320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Just nii. Budu ütles kõik ära, mis soovisin ka ise öelda. Tõstan klaasi sellepeale ja Mehhanisaator teeb nüüd ühe rohelise sellepeale.

    Kommentaar


      Ega see kui Zaka välismaale mängima nüüd läheb ei tähenda, et ta ei tahaks ega saaks Eesti koondist ikkagi esindada. Kui tal on Eesti kodakondsus ja ta tahab ise, siis on kõigi huvides, et ta siirduks tugevamasse liigasse. Ja siiralt loodan, et see juhtub ja ta astub Eesti koondise särgis väljakule. 10x ennem tema kui mingi Yana Toomi onupoeg kuskilt Bulgaariast, kelle arust 20.sajandi kõige suurem geopoliitiline katastroof oli Nõukogude Liidu lagunemine.

      Kommentaar


        Järgnevad sarnased situatsioonid peaks tulema, siis riik peaks lahendama niiviisi, et kui on sama jutt, et armastan Eestit ja tsillivilli kõik. Annaks kiirendatud korras passi ja siis oleks võimalus minna kohe väljamaale mängima. Oleks arengumõttes kasulik järgmisele Zakale. Samuti kovasti kasumlikum Eesti koondisele.

        Kommentaar


          Vaevalt Zaka kusagile läheb...ma eeldan ikka et need kolm mängijat on Tamm, Sappinen ja Vihmann. Kaks esimist ikkagist FLORA mängijad ju siiani kellest ehk ometi saavad välisklubide mängijad ametlikult

          Kommentaar


            Vaevalt ka Vihmann edasi liigub. Kas olete tähele pannud tema liikumise motoorikat??! Puusad ja alakeha vajavad plastsust juurde. Praegu on nagu keegi lohistaks tammepakku mööda muru. Ta peab sellega tööd tegema, et aste edasi liikuda.
            Näiteks aasta mõnda ladinaameerika tantsu trenni kõrvalt tegema

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              Vaevalt ka Vihmann edasi liigub. Kas olete tähele pannud tema liikumise motoorikat??! Puusad ja alakeha vajavad plastsust juurde. Praegu on nagu keegi lohistaks tammepakku mööda muru. Ta peab sellega tööd tegema, et aste edasi liikuda.
              Näiteks aasta mõnda ladinaameerika tantsu trenni kõrvalt tegema
              Šlein on ka praegu laenul. Ka tema võib üks olla.

              Kommentaar


                Kui ma oleks üks parimaid Meistriliiga mängijaid, siis hoiaks igasugustest spordibaaridest ja kasiinodest eemale.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kui ma oleks üks parimaid Meistriliiga mängijaid, siis hoiaks igasugustest spordibaaridest ja kasiinodest eemale.
                  See on olnud ammu avalik saladus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    See on olnud ammu avalik saladus.
                    Mis selles imelikku on kui keegi peaks spordibaaris käima mänge vaatamas???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jumalakäsi Vaata postitust
                      Mis selles imelikku on kui keegi peaks spordibaaris käima mänge vaatamas???
                      Kusjuures, minujaoks mitte kui miskit. Võib-olla mõnele jääb teine mulje lihtsalt.

                      Kommentaar


                        Ma eeldan, et ma tean, keda telekavaataja silmas peab. Kuna ma ise ka kaarega sellistest asutustest eemale ei hoia, siis isegi päris tihti teda seal kohanud. Kas see just foorumijutt on, see on muidugi omaette küsimus. Eks see piiripealne teema on, et kas profisportlasel tasub sellistes meelelahutusasutustes aega veeta, aga seni ma probleemi ei näe kuni teeb oma tööd korralikult ja ausa mängu printsiipe jälgides. Aga eks seal teatud ohud muidugi seisnevad. Korvpalliski meil paraku üks halb näide mängijast kelle karjäärile hasartmängudes maha mängitud raha hästi ei mõjunud.

                        Kommentaar


                          See, kui palju ma Olybeti spordibaarides (käies ise seal 1-2 korda kvartalis odava õlle pärast), Esiliiga ja Esiliiga B mängijaid kohtan on niigi juba imelik.

                          Kui ma seal Meistriliiga parimaid mängijaid kohtan, on minu jaoks veidi ebaeetiline. Lihtsalt on.

                          Lõpuks on see igaühe enda valik. Kuna nagunii kõik Jalgpalliliidu töötajad ja jalgpallurid seda foorumit loevad, siis ma soovitan mängijatel nendes kohtades end mitte näidata karjääri ajal.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            See, kui palju ma Olybeti spordibaarides (käies ise seal 1-2 korda kvartalis odava õlle pärast), Esiliiga ja Esiliiga B mängijaid kohtan on niigi juba imelik.

                            Kui ma seal Meistriliiga parimaid mängijaid kohtan, on minu jaoks veidi ebaeetiline. Lihtsalt on.

                            Lõpuks on see igaühe enda valik. Kuna nagunii kõik Jalgpalliliidu töötajad ja jalgpallurid seda foorumit loevad, siis ma soovitan mängijatel nendes kohtades end mitte näidata karjääri ajal.
                            Nõus. Mulle ei meeldi ka näha PL mängijaid üks - kaks päeva enne mängu kuskil Prives/Hollywoodis ja ma tean, et neil on mäng koheselt. Võib-olla mõni tahab väita, et nad on ka inimesed. Millele ma üldse ei vaidle vastu, aga nagu eetika tuleb siin mängu jah.

                            Kommentaar


                              telekavaataja, ehk valgustad, miks on olybetis käimine ebaeetiline?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                telekavaataja, ehk valgustad, miks on olybetis käimine ebaeetiline?
                                Sinu jaoks tavaline, minu jaoks tavaline. Meistriliiga paremikku kuuluva mängija jaoks MINU SILMIS ebaeetiline.

                                Ennekõike selle tõttu on siinkohal tekib küsimusi kahes suunas:
                                a) hasartmängusõltuvus, mis on (nagu RoMaRiO mainis) üsna tõenäoline tee isikuteni, kes seda hasartsust kipuvad ära kasutama

                                b) kontingent, mis nendes kohtades liigub. Ja see kontingent ei ole ainult lootusetu lihtsat raha püüdev elanikkond, vaid ka üsnagi kaval meeste segu, kelle kohalolek igasugustel jalgpallimängudel, on pigem ebameeldiv üllatus.

                                Ma ei väida siinkohal, et kellegi kohalolek Olybeti spordibaaris, mängimine kasiinos või isegi panustamine Eesti jalgpallile on otsene tõend või isegi vihje nende kas või mingile seosele fixed mängudes. Küll aga ma tõsimeeli soovitan igasugustel Eesti jalgpalluritel, eriti südamega võtvatel jalgpalluritel, oma sõpradega mänguvaatamise eesmärgil mujal kokku saada.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X