320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

    EDIT! Ja ma ei tahtnud, et taas asi siin ütlemiseks läheb ja mina kellegi kohta midagi solvavat ei öelnud, aga taaskord mingi tohlakas ei oska muud öelda kui hakkab loosungeid külge kleepima.
    See pole mitte ainult arvamus vaid ka süüdistus, Sisuliselt sa ütlesid ju, et kohtunik teadlikult tegi asja ära, ei?

    Kommentaar


      Kusjuures ma küll ei loe Zahovaiko sõnavõttudest välja, et kaotati tänu kohtunikule. Pigem oli mu meelest point, et vile oli uskumatult sitt nii mäng alguses (kui oli kaks kahtlast otsust) kui ka teisel poolajal (kui jäeti Florale penalti andmata ja Paidele punane(?) andmata). Sellest "saite suurelt pähe, et mis sa ikka jaurad" poindist ei saa aru. Nii võttes on ka Rogici jutt sittade kohtunike teemal mõttetu, sest "nahui sa jaurad, nagunii ju võitsite". Et mis see täpne skoor olema peab, et nõrgale vilele* ja olukordadest liiga eemal olevatele kohtunikele võiks tähelepanu pöörata?

      * Flora vs Paidet ei näinud, aga Levadia mängu vile oli konkreetselt jaburalt pask

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        See pole mitte ainult arvamus vaid ka süüdistus, Sisuliselt sa ütlesid ju, et kohtunik teadlikult tegi asja ära, ei?
        Ma ütlesin, et kohtunik tegi vea (mis võib vabalt olla inimlik kõik eksivad). Ebamäärase all ma mõtlesin seda, et noh oleme ausad see ei olnud reaalselt penalti olukord, aga ma ei väida et ta seda meelega tegi. Ma ei ole mitte kedagi süüdistanud vaid ma üritasin enda nägemuse kirja panna, kuidas antud olukord mõjutas kogu mängu. Ei ole vaja alati tonti näha seal kus seda ei ole. Ma ei saa siiani aru, mille kohta nüüd see kaelasadamine tuli ala sa oled niigi loll ja varikonto jne. Nagu see ei päde eriti...

        Kommentaar


          See, kas penalti oli õiglane või mitte, on juba iseenesest selline jabur vaidlus.

          Mind huvitab rohkem, mida Zaho peale mängu Hennile ütles. Viimane tuli naeruse näoga Zaholt õnnesoove saama, aga selle asemel vist sai midagi sellist kuulda, et "arvestage sellega, et te võitsite ainult tänu kohtunikele". Henni nägu tõsines igatahes hoobilt ja kulmud tõusid juuksepiirini. :P
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Mait Toom, kui sa seda loed hetkel, siis sa võid reaalselt vittu minna. Sinu käitumine meiega täna oli kõige matslikum asi mida ma olen kogenud Flora toetamisel. Sa oled munn mis munn.

            Kommentaar


              Mis täpsemalt juhtus?

