320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Menetluse algatamine ei sõltu sellest, kas kohtunik tegi märke protokolli või mitte, vaid sellest, kas on rikkumine. Samuti on võimalus igasuguste tõendite, sh videomaterjali põhjal menetlus algatada.
    Aust öeldes olen sügavalt pettunud, et kevadise Kalju-Levadia karikamängu tegude eest ei saanud Jürgenson, Ossipov ja Tkatchuk pikemat karistust, kuigi tegemist oli ilmselge tahtliku vigastamiskatsetega.

    Kommentaar


      Väike episood teie Frankfurti väravalööjaga. Sai tal trennis ja ka kodus käidud.

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Balaball nr. 23 - Vlasiy Sinyavskiy

      -esimesest lepingust
      -FC Puumast
      -Vitas Mališauskase lahkumisest väljakult
      -üleminekust Kaljust Florasse
      -Kohtumisest Pohlakutega
      -kuulsusest

      Lisaks 2 challenget ning tutvumine Vlasiy tüdruksõbraga.

      NB! Kui keegi väga head mulle soovib, siis pange laik.

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Väike episood teie Frankfurti väravalööjaga. Sai tal trennis ja ka kodus käidud.
        Värvikas ja mõnus kuju. Taaskordne super episood, seega kiitus tegijatele, hea vaatamine ja kuulamine oli!
        Nüüd kui on teada, kus Vlasi elab, loodame, et kodurahu säilib

        Kommentaar


          Kes eestikeelset kokkuvõtet tahab, siis Soccernet sai sellega hakkama: https://soccernet.ee/artikkel/eintra...sind-ja-soodab
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Pole kunagi kuulnud, aga kas Sinjavski räägib eesti keelt ka? Intervjuu andmisega saaks hakkama?

            Kommentaar


              Algselt postitas ltltl Vaata postitust
              Pole kunagi kuulnud, aga kas Sinjavski räägib eesti keelt ka? Intervjuu andmisega saaks hakkama?
              Räägib. Saab ja on andnud mitmel puhul.
              Last edited by Kasper; 04.09.19, 22:23.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                Pole kunagi kuulnud, aga kas Sinjavski räägib eesti keelt ka? Intervjuu andmisega saaks hakkama?
                2 aastat tagasi.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Aga miks tal selline nimekuju on? Ma üldsegi mitte norimise pärast, aga mu teada eestivenelaste nimedel on häälduspärane transliteratsioon. Päris keeruline oli teda jalgpall.ee-st üles leida sedasi. Möönan, et lähitulevikus on ka eestlasi keeruline leida, mõnele on ikka väga fantastiline nimi pandud.
                  See on Vana-Vene nimi muide.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Sest ta on Власий mitte Власи.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma puhkan oma kohvrit.
                      Küsimus on ju selles, kuidas Eesti vabariik selle nime tema passi kirjutas
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Aga miks tal selline nimekuju on? Ma üldsegi mitte norimise pärast, aga mu teada eestivenelaste nimedel on häälduspärane transliteratsioon.
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Küsimus on ju selles, kuidas Eesti vabariik selle nime tema passi kirjutas

                        varem lähtutigi tervest mõistusest, aga jah, uutest punasest eu-passist sa oma slaavi sõbra prantsus-pärasest transkriptsioonist lähtuvat nime enam ära ei tunne

                        (Hruštšovi nime kirjutatakse harjumusest siiski vanamoodi, mitte veel Khrushchev, mida anglo-ameerika keeleruumis miskipärast nii ka hääldatakse)
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          No nii, nüüd võib vist välja kuulutada, et Flora on 12 kordne Eesti meister! Olen siis esimene, kes Flora fännidest seda öelda märkab. Neilt võib vist vaid virisemist oodata, kas kohtunike, või kurat teab, mille üle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas peters Vaata postitust
                            No nii, nüüd võib vist välja kuulutada, et Flora on 12 kordne Eesti meister! Olen siis esimene, kes Flora fännidest seda öelda märkab. Neilt võib vist vaid virisemist oodata, kas kohtunike, või kurat teab, mille üle.
                            De jure 12 kordne, de facto 11 kordne. Aga palju õnne ikkagi. Enne hooaja algus poleks nii kindlat ülekaalu arvanud kuid Kalju ja Levadia lasid kvaliteedis tagasi ning Flora pani juurde.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Mis on magusam kui võita tiitel praeguse meistri koduväljakul.
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Õnnitlused Florale!

                                See hooaeg toodi Meister kodumaale ja paljud, kes ei olnud varem väljaku äärde mängu vaatama tulnud ronisid kohale, et näha proffessorit tööl. Samuti tuli esile palju põnevaid noori kutte ning seda eelkõige Sorga ja Kreida näol. Pakuti väärt etendus sakslaste vastu kodus ja võõrsil. Teenitud võit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X