320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #arsti

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      #arsti
      Mingit muud vastust ma ei oodanudki.
      Kui ma arvan teisiti ja nägemus on erinev kui teil nö. foorumi arvamusliidritel siis olen ma kohe poolearuline? Pole paha.
      Eks aeg näitab kas teda kutsutakse ja kas ta suudab ennast pilti mängida. Seniks aga ole tubli korgeltharitud indiviid, kes labi foorumi diagnoose paneb ja arstile suunab.

      Kommentaar


        Eesti verd mängijad ei ole üldjuhul sellise loova jalgpalli IQ-ga nagu Zaka on. Kui tal on huvi kodakondsus võtta ja soov kui koondist esindada, siis miks mitte. Seda tüüpi söödunägemisoskust on vähestel ning samaväärsete vastaste vastu tasub kindlasti teda proovida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Mingit muud vastust ma ei oodanudki.
          Kui ma arvan teisiti ja nägemus on erinev kui teil nö. foorumi arvamusliidritel siis olen ma kohe poolearuline? Pole paha.
          Eks aeg näitab kas teda kutsutakse ja kas ta suudab ennast pilti mängida. Seniks aga ole tubli korgeltharitud indiviid, kes labi foorumi diagnoose paneb ja arstile suunab.
          Kallis inimene, ma kirjeldasin väga selgelt, vähemalt oma arust, ära selle, et Zaka puhul ei ole tegemist mingil juhul pika perspektiiviga, vaid mängijaga, kes juhul, kui ta peaks osutuma kodakondsuse baasil koondisekõlbulikuks, vääriks proovimist. Ehk ma ütlen sulle veel lihtsamalt: paar-kolm koondiselaagrit ja mängu pingilt sekkumist sõprusmängudes peaks olema Reimile (või kes iganes on tol hetkel) piisav, et saada ette pilt sellest, kas tal on midagi koondisele anda või mitte. Selle proovimata jätmine oleks meie ressursside juures rumalus.
          Sina oled see, kes jaurab sellest, kuidas Zaka tuleb minu arvates ja lööb Eesti EM-ile.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Kallis inimene, ma kirjeldasin väga selgelt, vähemalt oma arust, ära selle, et Zaka puhul ei ole tegemist mingil juhul pika perspektiiviga, vaid mängijaga, kes juhul, kui ta peaks osutuma kodakondsuse baasil koondisekõlbulikuks, vääriks proovimist. Ehk ma ütlen sulle veel lihtsamalt: paar-kolm koondiselaagrit ja mängu pingilt sekkumist sõprusmängudes peaks olema Reimile (või kes iganes on tol hetkel) piisav, et saada ette pilt sellest, kas tal on midagi koondisele anda või mitte. Selle proovimata jätmine oleks meie ressursside juures rumalus.
            Sina oled see, kes jaurab sellest, kuidas Zaka tuleb minu arvates ja lööb Eesti EM-ile.
            Mina aga uritan selgeks teha kulla inimene. Meil pole olnud mängijaid kes tulevad Premium liigast ja kannataks kohe välja rahvusvahelist taset. Johtuvalt sellest arvan, et kahjuks ei suuda seda ka Zaka. Sellest tulenevalt minu seisukoht, et pigem anda see voimalus kellegile teisele Aga eks aegannab vastused.

            Kommentaar




              #arsti
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Mina aga uritan selgeks teha kulla inimene. Meil pole olnud mängijaid kes tulevad Premium liigast ja kannataks kohe välja rahvusvahelist taset. Johtuvalt sellest arvan, et kahjuks ei suuda seda ka Zaka. Sellest tulenevalt minu seisukoht, et pigem anda see voimalus kellegile teisele Aga eks aegannab vastused.
                Kallaste, Pikk, Antonov, Luts, Kruglov - nimed ainuüksi praegusest Kaukaasia-turnee koosseisust, kes tegid oma tee koondisesse, ajahetkel või teisel, koduliigast. Kas Premium Liiga toodab koondisevalmis mängijaid? Ei. Milline klubi toodab? Baku Inter? Kyzylorda Kaisar?
                Kui sa vaatad viimase paari-kolme aasta retrospektiivis, kui palju on saanud noori Eesti klubide mängijaid võimalusi koondiseõhku nuusutada, siis kas sa mõtled päris tõsiselt seda, et mõnes koondiselaagris ja -mängus proovitav Zaka võtaks kellegi koha ära või on see asi sul pisut läbimõtlemata?

