320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale juunikuist knockout-i Mainzis sai sõpradega arutatud, kuidas sellest pasast välja tulla ja kuskohast lootuskiirt otsida. Ei tulnud keegi selle peale, et lähemas tulevikus pakub rõõmu Eesti jalgpallis just Flora. Aga nii on - kolm nädalat super mänge. Võimas. Müts maha. Nii mõnigi mees on väga konkreetselt koondisse kuulumise avalduse lauale pannud. Huvitav saab olema, mis Voolaid teeb.

    Nüüd natuke mitte Florast.
    Pakun, et kui koondis oleks kasvõi 50% selliselt võidelnud viimases mängus Mainzis, siis poleks meid selliselt häbistatud. Eriliselt soovitan neid mänge kordusest vaadata ja mõelda, kas nad pingutasid ligilähedaselt ka järgmistel koondislastel: härra Mets, isand Tamm, härra Vihmann, seltsimeestel Artjom Dimitrijev ning Zenjov. Puri ja Pikk ka.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Kui teada, et mängule tuleb palju rahvast siis tasub veelgi varem tulla kui võimalik, ise olin juba 1.5h varem kohal ja väravast sain läbi mõne sekundiga..

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Peale juunikuist knockout-i Mainzis sai sõpradega arutatud, kuidas sellest pasast välja tulla ja kuskohast lootuskiirt otsida. Ei tulnud keegi selle peale, et lähemas tulevikus pakub rõõmu Eesti jalgpallis just Flora. Aga nii on - kolm nädalat super mänge. Võimas. Müts maha. Nii mõnigi mees on väga konkreetselt koondisse kuulumise avalduse lauale pannud. Huvitav saab olema, mis Voolaid teeb.

        Nüüd natuke mitte Florast.
        Pakun, et kui koondis oleks kasvõi 50% selliselt võidelnud viimases mängus Mainzis, siis poleks meid selliselt häbistatud. Eriliselt soovitan neid mänge kordusest vaadata ja mõelda, kas nad pingutasid ligilähedaselt ka järgmistel koondislastel: härra Mets, isand Tamm, härra Vihmann, seltsimeestel Artjom Dimitrijev ning Zenjov. Puri ja Pikk ka.
        Ainuke mees kes lisaks Lepmetsale vähemalt midagigi üritas
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          Ainuke mees kes lisaks Lepsepale vähemalt midagigi üritas
          oli vist küll nii, minu paha
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Mul oli eile terve päev tunne, et siit tuleb ära, alates sellest hetkest ka staadionil kui Eintracht avavärava lõi jätkus see tunne ja see kõik oli väga lähedal, sellest ka kerge pettumus, jah, pettumus, et Eintrachti enda vastu ei tulnud viiki. Samas olen ma juba noorest saati olnud mentaliteediga, et mind ei huvita absoluutselt kes on vastas. Ma loodan, et Pullerputsid ja Pakspahvid vaatasid ka mängu ja said aru, et oh, eesti vutt polegi seal, mis ma olen arvanud.

            Kommentaar


              See "Cruyff turn" millega Vassiljev Frankfurti kaitse magama pani...
              Revüüd Erik Sorga esituse kohta on ka nii kiitvad, et see vaevu õlle-ealine noorsand minu taga, kes terve mängu pidas vajalikuks ründajat puujalaks nimetada ja paljude muude nimedega kostitas vajub küll täna häbist läbi oma narivoodi.
              FC Flora Tirisite meie jalgpalli sellest pasamerest välja kuhu Mainzis selg ees hüpati.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Kogu selle toreda möllu sees väike tõrvatilk: ma kindlasti polnud ainuke, kes ei mõistnud miks vahetused nii hilja tehti? Pärast vastaste 2. väravat oli selge, et tuli ründavamalt jätkata, kuna Saksamaalt kahte väravat loota on väga raske, ent mitte võimatu. Sinjavski ja Lepiku võinuks koheselt sisse panna ja kolmandana mõeldud Alliku pisut hiljem, ei?

                Kommentaar


                  Sellises mängus vahetusest sekkuda olematu eelneva sarnasel tasemel eduka vahetusest sekkumise kogemuseta on lihtsalt niivõrd raske. Usun, et seepärast ei tahetud viimse hetkeni midagi muuta ja eeldan, et kaks kiiret vahetust pärast kaotusseisu jäämist oleks mängule hoopis kehvasti mõjunud.
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kahju, et viiki ei tulnud, aga Flora ultrad hoidku ikka pea püsti, Sambaz oli kõige rohkem lössis seal justkui.
                    Sambaz on flora ultra?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Viljandi Tuleviku asemel mängitakse pühapäeval hoopis Pisaga.
                      Soccernet.ee pühapäevaks planeeritud Premium liiga telemäng FC Flora ja Viljandi Tuleviku vahel lükkub edasi 25. septembrile, sest Floral tekkis ootamatult võimalus kohtumiseks Itaalia Serie B klubi AC Pisa 1909-ga.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Loodetavasti leppis Flora Pisaga kokku, et kui mingi imeläbi Euromänge jätkatakse, siis itaallased ei solvu.

                        Kommentaar


                          Debiilsus. Lihtsalt debiilsus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Viljandi Tuleviku asemel mängitakse pühapäeval hoopis Pisaga.
                            https://soccernet.ee/artikkel/puhapa...taalia-klubiga
                            Paluks Viljandi kommentaari ka Kasper, ära tulista tühja. Uudis on väga ühepoolne nagu tavaliselt. Näidake nüüd mune. Viljandil oli hea võimalus Euromängust räsitud Floralt punne võtta, aga ei..

                            Tragikoomiliselt pakun midagi sellist välja: Henn tiksus nädalavahetusel Viljandi Folgil sõpradega ja sai Pellelt SMSi. Peale Saksamaal saadud sauna ja Eurohooaja lõppu lähme satsiga Itaaliasse Pisa torni vaatama. Lõõgastume veits ja mängime ühe sõpaka Serie B satsi vastu. Ole hea otsi Mutle Folgilt üles ja ütle talle, et ühe pallikoti eest saadku Liitu e-mail, et lükkame mängu septembrisse edasi. Noh nii vanade teenete eest. Kui hakkab vastu puksima, siis ähvarda et edaspidi keerame kraanid kinni ka kaudselt. Sürr värk ikka..

                            Kommentaar


                              Veidi imelik on see olukord. Kuidas üldse saab suvalise sõpruskohtumise pärast liigamängu ära jätta? Kuidas liit sellise asja läbi laseb, ilma mõjuva põhjuseta?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Veidi imelik on see olukord. Kuidas üldse saab suvalise sõpruskohtumise pärast liigamängu ära jätta? Kuidas liit sellise asja läbi laseb, ilma mõjuva põhjuseta?
                                Pelle põhjendas ju kõik ära: "Peame tänulikud olema Viljandile! Rahvusvaheline mäng on küll liigamängu edasilükkamiseks määrav põhjus, aga kuna kohtumiseni oli vähem kui seitse päeva, oli meil selleks Viljandi nõusolekut vaja, et saame mängima minna."

                                Ma soovitaks siin nüüd kõikidel teistel klubidel organiseerida igaks nädalaks üks rahvusvaheline sõprusmäng, kes kaugemale ei jõua reisida siis Läti ja Soome alati variant kuna rahvusvaheline mäng on mõjuv põhjus liigakalendri muutmiseks.

                                Eks siis varsti paistab kelle Viljandi omale laenule saab selle eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X