320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Florasse? https://soccernet.ee/artikkel/meerits-lahkub-vps-ist

    Kommentaar


      Mis kuradi Florasse? Selge sõnaga ütleb ju, et Tuleviku nimel töö käib.

      "Üks periood karjäärist on läbi. Tahaks tänada kõiki mängijaid ja taustajõude, kes jagasid minuga seda kaheaastast retke Vaasas. Edu järgmisteks väljakutseteks, minul on aeg edasi liikuda," teatas Meerits sotsiaalmeedias. Ta lisas: "Tuleviku nimel töö käib ..."

      Kommentaar


        Tahaks näha Paplavskist Flora esiväravavahina. Väga väga andekas noor ja sel hooaja teinud suure sammu edasi, saanud PL kogemust ja hoidnud meeskonda ikka väga paljudel kordadel elus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Mis kuradi Florasse? Selge sõnaga ütleb ju, et Tuleviku nimel töö käib.
          Kas sa oled lammas või proovisid olla antud hetkel lihtsalt vaimukas? Minu meelest florakatele väga hea täiendus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Kas sa oled lammas või proovisid olla antud hetkel lihtsalt vaimukas? Minu meelest florakatele väga hea täiendus.
            Püha jumal......

            Kommentaar


              ja kas Sa proovisid nüüd siin olla vaimukas ja sarkastiline? Jumala sõna niisama suhu ei tohi võtta!
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                ja kas Sa proovisid nüüd siin olla vaimukas ja sarkastiline? Jumala sõna niisama suhu ei tohi võtta!
                Sõitku see jumal perse kasvõi. Marek ilmselgelt teeb sarkastilist nalja, aga Silveril vist pohmakas ja ei mõista.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Kas sa oled lammas või proovisid olla antud hetkel lihtsalt vaimukas? Minu meelest florakatele väga hea täiendus.
                  Kuidas saab nii skänk olla?

                  Kommentaar


                    Muide, Prinsil, vana nimega Pedõkil saab 2018 aasta lõpus nelja-aastane karistus läbi, ehk soovib ka tagasi tulla?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Kas sa oled lammas või proovisid olla antud hetkel lihtsalt vaimukas? Minu meelest florakatele väga hea täiendus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kuidas saab nii skänk olla?
                        See on pigem see hetk, kui oled jõudnud arusaamale, et oled lähedal tiitli mahamängimisele ja eurorahad jäävad veel väiksemaks.

                        Kommentaar


                          Sambaz tabas naelapea pihta. Värin on tõsine..

                          Kommentaar


                            Tegelikult polnud üldse nii paha hooaeg, kui ma kartsin tulevat. Lahkusid ikkagi ju Tamm, Lepistu ja Sappinen, iga liini juhtfiguur tiitlihooajal. Juhendajaks tuli Henn, kes noh võrreldes Arnoga ikkagi veidi tasemelt kehvem. Seega hooaja alates arvasin küll, et 3 koht tuleb ja liidrist u 10 punkti maas. Selles suhtes, minu ootusi see hooaeg ületati.

                            Mis oli kehva, ehk isiklikud pettumused 2018:

                            -Liivak tipus hooaja alguses
                            -Sorga suutmatus selg värava poole mängida
                            -keskvälja duo leidmisega läks aega, peale APOEL-i mängu oli selge, et Ainsalu ja Poom on keskel parim kombo
                            -Milleri vigastus faking mõttetutes oludes, why oh why
                            -Herol

                            Meeldis 2018

                            -kõige enam see, et Lepik sai terveks ja mängis ennast kindlaks põhikoosseisu mängijaks, minu jaoks kindalsti aasta noormängija Eestis, ilma temata see pall kuidagi ei püsi seal ees
                            -Kams, mees kellele sai alati kindel olla, KAPTEN
                            -Pürg, kes oli Flora hooaja parim tehing, täiesti väärt oli tema suvel toomine
                            -kuna ootused olid madalad, siis üllatavalt sitke mäng kahe teise Tallinna suurema klubi vastu


                            Oli tore, olen kindel, et järgmine hooaeg tuleb veel parem!

                            Kommentaar


                              Lorenz lahkub Florast aga kas üldse enam jalgpalliga jätkab?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Lorenz lahkub Florast aga kas üldse enam jalgpalliga jätkab?
                                Vaadates seda Instagrammi postitust siis pigem mitte, sest pildi all: Aitäh Flora, Aitäh jalgpall!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X