              Kommentaar


                Kas seda käis Henn klattimas?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Ise mängul ei viibinud kahjuss aga natuke kuulsin. Nägin ka fänni halavat kommentaari Instagramis kus on kirjas "Seda enam kui ei öelda midagi solvavat... Me oleme tulnud toetama heas ja halvas" Fännisektori lähedal seisnud tuttava pere noormängijad kirjeldasid aga et fännid karjusid Toomile "tont, liiguta ennast" ja "mida sa vahid ja uimedad, tont" või midagi selle sarnast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas adi zero Vaata postitust
                    Mis täpsemalt juhtus?
                    Mait Toom oli nii armas tegelane, et otsustas peale Levadia võidu kolli, et parim asi mis ta oskab teha, on näitamaks oma fännidele keskmist sõrme ja seda paaril korral. Oleks siis Viies Sektor olnud negatiivne, aga enne seda karistulööki, olid kõik väga toetavad Maidu suhtes nagu" Mait, see on sinu pall, sa oled võimas jne" Peale sisselaskmist näitas lugupeetud Toom sügavalt keskmist sõrme paaril korral fännide suunas ja riietusruumi minekul jäi tal veel õigust üle isegi. Sa oled mats, Mait.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jumalakäsi Vaata postitust
                      Ise mängul ei viibinud kahjuss aga natuke kuulsin. Nägin ka fänni halavat kommentaari Instagramis kus on kirjas "Seda enam kui ei öelda midagi solvavat... Me oleme tulnud toetama heas ja halvas" Fännisektori lähedal seisnud tuttava pere noormängijad kirjeldasid aga et fännid karjusid Toomile "tont, liiguta ennast" ja "mida sa vahid ja uimedad, tont" või midagi selle sarnast.
                      Mina ütlesin ühe lause.
                      Mait, kuhu nurka?
                      Sest löök tuli tema nurka.
                      Selle peale flippis ära ja kõik.
                      Mingist tondi jutust ei ole juttugi.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Mina ütlesin ühe lause.
                        Mait, kuhu nurka?
                        Sest löök tuli tema nurka.
                        Selle peale flippis ära ja kõik.
                        Mingist tondi jutust ei ole juttugi.
                        See oli siis täpsemalt mille peale näpud tõusid. Peale näppudega esinemist lendas ka sõna tont mõne suust.
                        Aga ei näe mõtet seda siin arutada.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          kunagi esitati ühele vutifännile küsimus, et mis on jalgpallifännile kõige solvavam? ta vastas, et kui klubi ja mängijad ei pea lugu oma fännidest.

                          staadionil olles tundus mulle, et ma näen Eestis midagi erakordset. mängija vabandab fännide ees, et lasi oma nurka ära vajutada, aga kuuldes järelkajasid, siis see on ikka täiesti uskumatu. kui minu klubis midagi analoogset toimuks, siis annaks endast maksimumi, et selline egoistlik tont minu klubi särki enam ei kannaks. aga eks heade inimeste kasvatamine ongi pikaajaline protsess.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            kunagi esitati ühele vutifännile küsimus, et mis on jalgpallifännile kõige solvavam? ta vastas, et kui klubi ja mängijad ei pea lugu oma fännidest.

                            staadionil olles tundus mulle, et ma näen Eestis midagi erakordset. mängija vabandab fännide ees, et lasi oma nurka ära vajutada, aga kuuldes järelkajasid, siis see on ikka täiesti uskumatu. kui minu klubis midagi analoogset toimuks, siis annaks endast maksimumi, et selline egoistlik tont minu klubi särki enam ei kannaks. aga eks heade inimeste kasvatamine ongi pikaajaline protsess.
                            Kahtlemata on heade inimeste kasvatamine keeruline, mõni klubi ongi sellest loobunud ja pühendub välismaalaste ja venelaste kasvatamisele, ilmselt siis halbadeks inimesteks, mis on ehk lihtsam ja võtab vähem aega, kuigi tiitlit on see siiski vaid ühe toonud, siiani.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas peters Vaata postitust
                              Kahtlemata on heade inimeste kasvatamine keeruline, mõni klubi ongi sellest loobunud ja pühendub välismaalaste ja venelaste kasvatamisele, ilmselt siis halbadeks inimesteks, mis on ehk lihtsam ja võtab vähem aega, kuigi tiitlit on see siiski vaid ühe toonud, siiani.
                              Miks on vaja hetkel Kalju tegemisi siia vaja tuua? Las nemad tegevad oma probleemidega ja meie omadega. Mis puudutab seda olukorda veelkord, siis loodaks avaliku vabandamist vms, nii ikka ei ole aumehelik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas peters Vaata postitust
                                mõni klubi ongi sellest loobunud ja pühendub välismaalaste ja venelaste kasvatamisele


                                Mine räägi seda juttu ka Zakale, Gussevile, Sinyavskiyle, Nurmelale, Dmitrijevile, Kreidale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X