320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

    Algselt postitas mikc
    Ei ole nii hull, et langeks koondisest välja?
    HAHAhA.
    Ma jälle usun, et kui Aksalu vormi jõuab, saab temast Flora põhiväravavaht.

    PS! Reinumäe ei ole jalgpallur.
    hm... kuidas Pärnu Tervisel läheb?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

      Tegelt oleks üks küsimus...
      Kas FC Floral oma fänniklubi pole, tähendab selles mõttes, kuhu saaks ennast registreerida jne, suht nagu JPH-gi.
      Et oma kodukas jne?
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

        Algselt postitas ecco


        Algselt postitas mikc
        Ei ole nii hull, et langeks koondisest välja?
        HAHAhA.
        Ma jälle usun, et kui Aksalu vormi jõuab, saab temast Flora põhiväravavaht.

        PS! Reinumäe ei ole jalgpallur.
        hm... kuidas Pärnu Tervisel läheb?
        Parem küsi, kuidas noorel kritiseerijal endal läheb.
        Teise silmas näed pindu, kuid oma silmas palki ei näe.
        Jaan, Eston, Oku või Martin ehk parandate kui eksin vanasõnaga.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

          Algselt postitas ecco


          Algselt postitas mikc
          Ei ole nii hull, et langeks koondisest välja?
          HAHAhA.
          Ma jälle usun, et kui Aksalu vormi jõuab, saab temast Flora põhiväravavaht.

          PS! Reinumäe ei ole jalgpallur.
          hm... kuidas Pärnu Tervisel läheb?
          Kõik on väga viis. Nagu ka koht.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

            platsile ka saanud oled?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

              Algselt postitas pillureinger


              Algselt postitas budulojus


              elagu tibu!!!!!!
              täpselt,iga lihtsa tõrje peale tõusis publik püsti ja karjusid ja olid õnnelikud nagu oleks värav lõõdud.flora leht näitab et meid oli 1500,tundus küll nagu 500
              ootame 3 aastat ja need noored kuked kes praegult flora põhis on 3 aasta pärast tipp-topp meeskond
              Nii et publikurekordit ei tulnudki nagu mõni ennustas?
              Teinekord soovitan flora pooldajatel lennujaama minnes võtta tammepärjad ka kaasa, äkki võtab enne otsustavat kohtumist pingeid veelgi vähemaks!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                Algselt postitas ecco


                platsile ka saanud oled?
                Jah.
                Jätka privas,ära riku teemat.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                  Ma olen täiesti teemas. Kui sa aru sellest ei saa, siis ära torgi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                    Algselt postitas ecco
                    Ma olen täiesti teemas. Kui sa aru sellest ei saa, siis ära torgi.
                    Mis on sinu nimi? Mis on tema nimi? Lööge letti ja võrleme. Nagu väikesed lapsed. Eriti sina.

                    Reinumäe kohta on keegi kunagi öelnud, et tal pidavat olema täiesti võime oma väikeses alas mängida. Kuid kui sellest alast peab välja liikuma loov vms olema, siis tekib täielik paanika. Mina ei usu ausalt öeldes seda ala värki kah, kuid mingil põhjusel ju hollandlased teda valivad. Miks, seda ma ei tea, üks suuremaid Eesti jalgpalli müsteeriume.

                    Ja mina olen kõigis selle hooaja enda klubid mängudes väljakul käinud, ühe korra olude sunnil küll kohtunikuna. Vot nii!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                      kui preagu oleks veel arno peatreener oleks ta kindlasti peale seda mängu kinga saanud aga jannole vist antakse andeks.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                        Martini vastu lihtsalt ei saa. Tema ego surub minu enesehinnangu murule lihtsalt siruli. Ja mis oli üldse sinu asi - iga kord kui ma sõna võtan, oled sina oma süvaanalüüsiga kohal ilma et minu postitusest arugi oleks saanud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                          Mina tunnistan ka päris ausalt, et lahkusin 45 minuti järel staadionilt. Mitte niivõrd sellepärast, et mäng tundus talumatu, olin lihtsalt jubedalt väsinud.
                          Aga see selleks. See mida näha jõudsin, oli nagu ikka kohtumine kahe meeskonna vahel, kelle võimete vahel laiub kuristik. Naljakas tõesti, et Kaalma nagu hokiväravavaht löögi eel pikali viskab, aga mida vaene väravavaht ikka teha saab, kui vastane vabalt löögile lastakse. Floral oli üksainus mängija, kes pisut püüdis oma väravat kaitsta ja tema nimi on Martin Reim. Teised lihtsalt seisid ja vaatasid.
                          Rõõmu tegi asjaolu, et palju perekondi oli vutti vaatama tulnud. Jalgpallikultuur areneb, visalt, kuid kindlalt. Eks sellised mängud annavad muidugi tagasilööke.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                            Algatuseks ütlen ära, et olin kohal mängu algusest kuni lõpuvileni.

                            Ja poindini jõudes tahan avaldada arvamust, et Martin Kaalma jalgpallurikarjäär peaks olema nüüdseks lõppenud. Kes iganes noortest poistest sinna ei topitaks oleks aeg juba nendele järg üle anda. Olgu \"Tibunaator\" selline nagu ta on aga enam ei anna lihtsalt rahu see asi. Asi on ikka nii hulluks läinud, et 1200 inimest hakkavad iga tema pallipuute peale juubeldama siis peaks isegi kurt-tumm-pime aru saama, et midagi peaks vist ette võtma.

                            Visake mind lõvidele kui ma eksin.

                            Jalgpallivõhik

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                              Algselt postitas PraS
                              Parem küsi, kuidas noorel kritiseerijal endal läheb.
                              Vabandust, mina kritiseerisin? Prille ei taha omale osta või.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Flora kohtumised\'

                                Algselt postitas ecco


                                Algselt postitas PraS
                                Parem küsi, kuidas noorel kritiseerijal endal läheb.
                                Vabandust, mina kritiseerisin? Prille ei taha omale osta või.
                                Ei.
                                Pigem palusin sul Mikult küsida eelnevat.
                                Vaikime või muidu tuleb kuri onu Sillu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X