                Kommentaar


                  Ja kokkuvõttes, jah, rumal vaidlus. Zakal pole Eesti passi ja jutt käib laskmata karu nahast. Või noh, karu nahast, keda pole tegelikult olemaski. Ja teisalt on rumal, et vaidlus käib selle üle, kas mees, kes piltlikult öeldes annab igas mängus kaks väravasöötu ja lööb ühe kolli ka ise, peaks olema koondise vaateväljas või mitte. Et mille põhjal sinna vaatevälja siis üldse pääseb, kui viimaste aastate humoorikamat koondislast Artjom Dmitrijevi näitena kasutada?

                  Kommentaar


                    Mingi uue aja trend on välja käia kaart “ vanad olijad”, nö foorumi arvamusliidrid” jne?
                    Üks räägib aiast, teine aiaaugust. Ehk, et Marek räägib kuidas kodakondsuse saades tuleks Zakat proovida ja teine kireb juba 24 tundi mingit “ kas Zaka oleks see mängija kes meid EM- le viib” mantrat.
                    Päriselt arvab keegi, et meil on selline valik, et Zaka tehnika ja platsinägemisega mängijat ei tasu proovida?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Päriselt arvab keegi, et meil on selline valik, et Zaka tehnika ja platsinägemisega mängijat ei tasu proovida?
                      Tundub nii. #müstika
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Andke andeks, minupärast võiks ta kasvõi kohe Kostjat asendada. Kogu austuse juures meie maestro vastu, siis Zaka on oluliselt stabiilsem mängija. Peale vigastuspausi ja meeskonnavahetust pole Vassiljev oma tavapärast mängu enam leidnud ja see tavapäranegi on tal selline üles alla. Kui hea tuju ja meeskond mängib nii nagu talle meeldib on mees kunn kui ei, siis ei tule tal ei söödud ega löögid välja.

                        Mul on tohutu austus nende välismängijate suhtes, kes peavad nii meie liigast kui riigist lugu. Kui mees tuleb vastupidiselt paljudele eestlastele soojast kliimast siia lumehangede vahele, et aidata meie koondise vundamendiks olevat klubivutti, seob lisaks oma karjäärile ka eraelu meie väikese riigiga ja temas on midagi mis oleks heaks täienduseks meie sinisärkidele, siis miks mitte teda vähemalt proovida.

                        Kui mõni aeg tagasi liitusid Kalju pikemaajalised leegionärid koondisejuttude jaoks liialt hilja klubiga, siis nüüd kus vaadatakse turul rohkem nooremate mängijate poole, et neid mängumeesteks lihvida, siis ma üldse ei välista, et ka meie klubi puhul antud teema kunagi aktuaalseks ei muutu. Reginaldist esimene mustanahaline koondislane?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Ning no krt, teda need liigad ei huvita mis eestlastele huvi pakuvad ja kust pakkumisi võiks tulla. Need ongi ju liigad kus teha vaheaastaid, et astuda samm tõeliselt kõvade liigade poole. Vaevalt keegi läheb Norra või Soome vms. mõttega. Yes, nüüd on tippkaes ja olen kovamangija. Kõik moistavad, et see ongi vahe aste, mis on vaja astuda.
                          Zaka on siiski ju Meistriliiga mõistes võõrmängija ja vaevalt ta näeb Soome-Eesti liiga vahet nii suurena, et selle pärast endale meeldivast keskkonnast edasi liikuda. Eestlasedki lähevad ju peamiselt Soome, et "välismaal mängimine ära proovida ja vaatame, kas õnnestub". Sarnane keiss oli kunagi Kostjaga, kes 27-aastaselt mängis kolmandat-neljandat aastat Sloveenia tagaotsa klubis. Jah, ta võinuks vahepealsetel aastatel natuke tugevamasse Horvaatia või Serbia liigasse edasi minna, aga ei näinud sellel pointi, vaid ta ootas kuni Vene liiga ukse taha tuli. Sedagi võiks ju vaadata nii, et nahui Kostja iga hinna eest Horvaatia või Serbia liigasse ei tahtnud minna. Ehk siit Baltimaadest vaadates pole väga suurt vahet, kas mängida Sloveenia Lendava Naftas või Horvaatia Slaven Belupos ning ma kahlustan, et Zaka jaoks pole suurt vahet, kas mängida Tallina FC Floras või Rovaniemi PalloSeuras.

