiitlit ja nüüd käid igasteemas mingeid andetuid võrdlusi loomas. Aga saa aru, seniks kuni sa oled 14 ja elad Moldovas, ei ole arengut.
              Orjamentaliteet on pigem see kui midagi muudetakse ja siis selle peale solvutakse ning öeldakse: “Ah mina enam statale ei lähe, krt telekast ka ei vaata, las nad siis iseolla seal oma hooajaga”. Tuleks vast just kohaleminna ja siis häälekalt protestida selle üle.
              Esimese Poole Peale ei vasta midagi, las sul olla mingi ettekujutus Moldovas elamisest ja huumoritiitlist ja vanusest wannabe humorist.

              Aga pigem mõjub see rohkem kui hall on inimtühi kui see, et seal paar lauset laulda hooaja varajase alguse kohta. Muidu näidatakse paberile, et näed numbrid on ilusad ja otsus õigustas ennast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Esimese Poole Peale ei vasta midagi, las sul olla mingi ettekujutus Moldovas elamisest ja huumoritiitlist ja vanusest wannabe humorist.

                Aga pigem mõjub see rohkem kui hall on inimtühi kui see, et seal paar lauset laulda hooaja varajase alguse kohta. Muidu näidatakse paberile, et näed numbrid on ilusad ja otsus õigustas ennast.
                Eestis on mingi vaikneprotest üpris mõttetu. Hoomad sa seda, et siin ei käi tuhandeid vaatamas? Sellel asjal ei ole effekti kui muidu on 300 kellest 10laulab aga nüüd oli 150 ja 0 lauljat. Kąiks iganädalaselt tuhandeid staadionil, seljuhul voiks vaikselprotestil voib-olla pointi näha.
                Küll aga oleks kontrast, kui suudetaks ajada kohale nt 500-600 inimest(mudugi ule 000 oleks lagi). Panna neist nt. sadatukki laulma jne. Lehvitada mingi sisuga bannerit, neid võimalusi on tohutult. Muidugi koige eestlaslikum ja lihtsam on lüüa käega, ning hoida eemale. Või siis äärmisel juhul foorumis klavi ragistada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Eestis on mingi vaikneprotest üpris mõttetu. Hoomad sa seda, et siin ei käi tuhandeid vaatamas? Sellel asjal ei ole effekti kui muidu on 300 kellest 10laulab aga nüüd oli 150 ja 0 lauljat. Kąiks iganädalaselt tuhandeid staadionil, seljuhul voiks vaikselprotestil voib-olla pointi näha.
                  Küll aga oleks kontrast, kui suudetaks ajada kohale nt 500-600 inimest(mudugi ule 000 oleks lagi). Panna neist nt. sadatukki laulma jne. Lehvitada mingi sisuga bannerit, neid võimalusi on tohutult. Muidugi koige eestlaslikum ja lihtsam on lüüa käega, ning hoida eemale. Või siis äärmisel juhul foorumis klavi ragistada.
                  Vastuolu tekib, et ütled siin ei käi tuhanded vaatamas, aga kontrast oleks kui saaks niipalju rahvast kokku. Aga no ma sain su mõttest aru. Kas sa hoomad seda selleks, et sellist laulmist ja bännerite näitamist teha peaks olema ka asja vastu huvi. Eesti Premium liiga vastu on huvi ikka väga madal ja sealt vähestest pealtvaatajatest leida need lauljad ja protestijad on suht mission impossible.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Hall pole see koht, kus Meistriliigat mängida, kus üldse mingi atmosfäär oleks võimalik.
                    Isiklikult loobusin vist üle 10-ne aasta esimest korda Flora hooaja avamängu külastamast.

                    Kurioosumiks võib pidada, et Gert Kams sai oma 300-da Meistriliiga mängu Flora rohe-valges kirja mitte murul, rohkete fännide ees, vaid Jalgpallihalli kunstmurul, sajakonna uimase pealtvaataja ees.
                    Tiitli -Aasta fänn võib juba märtsi alguses ära anda.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Vastuolu tekib, et ütled siin ei käi tuhanded vaatamas, aga kontrast oleks kui saaks niipalju rahvast kokku. Aga no ma sain su mõttest aru. Kas sa hoomad seda selleks, et sellist laulmist ja bännerite näitamist teha peaks olema ka asja vastu huvi. Eesti Premium liiga vastu on huvi ikka väga madal ja sealt vähestest pealtvaatajatest leida need lauljad ja protestijad on suht mission impossible.
                      Iganadlaselt ei käi aga selliseid summasid hooajapeale suuremad klubid siiski saavad kokku. Pluss ma rääkisin ikkagi 500-600, lihtsalt mainisin ara, mida rohkem seda uhkem. Eelnevate hooaegade põhjal julgen väita, et laulvaid fänne on piisavalt, et sõnum kohale viia.

                      Kommentaar


                        Mis bussiga täna keegi koju läks? Kurat Liliu kuul oli ikka legit! https://sport.err.ee/689719/video-no...-mangu-varavad

                        Kommentaar


                          Nagu mida kuradit henn ootas 78 minutini enne kui ta tegi ome esimese vahetuse ja seega ka viimase? Tõesti arvas, et 90 minutit võib rahulikult sellises külmas välja tulla? Täiesti arusaamatu käik henni poolt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Nagu mida kuradit henn ootas 78 minutini enne kui ta tegi ome esimese vahetuse ja seega ka viimase? Tõesti arvas, et 90 minutit võib rahulikult sellises külmas välja tulla? Täiesti arusaamatu käik henni poolt.
                            Vahetusmeestel oli vist toss väljas, värskus ja mängunälg kadunud, 4 päeva eest käsutati nad Keila kunstmurule, kus nad duubli eest mängides 9:0 Keilat nahutasid

                            Muuseas sellel hooajal Flora esindussatsi eest tervenisti 9 minutit hallis mängida saanud Riiberg sai eelmisel aastal pool hooaega Tuleviku eest mängides oma 4-st assistist kirja 3 just tippklubide vastu - 2 assisti Flora ja 1 assist Kalju vastu mängides, Kalju vastu teenis ka penalti, mille ise realiseeris.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Muuseas sellel hooajal Flora esindussatsi eest tervenisti 9 minutit hallis mängida saanud Riiberg sai eelmisel aastal pool hooaega Tuleviku eest mängides oma 4-st assistist kirja 3 just tippklubide vastu - 2 assisti Flora ja 1 assist Kalju vastu mängides.
                              Ei saa aru miks Riibergi pingil hoitakse. Eelmisel aastal Viljandis oli ta ikka väga hea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                                Ei saa aru miks Riibergi pingil hoitakse. Eelmisel aastal Viljandis oli ta ikka väga hea.
                                ja kui vahetatakse sisse siis äärele, võiks ikka Zaka asemele vahetada, kus Riiberg võiks mängida minu arust. Kas või mängude lõpus kui seis kindel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X