                          Lisaks. Jumal küll. Kui Zaka tahaks, siis oleks ta ammu Lahtis või SJKs. Ega see teda paremaks mängijaks ei muudaks ju?

                          Kommentaar


                            Inimesel on siin pere ja elu. Mis selles halba on? Ega ta ei ole esimene jalgpallur maailmas kes iga hinna eest kuhugi edasi ei proovi ronida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kas Zaka oli see, kes algusaastail pani siit plehku? Kui see oli tema, siis ta vist ei ole päris see vend, kes telefonikõne peale uude riiki kolib, ehk siis tal on mingisugune eestlaste jaoks võõras koduigatsus, aga nüüd on tema kodu siin.
                              Oli küll tema ja see oli seotud puhtalt segaste aegadega isiklikus elus. Kõigil juhtub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Kallaste, Pikk, Antonov, Luts, Kruglov - nimed ainuüksi praegusest Kaukaasia-turnee koosseisust, kes tegid oma tee koondisesse, ajahetkel või teisel, koduliigast. Kas Premium Liiga toodab koondisevalmis mängijaid? Ei. Milline klubi toodab? Baku Inter? Kyzylorda Kaisar?
                                Kui sa vaatad viimase paari-kolme aasta retrospektiivis, kui palju on saanud noori Eesti klubide mängijaid võimalusi koondiseõhku nuusutada, siis kas sa mõtled päris tõsiselt seda, et mõnes koondiselaagris ja -mängus proovitav Zaka võtaks kellegi koha ära või on see asi sul pisut läbimõtlemata?
                                Need mängijad kes väljatõid. On nad ju liikunud edasi ja arenenud mängijana?! Tulenevalt sellest on nad ka hetkel koondisevaateväljas. Kui Pikk või Kallaste või Luts oleks endiselt PL siis arvatavasti poleks nad kandmas ka koondises seda raskust mis hetkel on.
                                Ma olen mitukorda ju ütelnud, et Premium liiga ei toodagi. Aga nendel noormängijatel on ka mõttes ennast arendada edasi kuskil väljamaal. Nagu ma ka ütlesin, Eesti liigast otse pääsedakuskile kovasse liigasse on suhteliselt utoopia. Ehk tuleks ka kaaluda sammsammult arenemist.
                                Vaevalt otseselt kellegi kohta võtab. Ütlesin ka ennem, et proovida võib aga kas sellel on pointi, ma ei tea.

                                See arvamusliidri jutt tuli sellepeale, et Marek arvas, kui ma ei arva niinagu tema siis mul vaja arsti.

                                Las see EM jääb hetkeks. Ma leian lihtsalt, et ta ei anna koondisele juurde.
                                Ning sellepealt ütlesin, et ilmselt ta valikmangudes meile juurde ei anna ehk meid EMile lähemale ei aita.

                                Seda tehnikat oleme ju näinud siiski Eesti liigas. Oleme näinud PLga nö. omapositsiooni tipp mehi, kes ei suuda näidata seda taset koondises, sest lihtsalt kiiruste ja jõuvahed on metsikud. Eriti kui on mäng punktidele. Kas ta on ka euromängudes alati meeskonda tassinud?

                                No see jutt, et Vassiljevi asemel koondisesse. Selged pildid.
                                Muidugi Reginald võiks ka jah tulla koondisesse. Telešil ka aeg täis varsti?

                                Eesti ja Sloveenia liigade vahel on siiski päris suur käär. No kui teed Soome sammu edasi, lahed Norra teed sammu edasi. Seejärel kui on veel ainest, lahed veel korgemale. Ehk iga keskkonna ja liigavahetusega mis on PList tugevam sa ikkagi saad paremaks mängijaks.

                                Treenerid on ju samuti rõhutanud meestepuhul kes tulevad Premiumist. On vaja astuda samm edasi ja areneda mängijana, et olla koondises tasemel.

                                Ma saanaru, et ma olen liigapalju vastu kaalikat saanud vist ja jalgpallist ei jaga mõhkugi.

                                E: Selles ei olgei midagi halba, et ta siia kodurajanud ja keele õppinud jms. Väga kovarespekt selle eest. Oleks selliseid mehi rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X